mail@urok-ua.com

Конкурс

“Вчитель-експерт”

Ось уявіть собі, що ви так звично для себе, з великим задоволенням, без будь-якого примусу і по цілком природному прагненню душі, залишаєте свої експертні коментарі до матеріалів, що опубліковані на сайті.

І перемагаєте у нашому конкурсі «Вчитель-експерт».

Так ось – це цілком реально, тому що відтепер, всі коментарі залишені користувачами на сайті рахуються. І кожного місяця, 30 числа, ми підрахуємо кількість ваших коментарів та підведемо підсумки конкурсу і визначимо 3-х переможців.

Щоб перемогти у конкурсі, вам просто потрібно залишити свої експертні коментарі до матеріалів на сайті. Ті, хто протягом місяця залишить найбільше таких коментарів – перемагає.

Переможці конкурсу – будуть нагороджені почесною грамотою.


Як виглядає грамота

За І місце За ІІ місце За ІІІ місце
gramota-1 gramota-2 gramota-3

Також, кожен переможець конкурсу отримує маленьку грошову винагороду

grshi

За І місце
200 гривень
За ІІ місце
100 гривень
За ІІІ місце
50 гривень
За вашим бажанням, кошти будуть переказані або на ваш рахунок в банку, або на телефон.

Умови конкурсу


Умова №1. Ви повинні бути зареєстрованим користувачем. У вашому профілі обов’язково повинно бути завантажене фото (аватар).

Умова №2. Коментувати можна абсолютно будь-які публікації на сайті, де це можливо.

Умова №3. Ваші коментарі повинні бути досить об’ємними (не менше 20 слів).

Умова №4. Ви повинні писати коментарі самостійно, не намагаючись їх скопіювати з інших ресурсів. Унікальність тексту перевірити дуже легко, тому за спробу копіпаста ваш профіль буде заблоковано.

Умова №5. Не намагайтеся писати одну і ту ж фразу в усіх коментарях. Такі коментарі не рахуються.

Умова №6. До кожної публікації можна залишити лише один коментар, усі інші зараховані не будуть.

Умова №7. Пишіть тільки те, що думаєте. Якщо матеріал вам відверто не подобається, то не варто співати йому дифірамби, висловлюйте свою експертну думку.Результати учасників конкурсу

Січень Лютий Березень
Квітень Травень Червень
Липень Серпень Вересень
Жовтень Листопад Грудень

Конкурс проводиться на постійній основі.
Переможці конкурсу оголошуються 30 числа кожного місяця.


Якщо якісь умови конкурсу вам не зрозумілі,
будь ласка, напишіть про це в коментарях нижче.


Напишіть свій відгук і врятуйте сьогодні кошеня.

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

79 коментарів

 1. Доброго вечора. Я хочу запитати, ви сертифікати висилаєте поштою, чи лише розміщуєте в каталозі? Якщо висилаєте, то чому не запитуєте про адресу. Дякую.

  1. Доброго вечора. Конкурс проводиться на постійній основі. Долучатись до конкурсу можна в будь який момент.

   Але рахують тільки коментарі які залишені протягом поточного місяця.

 2. Доброго вечора, скажіть ,будь ласка, я беру участь у конкурсі ” Вчитель-експерт”, робила коментар на сайті UROK-UA.com, а потім побачила інший -SUPER
  UROK-UA.com То де писати коментарі? І які зараховуються? Дякую.

 3. Доброго вечора! Ще не пізно приєднатися до участі. Чи мої коментарі тільки від сьогоднішнього дня не зарахуються?

  1. Доброго вечора! Звісно ні. Приєднатися до конкурсу можна в будь який момент. Коментарі рахуються від 1 по 29 число включно. Незалежно від того в який день вони написані. Хто протягом місяця залишить найбільше коментарів стає переможцем місяця.

 4. Шановна адміністратор! Скажіть, чи всі коментарі залишаються доступними для користувачів, чи наявна система їх таємного “збору”. Коментувала одну публікацію. Тепер не знаходжу свій відгук.

