1 2 3 8

практичний психолог Гончарова Вікторія Олегівна

В современном мире стоматологии, где качество и безопасность лечения находятся на первом месте, наша клиника UADenta, расположенная по адресу ул. Сечевых Стрельцов, 2, в городе Читати далі ..

практичний психолог Гончарова Вікторія Олегівна

Ортопедические изделия – это важная составляющая современной медицинской индустрии, предоставляющая огромное количество пациентам возможность улучшить своё качество жизни, обеспечивая поддержку и комфорт при различных заболеваниях Читати далі ..

практичний психолог Гончарова Вікторія Олегівна

Це питання, на яке щодня задаються мільйони людей. Неконтрольований рівень цукру в крові може призвести до серйозних проблем зі здоров’ям, таких як діабет, серцево-судинні захворювання, Читати далі ..

вчитель історії Сауляк Наталія Володимирівна

Воркшоп – це навчальний процес, у якому кожен бере активну участь, багато дізнається від інших. Це тренінг, результати якого залежать насамперед від внеску учасників. І, Читати далі ..

вчитель основ здоров'я Данько Людмила Михайлівна

Узагальнюючий урок з розділу «Психічна і духовна складові здоров’я» був проведений з учнями 7-х класів у формі QR- квесту. Перед проведенням квесту учні поділилися на Читати далі ..

вчитель початкових класів Рудик Світлана Василівна

Немає таких причин, через які ми повинні принижувати людей з інфекційними захворюваннями. На їхню долю і без того випали тяжкі випробування. Не слід кривдити таких Читати далі ..

вчитель початкових класів Рахель Світлана Ярославівна

Урок з основ здоров’я для 4 класу.Я вважаю,що дана тема є актуальною у наш час.Діти повинні вміти правильно діяти у небезпечних ситуаціях.Тому ми разом з Читати далі ..

вчитель основ здоров'я Борщун Тетяна Степанівна

Урок допоможе актуалізувати й поповнити базові знання про ВІЛ/СНІД, усвідомити зв’язок між способом життя і ризиком інфікуватися, розвивати вміння уважно ставитися до свого здоров’я; формувати Читати далі ..

вчитель початкових класів Головко Олена Григорівна

Підсумковий урок з розділу «Соціальна складова здоров`я» присвячений повторенню чинників, що впливають на соціальне благополуччя людини та правил безпечної поведінки у навколишньому середовищі. Приділено увагу Читати далі ..

вчитель біології та хіміївчитель біології та хімії Півторак Лілія МирославівнаПівторак Лілія Мирославівна

Матеріал цікавий, легкий у використанні та корисний для самопізнання. Вікно перегляду документа

вчитель біології Дзеркалій Оксана Петрівна

Урок рекомендовано для вчителів основ здоров’я. Використано форму групової роботи – тренінг. Це надасть можливість вчителю використовувати нові підходи( співпраця, відкритість, відповідальність), а учень отримає Читати далі ..

вчитель фізичної культури Ісичко Тетяна Вікторівна

З цієї статті ви дізнаєтеся, що постава є основою для міцного здоров’я дитини. Вікно перегляду документа

Учитель хімії та основ здоров'я Бірук Ліна Якимівна

Пропоную вашій увазі урок, прсвячений надзвичайно важливій темі – планування . Сьогодні, коли темпи життя, здається стрімко зростають, time managment набуває величезної актуальності. Тренінги, вебінари, Читати далі ..

вчитель хімії, основ здоров'я Гоголенко Оксана Анатоліївна

Сформувати та розширити знання про будову шкіри, її типи, причини косметичних проблем, в підлітковому віці; навчитись розрізняти типи шкіри та доглядати за нею; розвивати здоров’язберігаючі Читати далі ..

