1 2 3 37

заступник директора з НВР, учитель англ.мови Тетяна Корнєєва

В сучасному світі використання гаджетів відіграє важливу роль в житті кожної людини. Дана розробка направлена на покращення володіння словниковим запасом згідно теми уроку, розвиток вміння Читати далі ..

Вчитель математики Стефурак Галина Василівна

Тема: Розв’язування задач на застосування ознак та властивостей паралельних  прямих.   Мета:  Формування компетентностей: Предметна компетентність: узагальнити та систематизувати знання про означення, ознаки та властивостей Читати далі ..

вчитель математики Загурська Лариса Миколаївна

Даний матеріал стане в нагоді при підготовці до проведення STEM уроку з алгебри у 7 класі. Очікувані результати: учні зможуть розв’язувати задачі на складання формул Читати далі ..

вчитель хімії, природознавства Романюк Галина Василівна

Тест, що складається з 14 питань, можна використати для швидкого чи індивідуального опитування.  Тема: “Початкові хімічні поняття”.

вчитель початкових класів і англійської мови Камнєва Ірина Олександрівна

Це збірник тестів з англійської мови, у якому зібрано матеріал для перевірки сформованості навичок читання та аудіювання. Завдяки цим матеріалам урок можна зробити більш цікавішим Читати далі ..

вчитель інформатики Ільченко Анастасія Володимирівна

Навчальна презентація  до вивчення теми “Електронні таблиці Excel” для учнів 7 класу.

вчитель української мови та літератури Грядун Оксана Іванівна

Щоб людині бути активним учасником життя і реалізувати себе як особистість, необхідно постійно проявляти творчу активність, бути самостійним, мати можливість розвивати свої здібності, постійно пізнавати Читати далі ..

Вчитель української мови і літератури Бенько Любов Михайлівна

Гайд для школярів «Як писати твір-роздум за вивченим програмовим твором» – це рекомендації, побудовані у вигляді конкретних питань, відповідаючи на які учні легко і без Читати далі ..

Вчитель української мови і літератури Бенько Любов Михайлівна

Зміст «Пам’ятки» допоможе батькам усвідомити, наскільки важливим та необхідним є виховання дитини, адже вони незаперечний авторитет для неї, наскільки потрібним є проведення виховних бесід на Читати далі ..

Вчитель української мови і літератури Бенько Любов Михайлівна

Відповіді на питання анкети допоможуть класному керівнику виявити і зрозуміти, якими є пріоритети у кожній сім’ї, наскільки важливим для батьків є знання дитини, якою є Читати далі ..

вчитель української мови та літератури, зарубіжнол Згарська Людмила Андріївна

Конспект уроку Л.Костенко “Дощ полив”, створений з учителем Шевченко В.М.. У конспекті використані посилання на матеріали.

вчитель математики і фізики Голинська Оксана Дмитрівна

Кросворд з фізики для 7 класу “Вимірювання фізичних величин” допоможе учням краще вивчити прилади для вимірювання фізичних величин.

практичний психолог Лобода Ірина Михайлівна

Здоров’я це  – те без чого людині дуже складно і щасливо жити. Упродовж всього існування людства здоров’я цінувалося над усе. А дотримання правил здорового способу Читати далі ..

вчитель математики і фізики Подшивайлова Людмила Миколаївна

Розробка уроку для 7 класу. Тип уроку: вивчення нового матеріалу з використанням технології проблемного навчання

вчитель української мови і літератури Труш Наталія Борисівна

ФОРМУВАЛЬНЕ ОЦІНЮВАННЯ НА УРОКАХ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ НУШ: МЕТОДОЛОГІЯ, ВИКЛИКИ, ПЕРСПЕКТИВИ, ТЕХНІКИ ТА ПРИЙОМИ

вчитель музичного мистецтва, мистецтва Іваха Ольга Михайлівна

Даний методичний  матеріал буде корисним для вчителів  “Музичного мистецтва” та “Мистецтва”

Вчитель математики та інформатики Дудко Людмила Іванівна

В даній роботі намагаюся розкрити важливість використання казок під час вивчення математики. Проілюстровано на прикді створення учнями влвсних казок та при роботі над проектами. Згадуємо Читати далі ..

вчитель фізики і математики Лунгул Світлана Василівна

Конспект уроку з фізики для 7 класу з теми “Деформація. Сила пружності. Закон Гука”. На уроці для актуалізації опорних знань використала https://learningapps.org/6334334#:~:text=2019%2D01%2D11)-,%D0%A1%D0%B8%D0%BB%D0%B0.%20%D0%92%D0%B7%D0%B0%D1%94%D0%BC%D0%BE%D0%B4%D1%96%D1%8F%20%D1%82%D1%96%D0%BB%20(%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D1%86%D1%96%20%D0%B2%D0%B8%D0%BC%D1%96%D1%80%D1%8E%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F),-%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B8%C2%A0%D1%81%D1%85%D0%BE%D0%B6%D1%83%C2%A0%D0%B2%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D1%83 а також метод Читати далі ..

Вчитель трудового начання та природознавства Маринченко Ірина Віталіївна

Відкрийте для себе потенціал інтеграції біології та географії у трудову освіту в середній школі. Дослідіть, як поєднання практичних навичок з біологічними та географічними знаннями збагачує Читати далі ..

вчитель англійської мови Мисько Антоніна Романівна

Виховна година “Безпечне освітнє середовище” має на меті дослідити, як формується безпечний простір у школі та з якими емоціями нині стикаються всі учасники освітнього процесу. Читати далі ..

Вчитель географії Добрознай Інна Станіславівна

Розробка першого уроку для учнів 5-7 класів. Матеріал містить як вірші так і творчі завдання для учнів. Є приклад ментальної карти та деяких вправ ( Читати далі ..

вчитель англійської мови Зінов`єва Алла Володимирівна

План-конспект уроку англійської мови в 7 класі по темі“ Food.My Favourite Recipe“ До конспекту додається роздатковий матеріал. Урок проводиться з використанням інноваційних методів та різних Читати далі ..

1 2 3 37