  1. Звісно не всі коментарі стають публічними. Більша частина коментарів фільтрується автоматичною системою проти спаму. Також на перевірку потрапляють коментарі які схожі на попередні, які містять нецензурні вислови, більше одного посилання і так далі. Але вони не видаляються просто проходять ручну перевірку і якщо коментар нормальний обов’язково стає публічним. На даний момент всі коментарі одобрено. Можливо ви щось переплутали? 🙂

 5. Добрий вечір!!! Зацікавилась Вашою пропозицією. Із задоволенням бажаю прийняти участь у цьому конкурсі!

 6. Христос народився! Доброго і мирного усім нового року! Рада такій пропозиції – ще ніколи не виступала в ролі експерта. Хотілося б побачити свіженький креативний практичний матеріал, щоб можна було його застосувати і в своїй роботі. Може і мої ідеї комусь припадуть до душі. Спробую обов’язково!

 7. Дуже приємно, що охочих сказати своє професійне слово про практичний матеріал колег і поділитися власними доробками більшає. Хотілося б більш сучасних підходів до роботи та дотримуватися методичних аспектів запропонованих заходів. В Міжнародний день подяки схиляю голову перед творчістю кожного педагога.Дякую

 8. Вітаю всіх. Кілька разів перечитавши умови конкурсу вирішила спробувати. Бо якщо не ми, колеги, то хто ж нам порадить, підтримає чи допоможе щось удосконалити в роботі. Успіхів усім! Приєднуймось до активної української педагогічної спільноти! 🙂

 9. Доброго вечора. Христос народився!!! Дуже дякую за запрошення до цікавого та відповідального конкурсу. Думаю, що візьму участь у ньому. Заінтригували…))) Бажаю всім успіхів і результатів від роботи!

 10. Доброго вечора. Христос народився!!! Дуже дякую за запрошення до цікавого та відповідального конкурсу. Думаю, що візьму участь у ньому. Заінтригували…))) Бажаю всім успіхів і результатів від роботи!

 11. Доброго вечора.) Христос народився!!!! Всіх щиро вітаю з Новорічно-Різдвяними святами! Щиро дякую за запрошення до цікавого та креативного конкурсу, пропозиція дуже цікава і відповідальна. Мабуть, візьму участь у ньому. Заінтригували! Бажаю всім творчих успіхів і результату від роботи!

 12. Добрий вечір, всіх зі святами! Нарешті на поштову скриньку прийшов лист. Дуже довго не могла зайти на ваш сайт, постійно вискакувало віконечко “помилка”. Цікава пропозиція взяти участь у конкурсі, а чому б і не спробувати?

  1. “Uma questão pura e simplesmente jurídica para saber a quantas andamos, em que se estabelece num contrato os direitos e os deveres de cada um dos partners – eles serem homo ou heterossexuais é neste caso igual ao litro… Não vejo aqui inconveniente nenhum de ordem ralCanoc!”ioncordo 100%

  2. I genuinely don’t accept this certain post. Nonetheless, I had searched with Google and I’ve discovered out that you„⢂¬ââre proper and I had been thinking inside the improper way. Keep on creating top quality material comparable to this.

 13. так все зрозуміло і лакогічно пояснено! для мене молодого педагога унікальна можливість перейняти досвід у досвідчених колег. ДЯКУЮ ЗА ТАКУ НАГОДУ

 14. Унікальна можливість познайомитися з доробками педагогів і по можливості почитати чесні і відверті коментарі на особисті матеріали.Дякую за нагоду.

 15. Цікава можливість познайомитись з педагогічними доробками творчих педагогів та впевнетись у правильності своїх переконань.Попрацюю, якщо буде дійсно цікаво.

 16. Конкурс дійсно цікавий. В усякому разі подібного ще не зустрічала. варто спробувати свої сили у різних педагогічних ролях. Приєднуюсь до команди учасників, але результат ні з ким не ділитиму.

 17. Я сьогодні довгенько працювала з вашим сайтом, і, чесно кажучи, мені він сподобався своєю доступністю, наповнюваністю та змістовністю матеріалів. Знайшла і для роботи багато новенького і цікавого та ще й сама поділилася власною розробкою, може комусь також стане в нагоді… Дякую Адміністратору за корисний сайт!

