1 2 3 5

вчитель математики Загурська Лариса Миколаївна

Даний урок розроблений для учнів 9 класу які вивчають розділ «Статистика». Урок узагальнення матеріалу . На даному уроці учні  працюють  над усвідомленням розуміння змісту понять: Читати далі ..

вчитель математики Трубенко Валерія Сергіївна

Дана публікація удосконалює вміння учнів виконувати додавання і віднімання десяткових дробів при роз’язуванні прикладів, рівнянь, задач. Розвиває уміння спілкуватися, розвиває пізнавальну активність, навички логічного мислення, Читати далі ..

вчитель математики Загурська Лариса Миколаївна

Даний матеріал стане в нагоді при підготовці до проведення STEM уроку з алгебри у 7 класі. Очікувані результати: учні зможуть розв’язувати задачі на складання формул Читати далі ..

вчитель математики Кріт Наталія Григорівна

Позакласний захід розрахований для учнів 8 -11 класів. Дана розробка сприяє в учнів вихованню наполегливості, цілеспрямованості, розвиває пізнавальну активність, стійкість,  винахідливість, допитливість, самостійність, взаємоповагу, вміння Читати далі ..

вчитель математики і фізики Голинська Оксана Дмитрівна

“Парабола навколо нас” – це презентація, яка розкриває захоплюючий світ парабол у  навколишньому середовищі. Презентація показує практичні застосування парабол у різних галузях життя, дає приклади Читати далі ..

Вчитель математики та інформатики Дудко Людмила Іванівна

В даній роботі намагаюся розкрити важливість використання казок під час вивчення математики. Проілюстровано на прикді створення учнями влвсних казок та при роботі над проектами. Згадуємо Читати далі ..

практичний психолог Гончарова Вікторія Олегівна

Тестова система перевірки знань є однією з найпопулярніших. На перший погляд видається, що здати предмет за допомогою тестів простіше ніж дати розгорнуту відповідь на запитання. Читати далі ..

вчитель математики Троянська Світлана Миколаївна

Творче мислення спрямоване на створення і втілення нових ідей, а критичне виявляє їх недоліки. Для ефективного вирішення завдань необхідні обидва типи мислення. Мета даного уроку Читати далі ..

вчитель математики Троянська Світлана Миколаївна

Специфіка даного уроку – це поєднання технології «Розвитку критичного мислення» з методами навчання математики, урок-інтерактивна подорож. Використання історичних довідок, географічних відомостей, застосування в завданнях методів Читати далі ..

вчитель математики Кадубовська Валентина Миколаївна

Мета:освітня: виокремлення і систематизація найбільш поширених та найбільш важливих (в ідейному сенсі) типів логарифмічних рівнянь та нерівностей, при розв’язуванні яких доцільно використовувати рівносильні конструкції; формування Читати далі ..

вчитель математики Чубар Вікторія Олександрівна

Матеріал для вчителів математики з метою формування фінансової грамотності учнів. Вікно перегляду документа Вікно перегляду презентації

вчитель математики Леоненко Світлана Дмитрівна

Ця презентація, конспект для учня до уроку алгебри у 9 класі на тему “Розв’язування задач за допомогою систем рівнянь другого степеня” виконані з детальними покроковими Читати далі ..

вчитель математики Кищенко Лариса Вікторівна

Урок узагальнення та систематизації знань та вмінь учнів. Задачи уроку подібрани з урахуванням міжпредметних зв’язків, компетентністного підхіда к навчанню, урок закінчуєтся інтеактивною самостійною роботою, що Читати далі ..

вчитель математики Ружицька Наталія Іванівна

Метою уроку було: узагальнити знання учнів з теми «Квадратична функція, її властивості та графік»; удоконалити вміння розвязувати завдання з цієї теми; формувати вміння аналізувати, контролювати, Читати далі ..

Вчитель математики Кондратюк Катерина Олександрівна

Розробка уроку алгебри “Тригонометричні рівняння, та способи їх розв’язування”. Розробка містить презентацію вчителя, презентації учнів, конспект, роздатковий матеріал. Форми роботи на уроці – групова та Читати далі ..

вчитель математики Помазан Інна Іванівна

Узагальнення і систематизація знаннь, вміннь і навиків учнів розв’язувати задачі на відсотки, демонстрація на прикладах практичної спрямованісті математичних знань, забезпечення політехнічної підготовки і профорієнтації учнів, Читати далі ..

вчитель математики Кищенко Лариса Вікторівна

В роботі представлен конспект уроку з алгебри 9 класу з поглибленим вивченням математики. Клас, разом із вчителем, кілька років зарєєстрован на сайті www.interactive.ranok.com.ua, де має можливість Читати далі ..

вчитель математики Бєляєва Лариса В'ячеславівна

Конспект уроку алгебри і початків аналізу в 11-му класі з теми “Комбінаторика”, мета уроку-познайомити учнів із формулами різних видів сполук, навчити розрізняти види сполук і Читати далі ..

учиталь математики і інформатики Крамар Наталія Пантеліївна

Для урока розроблена комп’ютерна програма в Microsoft Office Excel, яка аналізує правильність виконання завдань і нараховує бали учню з теми “Тригонометричні вирази і тригонометричні функції”. Читати далі ..

вчитель математики Пророченко Наталія Анатоліївна

Розробка уроку прес – конференції з алгери на заявлену темуу 9-му класі з медіапрезентацією (додається) та музичною хвилинкою релаксації (додається), мета якого– формувати вміння аналізувати, Читати далі ..

вчитель математики Коваленко Олена Митрофанівна

Цей урок допоможе учням систематизувати знання і вміння з теми: Обчислення площ плоских фігур, з використанням формули Ньютона-Лейбниця. Допоможе учням приготуватись до тематичної контрольної роботи. Читати далі ..

вчитель математики Коваленко Олена Митрофанівна

Урок-залік “Подорож країною десяткових дробів”, для систематизації знань та навичок з данної теми. Вікно перегляду документа

1 2 3 5