1 2 3 30

керівник гуртків оригамі та птм Сидорчук Юлія Анатоліївна

Збагатити знання учнів про казку, вчити впізнавати українські народні казки та називати їх. Створити атмосферу радості, насолоди від творчості.

Вихователь Полінкевич Любов Іванівна

Інтегроване заняття з математики та розвитку мовлення з елементами йоги

Вихователь Полінкевич Любов Іванівна

Ознайомлення з природним довкіллям з елементами дослідницької діяльності

Вихователь Полінкевич Любов Іванівна

Тиждень відкритих дверей для батьків по системі Г. Домана

вчитель початкових класів Красуля Вікторія Вікторівна

Завдання до посібника К.Ф. Сафіуліної “Таємниці енергоефективного будинку” допоможуть учителю більш змістовно провести урок, а дітям краще засвоїти матеріал з даної теми.

Вчитель початкових класів Лавренко Інна Анатоліївна

Мета: формувати комунікативну компетентність першокласників  через вільне спілкування та самовираження; показати рівень сформованості навичок, умінь учнів; розвивати бажання вчитися, здобувати нові знання; сприяти становленню дитячого колективу; Читати далі ..

вчитель початкових класів Савчук Ніна Іванівна

Стаття розкриває актуальність розвитку творчих здібностей учнів під час вивчення навчальних предметів початкової школи.

Керівник хореографічної студії "Fresh" Якимлюк Марина Вікторівна

Український народний танець – це справжнє мистецтво, поєднання фольклору та музики. Воно відоме не лише в Україні, але і по всьому світу. Українська народна творчість Читати далі ..

вчитель початкових класів-дефектолог Близнюк Олена Володимирівна

Урок проведено в в умовах спеціальної школи 3-му класі з учнями з особливими освітніми потребами. При виконанні різноманітних завдань учні закріплюють і поглиблюють знання про Читати далі ..

вчитель англійської мови Мисько Антоніна Романівна

Виховна година “Безпечне освітнє середовище” має на меті дослідити, як формується безпечний простір у школі та з якими емоціями нині стикаються всі учасники освітнього процесу. Читати далі ..

Shvets Olga

В статті детально розглядається основна мета та структура “Професійного стандарту вихователя”.

вихователь групи подовженого дня Ящук Оксана Юріївна

Вшанувати пам’ять героїв Небесної сотні, героїв воїнів – афганців, героїв війни з рф:  прищеплювати любов до Батьківщини, виховати патріотичну свідомість,  розвивати бажання стати гідними громадянами Читати далі ..

Вчитель початкових класів Горох Наталя Миколаївна

І Організаційний момент _ Шановні батьки, любі діти! Я вітаю вас із сьогоднішнім святом Першого дзвоника. Чим сьогоднішній день особливий? (ми стали школярами) – Чому Читати далі ..

Наглова Інна Сергіївна

Даний захід було створено для того, щоб розширити уявлення дітей про нашу Батьківщину,  показати наскільки вона багата, скільки цікавих місць! Хотілося, щоб учні зацікавились духовними Читати далі ..

практичний психолог Костян Катерина Іллівна

Мета програми: протидія булінгу у колективах школи.Завдання програми:1. Ознайомлення учнів з поняттям «буллінг», «ознаки буллінгу» , «учасники буллінгу»2. Формування у шкільних колективах культури, нетолерантної до Читати далі ..

вчитель-дефектолог Григор'єва Юлія Валеріївна

Математика є одним із предметів, який викликає значні труднощі в більшості дітей з порушенням інтелекту. Саме тому, важливо сформувати в дітей з порушеннями розвитку елементарний Читати далі ..

вчитель біології Німчук Тетяна Миколаївна

Розробки даних уроків спрямовані на співпрацю вчителя та учнів. Заняття бажано проводити в груповій формі. Різноманіття інтерактивних технологій, що використовуються на уроках є результативними. Вікно Читати далі ..

вчитель історії та правознавства Терещенко Антоніна Григорівна

Урок дає можливість учням оцінити недоліки та переваги сучасного Інтернету, висловлювати власні ідеї щодо засобів оцінювання інформації з Інтеренет джерел, навчити дітей безпечного користування Інтернет Читати далі ..

вчитель початкових класів Скринник Оксана Володимирівна

Урок позакласного читання для 4 класів “Людина починається з добра” за творами Василя Сухомлинського з використанням інтерактивних технологій. Вікно перегляду документа

вчитель початкових класів Юрас Світлана Іванівна

Знає і розказує про життєвий і творчий шлях В. Сухомлинського,назви його творів; називає героїв, події і факти, які описані упрочитаних творах; відповідає на запитання за Читати далі ..

викладач Панасенко Віктор Святославович

Методичні вказівки для виконання практичних занять з дисципліни “Паливно-мастильні та інші експлуатаційні матеріали для спеціальності 208 “Агроінженерія” Вікно перегляду документа

вчитель предмету "Захист Вітчизни" Подгорна Юлія Володимирівна

Мета: Навчальна: повторити знання про переломи, відмороження, опіки їхні ознаки; ознайомити учнів з особливостями з надання допомоги при проникаючому пораненні ока. Розвивальна: розвивати навички життязбережної Читати далі ..

вчитель початкових класів Шматко Валентина Михайлівна

Сьогодення об’єктивно стикається з дефіцитом спеціалістів, обізнаних у науковій сфері, здатних брати участь у інноваційних процесах і забезпечити стабільний розвиток суспільства у майбутньому. Тому одним Читати далі ..

вчитель української мови та літератури Лящук Олена Миколаївна

Розробка уроку допоможе вчителям-початківцям спланувти проектну роботу з цієї дисципліни. Мета уроку передбачає виробленню прагнення учнів до пошукової та дослідницької діяльності. Конспект уроку Вікно перегляду Читати далі ..

вчитель початкових класів Бєрлізєва Тетяна Василівна

Ноосферна освіта – це інноваційна технологія навчально-виховної діяльності з розвитком духовних і ціннісних орієнтацій на базі Законів Миру. Метою ноосферної освіти є активізація системного, цілісного Читати далі ..

1 2 3 30