mail@urok-ua.com

Сертифікат для вчителя!

Запрошуємо до співпраці!

Наша мета – шляхом публікації якісних авторських робіт у всесвітній мережі Internet, зробити професію вчителя престижною, сучасною.

Запрошуємо і Вас долучитись до цієї мети і опублікувати свої матеріали на сайті.

Пропонуємо вчителям, вихователям, методистам, директорам шкіл опублікувати свої матеріали на сайті та отримати сертифікат на підтвердження факту здійснення вами публікації.

Наш девіз: Публікуйся просто, публікуйся швидко, публікуйся правильно!

Як виглядає сертифікат?

За першу публікацію За другу публікацію За третю публікацію
Cертифікат для вчителя Cертифікат для вчителя Cертифікат для вчителя

Всі видані сертифікати завжди доступні у нашому “Каталозі сертифікатів

За що видається сертифікат про публікацію?

Посвідчення про публікацію видається за розміщення на сайті вашого матеріалу:

✅ сценарії заходів, класної години;
✅ статті на педагогічну тематику;
✅ конспекти уроків;
✅ презентації;
✅ заняття з дошкільнятами;
✅ майстер-класи по рукоділлю;
✅ сценарії семінарів, батьківських зборів і конференцій;
✅ корисні поради і рекомендації для вчителів, батьків і дітей;
✅ кросворди, вікторини, дидактичні ігри;
✅ інші корисні матеріали для вчителів, учнів та батьків.

Вартість публікації матеріалу становить 49 гривень.


Оплатити можна:
Способи оплати


Що потрібно щоб отримати сертифікат?


Потрібно надіслати матеріал для публікації через форму нижче:

Форма надсилання матеріалу для публікації

Вибачте, в даний момент заявки не приймаються.
loading
Будь ласка, публікуйте матеріали на нашому новому сайті https://vsimosvita.com/ безкоштовно!

 Коли буде опубліковано матеріал?

Матеріал буде опубліковано протягом 3 днів після оплати.

 Коли буде видано сертифікат?

Сертифікат генерується автоматично в той самий день на сторінці публікації.

 Якщо виникли проблеми.

Якщо у вас виникли які-небудь проблеми зі здійсненням публікації, чи оплатою, чи отриманням сертифіката, будь ласка, напишіть в коментарях нижче, або через форму зв’язку.

Звернення, будь-яким, іншим чином, не гарантують вчасного та коректного рішення проблеми.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

318 коментарів

 1. Надіслала 3 публікації на початку лютого, як можна отримати сертифікат?

 2. Добрий вечір! Напишіть, будь ласка, алгоритм отримання сертифіката за публікацію. Залиште реквізити, тза якими потрібно внести кошти.

 3. Добрий день. Надіслала матеріал 26.09.2021. Сертифікат не отримала, скажіть , будь ласка де і як його можна отримати?

 4. Освіта – дзеркало майбутнього країни. Залежно від того, у чому держава вбачає свої переваги, зони росту, вона коригує національну освітню програму, аж до самих підвалин системи освіти. У добу індустріалізації важливі були грамотність і володіння робітничими навичками. У постіндустріальну епоху на перший план вийшли технологічні аспекти розвитку молоді. Результатом стала цифрова революція – з інтернетом, повсюдним використанням комп’ютерів, інформаційних технологій.

  1. Доброго дня! Надіслала публікацію, чи можна отримати сертифікат! Дякую!

 5. Надіслала презентацію, оплатила 12.06 на ім”я Сафонова Оксана Іванівна. Чекаю публікацію і сертифікат. 18 .06 – ще зарано?

 6. Добрий вечір! Не можу знайти публікацію та сертифікат. Оплата була13.05. Дякую!

 7. Доброго дня! Відправила статтю 15.05, оплатила, квітанція надійшла, але публікації немає, допоможіть розібратись, в чому справа. Дякую!

 8. Добрий день! Будь ласка, допоможіть з’ясувати, чи завантажена була публікація “Інтегрований урок з математики та англійської в 6 класі “Відношення і пропорції. Покупки. Підготовка до свят” від 29.04.2019. Гроші на рахунок переведені 18.04.19. Копія квітанції відправлено на поштову адресу “WayForPay”

 9. Доброго дня! Опублікувала свій матеріал, перевела гроші на рахунок, але не можу знайти тут ні свого матеріалу, ні сертифікату.