  1. Hello Fay, thanks for stopping by my blog and thanks for raising the qu.iison..et’ve done a quick check… the difference between the regular Nordic fish oil vs the children’s fish oil is mainly the dosage. In terms of the calories, total fat, vit, Omega 3, EPA, DHA etc are all of a different level.The Children’s DHA comes in a lower level of dosage while the regular one has at least 50% more in dosage. Hope that clarifies.

 18. Я вдячна вам за пропозицію прийняти участь у конкурсі “Вчитель – експерт”, але за багаторазовим зверненням та відправленням моїх конспектів та власних розробок уроків не отримала ні публікації, ні відповіді на запит причини не друкування. Дайте відповідь на моє запитання, будь ласка! З повагою до Вас Власенко Л.І.

  1. Добре що ви нарешті написали. Річ у тім, що ваші заявки були відхилені. Причина, тому що в заявках було одразу кілька матеріалів. Це спричиняє плутанину в майбутніх оплатах та сертифікатах. Тому такі заявки відхиляються автоматично.
   Зазвичай завжди автору надсилається відповідь про те що заявка відхилена і причина відхилення. І вам надсилалась також. Але, на жаль, наші листи не відправлялись на вашу пошту (причина невідома). Іншого способу повідомити вас про ситуацію немає. Будь ласка, присилайте ваші матеріали, але вкажіть іншу скриньку Email і присилайте кожен матеріал окремою заявкою.

 19. Добрий вечір. Щиро дякую за привітання та запрошення до цікавого та креативного конкурсу. Думаю, що візьму участь у ньому. Це цікаво! Бажаю всім успіхів і задоволення від роботи!

 20. Доброго святкового вечора, всім колегам та тим, кому небайдужа наша вчительська доля! Я з радістю прийму участь в такому досить незвичайному конкурсі, адже, які б не були коментарі, це вже поштовх на те, щоб ставати кращим, вдосконалювати себе та поповнювати свій інтелект! Тож всім бажаю творчого успіху в такій “цікавій” роботі…

 21. Шановні колеги! Щиро дякую за привітання! Зичу Вам творчих злетів, відчуття задоволення від справи, яку виконуєте, миру і злагоди.
  Зацікавили-спробую.
  З повагою Олександра Турта.

  1. Софія Ikhor якесь серйозне підтвердження твоїм звинуваченням знайдеться? Бо в статті прямо написано, що Вацлав Гавел був категорично проти розвалу БøÂµÃ‘…оÁлов§Â°Ã‘‡Ñ‡Ð¸Ð½ÐÂÃ, отже і все решта під великим сумнівом.

 22. Мені цікаво прийняти участь в конкурсі .Стати експертом це дуже відповідально.Написати самому коментарі , та ще й різні важко. Аще важще не образити колегу і при цьому бути чесним.

 23. Урок біології у 9 класі “Харчування і здоровя” – дуже цікавий,але на мою думку він містить багато зайвої інформації. За обсягом він не вкладається в 45 хвилин.

 24. Дуже цікава пропозиція. Завжди приємно взнавати щось нове для себе і для своєї роботи. Із задоволенням буду коментувати прочитане.

 25. Досить цікава пропозиція ! Є можливість спробувати свої можливості у ролі експерта .Щось і для себе взяти нового та корисного ! Дякую!

 26. Не дуже люблю конкурси, але я думаю, що варто спробувати себе в ролі експерта. Ну і саме собою цікаво буде подивитись розробки креативних, сучасних, амбітних.

 27. Обов’язково спробую. У ролі експерта ще ніколи не була. Цікаво обмінюватися думками з іншими.

 28. Сьогоднi вперше дiзналася про конкурс “Вчитель – експерт”. Дуже хочеться випробувати себе в ролi експерта. Маю надiю дiзнатися з публiкацiй щось нове та цiкаве. Дякую за надану можливiсть.

 29. Дякую за запрошення. Декілька разів розпочинала, але на вистачає часу завершити.

   1. Цікаво спробувати себе в ролі експерта, обов*язково скористаюся такою можливістю

     1. Доброго дня! Мені сподобалася ідея конкурсу. Обов”язково братиму участь.