1 2 3 8

викладач математики та фізики Лісовенко Оксана Олександрівна

Методична розробка містить методичні рекомендації застосування ІКТ-технологій    хмара слів WordArt, тестування naurok.com.ua. на уроках природничо-математичної підготовки. Окрім того, показано застосування додатку Viber для швидкого розповсюдження Читати далі ..

Учитель фізики Бондаревський Сергій Юрійович

Матеріал містить план-конспект уроку, де описаний закон збереження імпульсу, його математичний запис. Також учні зможуть сформулювати поняття про “імпульс тіла” та “імпульс сили”, закріпити свої Читати далі ..

вчитель математики і фізики Голинська Оксана Дмитрівна

Кросворд з фізики для 7 класу “Вимірювання фізичних величин” допоможе учням краще вивчити прилади для вимірювання фізичних величин.

вчитель фізики Данильченко Ольга Василівна

Конспект уроку з фізики для 8 класу на тему: “Сила струму. Вимірювання сили струму”. Тип уроку: комбінований. Актуалізація знань проводиться за картками. Увага учнів акцентується Читати далі ..

вчитель фізики і математики Лунгул Світлана Василівна

Конспект уроку з фізики у 8 класі з теми “Розрахунок кількості теплоти,що виділяється при згорянні палива. Під час перевірки домашнього завдання використала бесіду. Колективне розвязування Читати далі ..

вчитель фізики і математики Лунгул Світлана Василівна

Конспект уроку з фізики у 8 класі з теми “Робота і потужність електричного струму. (Теплова дія струму). Міри та засоби безпеки під час роботи з Читати далі ..

вчитель фізики і математики Лунгул Світлана Василівна

Конспект уроку з фізики у 9 класі  з теми “Практикум з розвязування задач з теми “світлові явища”” Актуалізацію опорних знань провела в вигляді загадок. При Читати далі ..

вчитель фізики і математики Лунгул Світлана Василівна

Конспект уроку з фізики для 7 класу з теми “Деформація. Сила пружності. Закон Гука”. На уроці для актуалізації опорних знань використала https://learningapps.org/6334334#:~:text=2019%2D01%2D11)-,%D0%A1%D0%B8%D0%BB%D0%B0.%20%D0%92%D0%B7%D0%B0%D1%94%D0%BC%D0%BE%D0%B4%D1%96%D1%8F%20%D1%82%D1%96%D0%BB%20(%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D1%86%D1%96%20%D0%B2%D0%B8%D0%BC%D1%96%D1%80%D1%8E%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F),-%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B8%C2%A0%D1%81%D1%85%D0%BE%D0%B6%D1%83%C2%A0%D0%B2%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D1%83 а також метод Читати далі ..

вчитель фізики та астрономії Боришкевич Ольга Ярославівна

На цьому уроці учні поглиблять знання про прості механізми, коефіцієнт корисної дії, навчаться застосовувати теоретичні знання для розв’язування задач, розвинуть вміння правильно вибирати формули, визначати Читати далі ..

учитель фізики Кириллова Оксана Станіславівна

Застосування іграшок сприяє виробленню експериментальних навичок і створює умови для творчої роботи над досліджуваним матеріалом. Вікно перегляду документа

вчитель фізики Чечет Іван Васильович

Матеріал допоможе вчителю закріпити знання учнів про пароутворення, його види та різницю між ними, розвивати вміння застосовувати знання для розв’язування задач з використанням ІКТ, формувати Читати далі ..

вчитель фізики Чечет Іван Васильович

Якщо Ви використовуєте на своїх уроках комп’ютери, то цей матеріал для Вас. Він допоможе вам за допомогою ІКТ закріпити знання учнів про кількість теплоти, що Читати далі ..

вчитель фізики Чечет Іван Васильович

Матеріал допоможе вчителю закріпити знання учнів про кількість теплоти, про енергію, що виділяється при згорянні палива, формувати вміння застосовувати знання для розв’язування задач, навички постановки Читати далі ..