 10. Добрий день 04.04. перевела гроші на рахунок та завантажила матеріал заняття з елементами тренінгу “Все в твоїх руках” . Підкажіть будь ласка де знайти сертифікат.

 11. ДОБРИЙ ДЕНЬ! 27.03 ПЕРЕВЕЛА ГРОШІ НА РАХУНОК ТА ЗАВАНТАЖИЛА УРОК ” СТРІЛЕЦЬКІ ПІСНІ”. НІ СЕРТИФІКАТУ, НІ УРОКУ НЕ ЗНАХОДЖУ. ПРОШУ ДОПОМОГИ. ДЯКУЮ.

 12. Вітаю.Урок “голодомор 1932-1933рр- помста за свободу надісланий 22.03, оплата 28.03, де можна знайти публікацію і сертифікат

 13. Доброго вечора. Я.Мечетіна Любов Миколаївна три тижні тому опублікувала і оплатила два відкритих урока : з математики і літературного читання за 2 клас. Де можна знайти свій сертифікат? На мою пошту не надійшло нічого.

  1. Здрастуйте!
   Ми не надсилаємо повідомлень на пошту.
   Сертифікат можна завантажити на сторінці публікації.
   Знайти публікацію можна через пошук на сайті.
   Введіть Ваше ПІБ, або назву публікації. І все знайдеться.

 14. Підкажіть, будь ласка, чи пройшла проплата та надісланий матеріал. Не завантажується публікація. З повагою, Кривуца І.О.

 15. Доброго дня, я оплатила і потім відправила розробку, він зможе опублікуватися, перевірте будь ласка. Дякую

 16. Добрий день! Де я можу знайти свої публікації і роздрукувати сертифікати?

 17. Доброго дня! Оплатила публікацію, а загрузити не можу. Можна якось по-іншому скинути??

 18. Я,Шкробот Оксана Олександрівна, сплатила за публікацію Конспект уроку та презентація для 6 класу із зарубіжної літератури на тему “Чарльз Діккенс “Різдвяна пісня в прозі”. Причини деградації Скруджа та його моральне переродження”, але виявилося, що вона не завантажилась. Де я можу отримати сертифікат?

 19. Де я можу побачити публікацію і де роздрукувати сертифікат. Рахунок сплатила.

 20. Доброго вечора! Я надіслала свої матеріали, сплатила кошти, а на вашому сайті сертифікату немає. Коли він з’явиться? Дякую.

 21. Доброго дня. Підкажіть будь ласка, чому я не отримала сертифікат Молчанова Ольга Дмитрівна. Матеріал опубліковано, все оплачено.

 22. Доброго дня! Я надіслала свої матеріали, сплатила кошти, але вже пройшов тиждень, а на вашому сайті їх немає. Коли вони з’являться? Дякую.

 23. Доброго дня. Надіслала матеріал і оплатила 4 лютого і 11 лютого. Оплата пройшла успішно. Але сертифікат не отримала.

 24. Доброго дня. Надіслала і оплатила сьогодні 17. 02. Коли буде публікація і сертифікат? Дякую.

 25. Добрий день, 12.02 надіслала конспект заняття з витинанки.Коли можна побачити публікацію та отримати сертифікат? Проплата теж 12.02.

 26. Доброго дня! З першого разу надіслати роботу “Казка в гості завтітала” не вдалося але оплата успішно пройшла 10.02.2019. Матеріал для публікаціїї повторно був надісланий сьогодні 14.02.2019.. Скажіть, будь ласка, коли можна побачити публікацію та отримати сертифікат?

 27. Доброго дня. Оплатила та надіслала роботу “Формування духовного світу особистості, виховання загальнолюдських моральних ….” 11.02.19. Коли можна побачити публікацію та отримати сертифікат?

   1. Матеріал надіслала та оплатила 11.02.19, але публікації немає.