вчитель основ здоров'я Копаніцина Євгенія Іванівна

Підсумковий урок прес-конференція з елементами театралізації з предмету “Основи здоров’я” для учнів 5 класу на тему “Пожежна безпека”. Конспект уроку Вікно перегляду документа

вчитель початкових класів Ліневич Наталія Юріївна

Йде мова про те, яку користь і шкідливість приносить користування телефоном, телевізором, комп’ютером. Конспект уроку Вікно перегляду документа

вчитель початкових класів Курінна Леоніда Григорівна

Метою уроку є пояснити учням, як харчування впливає на здоров’я людини, для чого потрібно вживати їжу; навчити розрізняти корисну та шкідливу для здоров’я їжу, розвивати Читати далі ..

Вчитель основ здоров'я Чалова Марина Миколаївна

Розповісти про стилі спілкування; відпрацювати з учнями навички ефективного спілкування; дослідити переваги і недоліки різних стилів спілкування;розвивати вміння просити про послугу та висувати справедливі вимоги, Читати далі ..

студент Назар Куцовол

Презентація містить цікаву анімацію та відео! Конспект уроку Вікно перегляду документа Презентація до уроку Вікно перегляду презентації

вчитель початкових класів Бакланова Оксана Павлівна

Конспект уроку+презентація з основ здоров`я для 2 класу на тему “Здоров`я – найцінніший скарб” Мета уроку.Дати учням поняття про те, що здоров’я – це основа Читати далі ..

Керiвник гурткiв Волноваської Станції Юних Техніків Назарок Олександр Валерiйович

У презентації (в картинках) яскраво представлені образи жерт наркотиків, наслідки їх прийому, (текстом) розповідається про сумні наслідки вживання наркотиків людиною. Вікно перегляду презентації

вчитель початкових класів Хижняк Анастасія Олександрівна

Конспект уроку з основ здоров’я за темою “Вплив харчування ,на здоров’я людини”. Метою цього уроку є познайомити учнів з основними правилами харчування; розвивати вміння розподіляти Читати далі ..

Вчитель основ здоров'я Щербакова Олена Миколаївна

поглибити уявлення про те, що на дорогах учнів може підстерігати небезпека, ознайомити з правилами,що допоможуть уникнути нещасних випадків на дорогах,розвивати уважне ставлення до правил дорожнього Читати далі ..

вчитель основ здоров’я Крикун Світлана Анатоліївна

План-конспект уроку з мультимедійною підтримкою (медіапрезентація додається), мета якого – розширити уявлення про родину та її цінність; формувати поняття про чинники та ознаки міцної родини, Читати далі ..

Вчитель аншлiйської мови Борисенко Лариса Вiкторiвна

Інтегрований урок у 6 класі (Англійська мова, Основи здоров’я, розділ Безпека у побуті та навколишньому середовищі) на тему Your Safety on the Road дозволяє всебічно Читати далі ..

вчитель початкових класів Лютко Олена Анатоліївна

продовжувати формувати в учнів поняття про органи тіла людини; дати загальне поняття про про скелет людини як опору організму; ознайомити зі складовими частинами скелета та Читати далі ..

Вчитель біології Голубченко Анна Миколаївна

У статті викладено сучасні підходи до формування в учнів позитивної мотивації на здоровий спосіб життя. А також в розрізі конкретного класу проаналізовано діяльність класного кервіника Читати далі ..

Учитель початкових класів Абрамчук Ірина Миколаївна

Цікавий урок з презентацією. Конспект уроку Вікно перегляду документа Презентація до уроку Вікно перегляду презентації

вчитель початкових класів Хачатурян Тетяна Володимирівна

Урок чемності застосовується на уроках основ здоровя . Як правильно поводитись за столом та з рідними. Конспект уроку Вікно перегляду документа

вчитель початкових класiв Зайцева Нiна Матвiївна

В розробцi уроку формується уявлення учнiв про згубний вплив шкiдливих звичок алкоголю,наркотикiв,курiння. Формує уявлення учнiв про здоровий спосiб життя. Вікно перегляду документа Вікно перегляду документа Читати далі ..

1 2 3 8