вчитель фізики, математики та астрономії Карпенко Юлія Борисівна

Презентація до бінарного уроку фізики та математики для 9 класу “Математика – мова фізики” за новою програмою є невід’ємною його частиною. Вікно перегляду презентації

вчитель математики та фізики Радчук Ольга Трохимівна

Конспект уроку і презентація на допомогу вчителю фізики допоможе: познайомити учнів з тиском як фізичною величиною; вивчити залежність тиску твердого тіла на опору від сили Читати далі ..

учитель фізики, математики та астрономії Карпенко Юлія Борисівна

Бінарний урок з фізики та математики у 9 класі за новою програмою з використанням мультимедійних засобів навчання. Поєднання математичних навичок для розв’язування фізичних задач корисно Читати далі ..

учитель математики та фізики Радчук Ольга Трохимівна

У даній розробці висвітлено сценарій проведення інтелектуальної гри “Найрозумніший фізик”. Розробка призначена для вчителів фізики. ЇЇ можна використати під час проведення позакласної роботи, предметного тижня. Читати далі ..

викладач спец.дисциплін Дзюба Ганна Валеріївна

Вивчивши основи візуальної колориметрії та основні методи ідентифікації речовин, можна зробити висновок, що метод має ряд переваг: висока чутливість, точність, селективність, простота виконання та простота Читати далі ..

вчитель фізики Микитюк Ольга Михайлівна

Французький фізик Амонтон Гільйом, розмірковуючи про роль тертя, писав:«усім нам траплялося виходити в ожеледицю; скільки зусиль потрібно, щоб утриматися від падіння, скільки смішних рухів доводиться Читати далі ..

вчитель фізики Бондарева Наталія Григорівна

урок призначено для ознайомлення учнів 8 класу з мішаним з’єднанням провідників. Опанування ними прийомів розрахунку відповідних електричних кіл. Вікно перегляду документа Вікно перегляду презентації

вчитель фізики Чечет Іван Васильович

Матеріал допоможе вчителю закріпити знання учнів про внутрішню енергію, про теплоту, що витрачається на нагрівання тіла або виділяється при його охолодженні, формувати вміння застосовувати знання Читати далі ..

вчитель фізики Чечет Іван Васильович

Ви використовуєте на своїх уроках комп’ютер? Тоді це для вас. Матеріал допоможе вам узагальнити і систематизувати знання учнів з розділу “Закони постійного струму”, формувати вміння Читати далі ..

вчитель фізики та математики Куцурук Марина Олександрівна

Урок призначений для закріплення знань по даній темі.В ньому використовується дуже багато різних видів роботи ,що дає учням не нудьгувати на уроці. Вікно перегляду документа

вчитель фізики Чечет Іван Васильович

Матеріал допоможе вчителю повторити вивчений матеріал з даного розділу, формувати навички складання електричних кіл, вдосконалювати вміння розв’язувати задачі, закріпити знання правил техніки безпеки. Вікно перегляду Читати далі ..

вчитель фізики Чечет Іван Васильович

Матеріал допоможе вчителю закріпити знання учнів про теплову дію струму та закон Джоуля – Ленца, формувати вміння застосовувати закон при розв’язуванні задач, продовжувати формувати навички Читати далі ..

вчитель фізики Чечет Іван Васильович

Матеріал допоможе вчителю повторити дії струму, ознайомити учнів із законом, що кількісно описує теплову дію струму, вдосконалювати навички учнів в експериментальних дослідженнях. Вікно перегляду документа Читати далі ..

вчитель фізики Чечет Іван Васильович

Пропоную на ваш розсуд розробку уроку фізики у 8 класі на тему «Розв’язування задач на роботу і потужність електричного струму». Я не дарма приділяю стільки Читати далі ..

вчитель фізики Чечет Іван Васильович

Матеріал допоможе вчителю познайомити учнів з поняттями роботи та потужності електричного струму, їх одиницями вимірювання, з’ясувати характер залежності між енергією, що виділяється на ділянці кола, Читати далі ..

1 2 3 8