     1. Вибачте, але публікації немає. Публікація , яку Ви пропонуєте переглянути, зовсім інша і назва в неї інша. ЇЇ я надіслала 12. 02.19, а та публікація була надіслана 11.02.19 і називається ” Формування духовного світу особистості, виховання загальнолюдських …..”

 28. Доброго дня, оплатила і надіслала роботу 11 лютого приблизно 21:15 і не можу знайти сертифікат?,

 29. Добрий вечір, скажіть , будь ласка, кошти будуть повернені за ненадрукований матеріал? Незрозуміло куди подівся мій попередній коментар? Дидактичний матеріал до теми звичайні дроби

 30. Доброго дня, оплатила і надіслала роботу 11 лютого приблизно 17.07, коли і де буде публікація і сертифікат?

 31. Доброго дня! Оплатила і надіслала роботу 9 лютого, коли буде публікація і сертифікат?

   1. Дякую Вам велике за співпрацю…дуже приємно працювати з людьми, які тебе підтримують і швидко реагують на запитання і надають допомогу.

 32. Доброго дня! Оплатила і надіслала роботу ще місяць назад ! До сих пір жодного сертифікату, скільки ще чекати ? Або публікуйте і будьте чесними з людьми або повертайте гроші.

 33. Добрий день. 20.01.2019 надіслала матеріал конспект уроку з навчання грамоти “Звук ґ…..”, Був оплачений одразу, але не опублікований досі і не можу знайти сертифікат. Дякую

 34. Добрий день! Не можу скачати повторно свій сертифікат від 05.11.2018. Будь ласка, допоможіть мені розібратися з цим питанням. Завчасно дякую. з повагою!

 35. Доброго дня. надіслала матеріал “Конспект уроку. Прикметники-кольороназви. написання складних прикметників разом і через дефіс”06 січня.2019 року. ще досі не опублікований. Можна дізнатись , коли він буде опублікований

 36. Доброго дня! Опублікувала матеріал 14.12.2018 і зразу оплатила без проблем через Приват 24, але публікацію не бачу і сертифікат не можу знайти.
  Дякую

  1. Доброго дня! Повідомлення про розміщення сертифікату було Вам надіслано 19 груд о 12:06.
   Будь ласка, перевірте пошту.
   Інші в черзі. Повідомлення буде найближчим часом.

 37. Доброго ранку!Підкажіть будь-ласка , як знайти свій сертифікат? Конспект уроку “Іменник” узагальнюючий урок 4 клас Наливайко Т.Б. відправили 12.12.2018. Урок опубліковано, проплата пройшла.

 38. Доброго дня. Сертифікат отримала за публікацію 27.07.18. Як отримати сертифікат на імя Чиркіної Валентини Олександрівни “Презентація збірника завдань з української мови” Публікація 17.07.18. Оплата 14.12.18(платник Шариш Н.В.)

 39. Добрий вечір! Де я можу знайти сертифікат за другу публікацію “Урок математики 3 клас “Повторення таблиці множення числа 9 та ділення на 9”. Урок опубліковано, проплата пройшла, а сертифікат?….

 40. Добрий день! Підкажіть будь-ласка , як знайти свій сертифікат за заняття з логіко -математичного розвитку з елементами STEAM ОСВІТИ:”Подорож до їжачка -хитрячка”

 41. Доброго дня. Як отримати сертифікат на ім’я Чиркіної Валентини Олександрівни “Презентація збірника завдань з української мови”. Публікація була 17.07.18. Оплата 04.12.18.(Платник Шариш Н.В.)

  1. Доброго дня!
   Якщо Ви про матеріал: Нетрадиційні уроки української мови та літератури як один із засобів розвитку творчих здібностей учнів.
   То сертифікат на цю публікацію було видано.
   Сертифікат тут: https://super.urok-ua.com/catalog-certificates-2018-4/7/
   № 3667

  1. Коментарі не видаляються.
   Просто кількість коментарів на одній сторінці обмежена. Не більше 400.
   А їх стало більше. Тому вони почали публікуватись на новій сторінці.

   200 старих коментарів було видалено. Нові перемістились на першу сторінку.

 42. Добрий вечір! Все ж чекаю публікації свого матеріалу, або повернення коштів!
  Матеріал публікувала ще 29.11.2018 і навіть відповіді ніякої адміністратори не надають!!!!!!

