1 2 3 29

вчитель початкових класів Будась Олена Михайлівна

Цю розробку створено з метою поєднання знань із предметів (трудове начання та позакласне читання), що інтегруються навколо однієї теми. Урок дозволить розширити коло знань з Читати далі ..

вчитель початкових класів Чайка Наталя Петрівна

Значення слова. Образні слова, словосполучення. Пряме та переносне значення слів. Однозначні, багатозначні слова. Близькі і протилежні за значенням слова.

вчитель початкових класів Градюк Світлана Миколаївна

Документ містить казки, написані моїми учнями до свята Миколая. Ці казки можна використовувати на уроках розвитку зв’язного мовлення, на уроках літературного читання, при підготовці до Читати далі ..

вчитель початкових класів Вагнер Марина Станіславівна

Презентація розроблена до уроку української мови у 4 класі за темою “Іменник. Знахідний відмінок” до підручника І.Большакова, І.Хворостяний “Українська мова та читання”.

вчитель початкових класів Ісай Алла Іванівна

Презентація-супровід до зошита з каліграфії для 4 класу. Автор Т.А. Дюдюнова

вчитель початкових класів Ісай Алла Іванівна

Матеріал до уроку за  зошитом з каліграфії автора Т.А.Дюдюнова. 4 клас

вчитель початкових класів Волошина Вікторія Олексіївна

Опис досвіду вчителя початкових класів, рекомендації щодо використання інтерактивних технологій на уроках української мови під час дистанційного навчання в умовах воєнного стану.

вчитель початкових класів Пілова Олена Володимирівна

Пропоную розробку уроку «Дистанційне навчання на платформі E-schools.info у школі». Тема: Слова- назви дії предметів. Виконання мовних вправ. Списування тексту.           Читати далі ..

вчитель початкових класів Сингаєвська Ніна Адамівна

Мультимедійна презентація допоможе повторити, систематизувати і узагальнити знання дітей по темі “Прислівник”, зокрема про основні граматичні особливості прислівників і їх правопис, вміння добирати прислівники-синоніми і Читати далі ..

вчитель початкових класів Оліфірович Неля Олексіївна

Презентація до дистанційного уроку дає можливість візуального сприймання під час написання великої букви Ї. Розвиває навички самоконтролю.                  Читати далі ..

вчитель початкових класів Кандела Оксана Сергіївна

Урок розроблений з метою розширювати знання учнів про слово; вчити групувати предмети за певними ознаками; розвивати зв’язне мовлення учнів; збагачувати словниковий запас;виховувати любов до природи.

вчитель початкових класів Ців'юк Галина Петрівна

Сучасний зміст освіти Нової української школи передбачає впровадження удосконалених підходів до формування якісного освітнього середовища для дитини. Всебічний розвиток особистості дитини передбачає фокусування на ключових Читати далі ..

учитель початкових класів Гордієнко Наталія Василівна

Тренінгові заняття – це модель ситуацій, наближених до життєвих. Саме тут діти можуть критично мислити, приймаючи правильне рішення. Це можливість встановлення рівноправних партнерських стосунків між Читати далі ..

вчитель початкових класів Собакіна Лідія Миколаївна

Урок з теми «Вживання займенників з прийменниками»Завдання для самостійної роботи з української мови спрямовані на усвідомлення молодшими школярами особливостей цієї частини мови, на розвиток умінь Читати далі ..

вчитель української мови та літератури Корнійчук Антоніна Миколаївна

Самостійна робота з української мови допоможе перевірити знання одинадцятикласників при підготовці до ЗНО. Вікно перегляду документа

вчитель початкових класів Краснокутська Наталія Анатоліївна

Тема. Види речень за метою висловлювання та інтонацією Мета: Формувати поняття про речення за метою висловлювання (розповідні, питальні, спонукальні) та інтонацією (неокличні, окличні); виробляти вміння знаходити їх у Читати далі ..

вчитель Подкур Наталія Андріївна

Конспект уроку «Основні види підрядних речень. Означальні, з’ясувальні,обставинні речення» та мультимедійна презентація «Історія Домницького монастиря».Тип уроку – урок вивчення нового матеріалу. Він містить теоретичні відомості Читати далі ..

вчитель початкових класів Проць Ірина Василівна

Урок у формі КВК. Вікно перегляду документа

учитель української мови та літератури Павленко Анна Сергіївна

Завдання заходу зорієнтовані на перевірку знань учнів з різних розділів науки про мову, літературознавчих термінів, народознавчих понять; на удосконалення навичок роботи в групі, формування інтересу Читати далі ..

вчитель початкових класів Гладка Тетяна Григорівна

Конспект уроку складено згідно з програмою. Це перший урок у 3 класі з теми “Частини мови. Прикметник”, у якому закріплюються знання про прикметник, отримані у Читати далі ..

учитель початкових класів Коров'янська Любов Петрівна

Урок містить цікаві вправи групової роботи для повторення вивченого матеріалу за темою. Мультимедійна презентація допомагає зробити урок яскравішим, доступнішим для сприйняття. Розробку рекомендую для педагогів, Читати далі ..

учитель українськоїмови та літератури Переверзєва Валентина Вікторівна

Комплект складається із 24-х роздавальних карток. На картці міститься кольорове зображення рослини та цікавий текстовий матеріал і граматичне завдання для його опрацювання. Зміст текстового матеріалу Читати далі ..

вчитель початкових класів Тимчик Наталія Дмитрівна

Повторення вивченого про прикметник як частину мови. Складання твору «Зима – чарівниця»з використанням ІКТ. Вікно перегляду документа Вікно перегляду презентації

вчитель початкових класів Тимчик Наталія Дмитрівна

Повторювально-узагальнюючий урок з української мови по темі “Прикметник” з мультимедійною презентацією для 2 класу. Вікно перегляду документа Вікно перегляду презентації

вчитель початкових класів Федорчук Марія Романівна

Конспект уроку рекомендовано використовувати у другому семестрі навчального року, тому що його мета полягає у перевірці та закріпленні знань, умінь і навичок учнів з вивчених Читати далі ..

вчитель української мови та літератури Бровко Валентина Степанівна

ознайомити учнів з вимогами до складання твору-роздуму в публіцистичному стилі; удосконалювати вміння викладати матеріал послідовно, логічно, з дотриманням стильових ознак;розвивати вміння усно складати твори в Читати далі ..

вчитель початкових класів Рак Любов Борисівна

Ознайомлюю учнів з поняттям «число іменників», «однина», «множина». Вправляю у змінюванні іменників за числами. Розвиваю зв’язне мовлення школярів та уміння аналізувати, узагальнювати мовні явища при Читати далі ..

1 2 3 29