1 2 3 29

вчитель початкових класів-дефектолог Близнюк Олена Володимирівна

Урок проведено в в умовах спеціальної школи 3-му класі з учнями з особливими освітніми потребами. При виконанні різноманітних завдань учні закріплюють і поглиблюють знання про Читати далі ..

вчитель англійської мови Мисько Антоніна Романівна

Виховна година “Безпечне освітнє середовище” має на меті дослідити, як формується безпечний простір у школі та з якими емоціями нині стикаються всі учасники освітнього процесу. Читати далі ..

Shvets Olga

В статті детально розглядається основна мета та структура “Професійного стандарту вихователя”.

вихователь групи подовженого дня Ящук Оксана Юріївна

Вшанувати пам’ять героїв Небесної сотні, героїв воїнів – афганців, героїв війни з рф:  прищеплювати любов до Батьківщини, виховати патріотичну свідомість,  розвивати бажання стати гідними громадянами Читати далі ..

Вчитель початкових класів Горох Наталя Миколаївна

І Організаційний момент _ Шановні батьки, любі діти! Я вітаю вас із сьогоднішнім святом Першого дзвоника. Чим сьогоднішній день особливий? (ми стали школярами) – Чому Читати далі ..

Наглова Інна Сергіївна

Даний захід було створено для того, щоб розширити уявлення дітей про нашу Батьківщину,  показати наскільки вона багата, скільки цікавих місць! Хотілося, щоб учні зацікавились духовними Читати далі ..

практичний психолог Костян Катерина Іллівна

Мета програми: протидія булінгу у колективах школи.Завдання програми:1. Ознайомлення учнів з поняттям «буллінг», «ознаки буллінгу» , «учасники буллінгу»2. Формування у шкільних колективах культури, нетолерантної до Читати далі ..

вчитель-дефектолог Григор'єва Юлія Валеріївна

Математика є одним із предметів, який викликає значні труднощі в більшості дітей з порушенням інтелекту. Саме тому, важливо сформувати в дітей з порушеннями розвитку елементарний Читати далі ..

вчитель біології Німчук Тетяна Миколаївна

Розробки даних уроків спрямовані на співпрацю вчителя та учнів. Заняття бажано проводити в груповій формі. Різноманіття інтерактивних технологій, що використовуються на уроках є результативними. Вікно Читати далі ..

вчитель історії та правознавства Терещенко Антоніна Григорівна

Урок дає можливість учням оцінити недоліки та переваги сучасного Інтернету, висловлювати власні ідеї щодо засобів оцінювання інформації з Інтеренет джерел, навчити дітей безпечного користування Інтернет Читати далі ..

вчитель початкових класів Скринник Оксана Володимирівна

Урок позакласного читання для 4 класів “Людина починається з добра” за творами Василя Сухомлинського з використанням інтерактивних технологій. Вікно перегляду документа

вчитель початкових класів Юрас Світлана Іванівна

Знає і розказує про життєвий і творчий шлях В. Сухомлинського,назви його творів; називає героїв, події і факти, які описані упрочитаних творах; відповідає на запитання за Читати далі ..

викладач Панасенко Віктор Святославович

Методичні вказівки для виконання практичних занять з дисципліни “Паливно-мастильні та інші експлуатаційні матеріали для спеціальності 208 “Агроінженерія” Вікно перегляду документа

вчитель предмету "Захист Вітчизни" Подгорна Юлія Володимирівна

Мета: Навчальна: повторити знання про переломи, відмороження, опіки їхні ознаки; ознайомити учнів з особливостями з надання допомоги при проникаючому пораненні ока. Розвивальна: розвивати навички життязбережної Читати далі ..

вчитель початкових класів Шматко Валентина Михайлівна

Сьогодення об’єктивно стикається з дефіцитом спеціалістів, обізнаних у науковій сфері, здатних брати участь у інноваційних процесах і забезпечити стабільний розвиток суспільства у майбутньому. Тому одним Читати далі ..