  1. Здрастуйте!
   Матеріали:
   1. НУШ Дидактичний матеріал до уроків Навчання грамоти
   2. Кейс-урок з природознавства “Енергія Сонця, вітру та води.Порівняння електростанцій.”
   було опубліковано.

   В більшості випадків питання зайві. Але відповідь дається завжди. Просто не одразу. Першочерговим є публікація матеріалів, виготовлення сертифікатів та інше.

 43. Як знайти свій сертифікат за публікацію заняття з логіко-математичного роз витку та STEAM освіти:”Подорож до їжачка хитрячка”.

 44. Доброго дня! Я не можу знайти сертифікат за публікацію “Міні-підручник “Центральні і вписані кути. Вписані та описані чотирикутники””

 45. Доброго вечора! Матеріал опубліковано. Коли я зможу отримати сертифікат?

 46. Добрий вечір! Підкажіть як знайти свій сертифікат? І чи взагалі він уже є?

 47. Доброго часу доби! Я не можу знайти сертифікат за публікацію :Робота зі слухачами на тему: “Використання оригамі-мозаїки у корекційній роботі з дітьми”. Дякую.

 48. Доброго дня!
  Матеріали на публікацію направлені 21.11, оплату проведено.
  Тема публікації “Виховний захід з навчально-патріотичного виховання “Урок Миру”
  На жаль, не можу знайти сертифікат. Підкажіть, будь ласка!

 49. Добрий день.скажіть будь-ласка,що робити,якщо помилково двічі оплатила за публікацію матеріалу?

   1. Я помилково оплатила двічі ту саму публікацію!!! Я так розумію що гроші мені ніхто не поверне?!

 50. Добрий день! Вибачте – не можу знайти сертифікат за публікацію: “Завдання до практичної роботи №1 з інформатики для учнів 6 класу на тему “Побудова зображення з графічних примітивів” (https://super.urok-ua.com/zavdannya-do-praktichnoyi-roboti-1-z-informatiki-dlya-uchniv-6-klasu-na-temu-pobudova-zobrazhennya-z-grafichnih-primitiviv/)”.

 51. Доброго дня!!! Я не знайшла сертифікат за публікацію Інформаційний бюлетень “здорова молодь”. Гнатенко Світлана Анатоліївна.

 52. Я надіслала ще раз матеріал Інформаційний бюлетень “здорова молодь”. Гнатенко Світлана Анатоліївна 30.10.18 оплачено через приват24

 53. ДОБРОГО ДНЯ. НЕ МОЖУ ЗНАЙТИ СВІЙ СЕРТИФІКАТ ЗА ПОРАДНИК ДЛЯ БАТЬКІВ “ПЕРЕВАНТАЖЕННЯ НЕБЕЗПЕЧНЕ ДЛЯ ДШКІЛЬНЯТ”

 54. Добрий день! Не можу знайти сертифікат за публікацію надіслану 30.10.18. Інформаційний бюлетень “здорова молодь”. Гнатенко Світлана Анатоліївна

 55. Добрий вечір! Не можу знайти сертифікат за розробку уроку з літературного читання в 3 класі, який був опублікований 25 жовтня 2018року. Дякую!

 56. Доброго дня. Не можу знайти сетифікат за третьє опублікування, яке було оплачене 49.0 грн
  Оплата в интернет-магазине
  Дата и время
  2018-10-18 19:12:42 Майстер-клас техніка декупаж
  Опубліковано 05.03.2018

 57. Скажіть будь-ласка, чи можна публікувати матеріали колективної праці? Як оформити колективну заявку? І чи сертифікат також буде на декілька прізвищ?

  1. Так, можна.
   Всі автори будуть вказані в одному сертифікаті. Дані в формі вказуються через кому.

   Або кожен автор відправляє окрему заявку. Тоді всі автори будуть опубліковані окремо. І відповідно будуть окремі сертифікати.

 58. Доброго дня. Не можу знайти свого сертифіката. Роботу мою опубліковано і оплачено . Дякую.

 59. Добрий день. Скажiть, чому не опублiкована моя робота, i я не отримала сертифiкату?

  1. Доброго дня!
   Скажіть, будь ласка, про яку роботу йдеться.
   Виховна година для 9, 10, 11 класiв. Презентацiя “Односельцi”. Презентацiя “Шевченко”. Виховна година “Соборнiсть”.
   Тоді все ОК. Сертифікат було розміщено 31.08.

 60. Доброго дня. Дайте будь-ласка відповідь чи отримали Ви матеріал Ток-шоу “Це стосується кожного”,тема6 “Правова культура-дзеркало моралі” для 9-11 класів. Дякую.

 61. Доброго дня. Ще 1 серпня надіслала матеріал “Календарне планування уроків російської мови 5-9 класи”. Матеріал не надрукований, хоча публікація була відразу проплачена. Сертефіката немає, відповіді на попередній лист 8 серпня теж немає. Відгукніться.

 62. Доброго дня! Я 06.08.2018 р. відправила презентацію про роботу табору “Віночок” і зразу ж оплатила. Отримала відповідь, що оплата пройшла успішно, але ні матеріал не опублікований, ні сертифікату немає. Можливо матеріал не підходить?

 63. Я не можу отримати сертифікат. 18 07. я відіслала матеріал та оплатила. Мій матеріал вже викладений на вашому сайті.Будь ласка дайте відповідь бо пишу вже вдруге.

 64. Не могу оплатить – заблокирована карта, в банке сегодня выходной. Оплатить могу 23.07.2018 г.

 65. Ніяк не можу завантажити матеріал, об`єм до 22 мб. Допоможіть, будь ласка, дякую.

 66. Вітаю. Пише вам автор матеріалу:конспект уроку образотворчого мистецтва в 4 класі “Екзотичний птах”. Матеріал вам відправила 03.05.2018 р, оплочено. Скажіть, коли буде він опублікований і де знайти сертифікат?

 67. Доброго дня!Доброго дня, шановна редакціє! Пише вам автор матеріалу “Конспект інтегрованого уроку та презентація до уроку (математика та фізична культура). Матеріал виставлений 24.04.2018р. Пересилаючи Вам матеріал я не дочитала. що потрібно було кожен матеріал надсилати окремою заявкою, і надіслала три матеріали однією заявкою :1.Теоретичний матеріал “Інтеграція”. 2. Конспект уроку. 3. Презентація . Заплатила за три друки, думаючи, що надійде три сертифікати, але бачу. що виставлено один матеріал все разом, окрім конспекту уроку. Сертифікатів іще не видно . Порадьте що потрібно зробити.

 68. Пишу вдруге: Тема публікації Самостійна робота з біології на тему «Травлення у тонкому кишечнику» з теми «Харчування і травлення» (8 кл.)” оплачено 18.04.2018, 17:30:51, де можна знайти сертифікат?

 69. 23.04.2018 було відправлено конспект уроку з трудового навчання “Поспішай творити добро. Виготовлення Великодньої листівки для воїнів АТО” . Відразу було проведено оплату. Не можу знайти сертифікат. На сайті його нема, на електронну адресу теж не відправлено. Допоможіть, будь ласка. Дякую.

 70. 20 квітня було відправлено матеріал “Конспект уроку з математики 5 клас: “Додавання та віднімання мішаних чисел”. Відразу було проведено оплату. Не можу знайти сертифікат. Допоможіть, будь ласка. Дякую.

 71. Пропав з папки сертифікат, який я скачала на сайті. А тепер на сайті не можу його знайти( “Іменник як самостійна частина мови”). Допоможіть, будь ласка!!!

 72. Тема публікації Самостійна робота з біології на тему «Травлення у тонкому кишечнику» з теми «Харчування і травлення» (8 кл.)” оплачено 18.04.2018, 17:30:51, де можна знайти сертифікат?

 73. Я не можу сплатити сертифікат, через Приват24 не переводить на сторінку оплати. Що робити?

 74. 11 квітня був опублікований матеріал: практичне заняття з елементами тренінгу для батьків дошкільнят. Не можу знайти сертифікат.Допоможіть ,будь ласка. Дякую

 75. 26 березня опублікований матеріал: урок з математики “Таблиця множення на 3”
  Не можу знайти сертифікат. Допоможіть, будь ласка. Дякую.