вчитель української мови та літератури Лящук Олена Миколаївна

Розробка уроку допоможе вчителям-початківцям спланувти проектну роботу з цієї дисципліни. Мета уроку передбачає виробленню прагнення учнів до пошукової та дослідницької діяльності. Конспект уроку Вікно перегляду Читати далі ..

вчитель початкових класів Бєрлізєва Тетяна Василівна

Ноосферна освіта – це інноваційна технологія навчально-виховної діяльності з розвитком духовних і ціннісних орієнтацій на базі Законів Миру. Метою ноосферної освіти є активізація системного, цілісного Читати далі ..

викладач, голова циклової комісії "Бухгалтерський облік" Яковенко Світлана Леонідівна

ТЕМА: Порядок відображення господарських операцій на рахунках та визначення оборотів і сальдо. Навчальна: набуття практичних навичок щодо побудови структури бухгалтерського рахунку ( початкове сальдо, обороти, Читати далі ..

вчитель початкових класів Сірант Галина Петрівна

На уроці розвиваю критичне мислення, дослідницькі навики,вміння висловлювати свої думки, робити висновки, вчитися навчатись. Практично використовувати підручні матеріали у повсякденному житті учня, класу. Вікно перегляду Читати далі ..

Вчитель історії та правознавства Грицюк Людмила Станіславівна

Розробка уроку на тему “Конфлікт і його види .Булінг” допоможе якісно підготуватись до уроку,використовувати різноманітні інноваційні технології і прийоми. До розробки уроку додається презентація. Конспект Читати далі ..

Вчитель методист Хоменко Наталья Валентинівна

– розширення знання про «квіти» та значення квітів у природі житті людини;– розвивати асоціативно-образне мислення, уяву, пам’ять, художній смак;– виховувати розуміння необхідності збереження культурного, декоративного Читати далі ..

викладач технічного креслення Московченко Ірина Олександрівна

Розвиток просторового мислення учня – найважливіша умова опанування умінням будувати і читати креслення. Одним з ефективних способів впровадження нових інформаційних технологій в освітньому процесі є Читати далі ..

вчитель початкових класів Гулюк Світлана Олексіївна

Конспект уроку українознавства, виховна година на тему “Тих ратних днів не змовкне слава. Козаччина”. учні знайомляться з історією створення Запорозької Січі, героїчною боротьбою запорозьких козаків Читати далі ..

вчитель російської мови та літератури Ольховська Лариса Григорівна

Урок з розвитку зв’язного мовлення у 6 класі. Тип уроку- урок узагальнення та систематизації теми “Имя числительное”. Форма уроку- урок -подорож. Вікно перегляду документа

вчитель початкових класів Ліневич Наталія Юріївна

Показати на прикладі художнього твору, як словом можна передати красу природи; навчати знаходити в текстах описи; збагачувати образне мислення учнів, мовлення, словниковий запас; удосконалювати навички Читати далі ..

Вчитель початкових класів Сюрмакова Надія Іванівна

Урок збагачує словниковий запас учнів, розвиває образне мислення, фантазію. Занурює дітей у світ природи. Формує навички роботи в команді. Конспект уроку Вікно перегляду документа

вчитель громадянської освіти Панасюк Галина Валеріївна

Конспект уроку інтегрованого курсу “Громадянська освіта для учнів 10 класу” з теми “Стереотипи та упередження. Дискримінація”Мета: формувати уявлення про зміст понять «стереотипи», «упередження», «дискримінація»; формувати Читати далі ..

майстер виробничого навчання Кривенко Наталія Андріївна

Розробка уроку виробничого навчанняПрофесія: «Офісний службовець (бухгалтерія)»Тема програми: «Облік коштів, розрахунків та інших активів»Тема уроку: «Порядок відкриття поточного рахунку в банку. Заповнення первинних документів та Читати далі ..

1 2 3 29