 76. 27 березня був опублікований мій бінарний урок з природознавства і англійської мови, а сертифікат не отримала. Де його можна знайти? Дякую.

 77. Доброго дня!Коли можна отримати сертифікат?Робота була надрукована і оплата здійснена відразу ще 24.03.2018.На почту сертифікат не прийшов. Дякую. Мелешко Наталія Іванівна.

 78. Доброго дня. Підкажіть будь ласка, чому я не отримала сертифікат Молчанова Ольга Дмитрівна. Матеріал опубліковано 29.03, все оплачено.

 79. Доброго дня!!! будь ласка, допоможіть знайти сертифікат Куцевол Юлія Олександрівна. публікація є 26.03.2018року, оплатила. Дякую!!!!

 80. Доброго дня!Сьогодні о12.45 я відправила матеріал.Відразу внесла оплату.Але на пошту ще й досі нічого не надійшло…Що робити?

 81. Надіслала матеріал,відразу внесла оплату.А на пошту досі не прийшла інформацію про оплату.

 82. Третю публікацію ми готували з колегою. Фото маю тільки своє , з колегою немає. Для сертифіката ввести ще ім’я колеги? Чи буде це вважатися третьою публікацією, якщо дві перші – власні, а третя спільна? Чи третя теж має бути тільки власна?

 83. оплата пройшла раніше за надсилання публікації. Чи буде ця проплата дійсною? якщо так, то коли очікувати сертифікат?

  1. Якщо вас цікавить інформація по: Конспект уроку з географії “Північна Америка. Географічне положення. Історія дослідження.”7клас, то сертифікат буде напевно сьогодні.

 84. Доброго дня!Коли можна отримати сертифікат?Робота була надрукована і оплата здійснена відразу ще 19.03.2018.Дякую.

 85. Коли можна отримати сертифікат? Проплата пройшла 13.03.Робота надрукована

 86. Чи можна отримати два сертифікати, якщо два автори однієї розробки?

  1. Так, потрібно створити дві окремі заявки. Вказавши кожного автора окремо. (Буде дві публікації по 49 грн.)

   Можна в одній заявці вказати обох авторів. Тоді обидва автори будуть зазначені в одному сертифікаті. (Буде одна публікація)

 87. Доброго дня !. У мене виникла проблема: спочатку пройшла оплата, а потім окремо завантажився матеріал , як перевірити чи зафіксовано оплату і розміщення матеріалу вчитля Гармаш А.А.

 88. Скажіть, будь ласка, чи потрібно додатково повідомляти про оплату у випадку, коли автор публікації здійснює оплату не з своєї карти, тобто різні прізвища платника і автора?

 89. Доброго вечора! Я оплатила дві публікації чомусь прийшло одне повідомлення про оплату

 90. Скажіть як знайти в каталозі свій сертифікат, тому що робота надрукована і оплачена, але сертифікату не можу знайти.

 91. мій конспект ви надрукували, не можу розібратися як оплатити

 92. А як дізнатися, що матеріал прийнятий. Був збій, не зрозумів, чи робота відправилась, чи ні.

 93. Скажіть як знайти в каталозі свій сертифікат,тому що робота надрукована і оплачена,але сертифікату не можу знайти.

 94. Добрый день! Я после заявки оплатила сертификат.Материалы уже размещены на вашем ресурсе 3 и 4 марта 2018.-4 темы.На мою электронную почту поступило подтверждение о размещении материала на сайте,однако-В каталоге сертификатов моих нет.Что не так? Я волнуюсь

 95. Добрий день! Скажіть, як виправити помилку у сертифікаті? Ви написали у сертифікаті: “Розробка заняття з української літератури для студентів коледжу”, але не вказали тему. Я просила, щоб тема у сертифікаті звучала так: “Григір Тютюнник — живописець правди, оборонець добра, майстер психологічної новели”. Я до Вас вже зверталась з цим проханням, на що одержала відповідь, що помилку буде виправлено у наступну суботу, тобто, 3 березня). Але нічого не відбулося. Я просила також повідомити, куди вислати 20 гривень, якщо потрібно. Відповіді також немає. По телефону зв’язатись з Вами неможливо, бо не знайшла його на сайті. Дуже надіюсь на розуміння.

 96. Скажіть як знайти в каталозі свій сертифікат,тому що робота надрукована і оплачена,але сертифікату не можу знайти.

 97. Скажіть як знайти в каталозі свій сертифікат,тому що робота надрукована і оплачена,але сертифікату не можу знайти.

 98. Матеріал відправила 28.02, оплатила 1.03. Немає ні надрукованого матеріалу, ні сертифіката.

 99. сценарій надіслала,а коли оплачувати?Коли надішлють сертифікат чи потрібно було оплатити разом із сценарієм?

  1. Посвідчення про публікацію видається за розміщення на сайті:

   ✅ сценарії заходів, класної години;
   ✅ статті на педагогічну тематику;
   ✅ конспекти уроків;
   ✅ презентації;
   ✅ заняття з дошкільнятами;
   ✅ майстер-класи по рукоділлю;
   ✅ сценарії семінарів, батьківських зборів і конференцій;
   ✅ корисні поради і рекомендації для вчителів, батьків і дітей;
   ✅ кросворди, вікторини, дидактичні ігри;
   ✅ інші корисні матеріали для вчителів, учнів та батьків.

 100. Чи можна отримати сертифікат за опублікований матеріал “Презентація. В. Сосюра. “Сад”. Ідейно-художній аналіз поезії, сертифікат я оплатила.

 101. Чи можна вислати сценарій свята,який розробляло нас двоє і отримати 2 сертифікати?

  1. Так, потрібно створити дві окремі заявки. Якщо в одній заявці будуть вказані обидва автори, то буде видано один сертифікат на двох. Тобто, обидва автори будуть вказані в одному сертифікаті.

 102. Під яким номером мій сертифікат? В каталозі немає. В спам немає.Повідомлення не приходило.

 103. Добрий вечір! Підкажіть, будь ласка, чи дійшли мої матеріали публікації, тому що при оплаті випадково закрила сторінку.

 104. Доброго дня! Гроші відправив раніше а матеріал для у року тільки що, скажіть чи все добре я зробив? Дякую

 105. Доброго дня! Скажіть, будь-ласка, спочатку треба оплатити, а поті надсилати публікацію чи навпаки? Бо в мене не отримується надіслати публікацію.

  1. Доброго дня! Спочатку надіслати матеріал і після цього вас автоматично перекине на сторінку оплати. Щоб надіслати, потрібно заповнити всі поля та поставити дві галочки внизу.

 106. Добрий день.20.02.18 було сплачено за публікацію.Чи є вже сертифікат, тому що на електронну почту повідомлення не було.

 107. Доброго дня! Опубліковано мій матеріал 21.02.2018. (Мороз Я.Є.) Оплатила через Приват 24 з іншої картки. Сертифікат поки що не отримала.

 108. Доброго дня! Оплатила сертифікати та їх не отримала. Відповідь на електронну адресу не надійшла. Мій матеріал 1. Майстер- клас “Моделювання радіоактивного розпаду”. 2. Виховний захід на тему “Атомна бомба від А до Я. Способи захисту від радіації”.

 109. Добрий вечір! 25.02 матеріал був опублікований, оплату здійснила, повідомлення на пошту отримала. але сертифіката в каталозі немає. Мій матеріал: Сценарій випускного ранку для дітей старшої групи ДНЗ. З повагою, Л. Тарасенко

 110. Добрий вечір! 23.02.2018 відправила матеріал та оплатила з картки приватбанка.Матеріал вже опублікований, але на жаль не можу знайти сертифікат.Допоможіть.Мій матеріал (Спортивне свято “Зустріч з олімпійцями”),Фокіної Галини Вікторівни.

 111. Добрий вечір! Форму заповнила і відправила 24лютого. Як дізнатися чи правильно я оформила і відправила матеріал для публікації? Публікацію вже оплатила.

 112. Добрий вечір! 18.02.2018 відправила матеріал та оплатила з картки приватбанка колеги Павлюк Н.І. 19.02 урок був опублікований. Але на жаль зараз не можу знайти публікацію та сертифікат.
  Допоможіть ,будь-ласка!