Конкурс
“Вчитель-експерт”

Конкурс завершено!

Ось уявіть собі, що ви так звично для себе, з великим задоволенням, без будь-якого примусу і по цілком природному прагненню душі, залишаєте свої експертні коментарі до матеріалів, що опубліковані на сайті.

І перемагаєте у нашому конкурсі «Вчитель-експерт».

Так ось – це цілком реально, тому що відтепер, всі коментарі залишені користувачами на сайті рахуються. І кожного місяця, 30 числа, ми підрахуємо кількість ваших коментарів та підведемо підсумки конкурсу і визначимо 3-х переможців.

Щоб перемогти у конкурсі, вам просто потрібно залишити свої експертні коментарі до матеріалів на сайті. Ті, хто протягом місяця залишить найбільше таких коментарів – перемагає.

Переможці конкурсу – будуть нагороджені почесною грамотою.

Як виглядає грамота?

За І місце За ІІ місце За ІІІ місце
gramota-1 gramota-2 gramota-3

Також, кожен переможець конкурсу отримує маленьку грошову винагороду.

В 2020 році, призовий фонд конкурсу становить 600 грн. на місяць.

grshi

За І місце
300 гривень
За ІІ місце
200 гривень
За ІІІ місце
100 гривень
За вашим бажанням, кошти будуть переказані або на ваш рахунок в банку, або на телефон.

Умови конкурсу

Умова №1. Ви повинні бути зареєстрованим користувачем. У вашому профілі обов’язково повинно бути завантажене фото (аватар).

Умова №2. Коментувати можна абсолютно будь-які публікації на сайті, де це можливо.

Умова №3. Ваші коментарі повинні бути досить об’ємними (не менше 20 слів).

Умова №4. Ви повинні писати коментарі самостійно, не намагаючись їх скопіювати з інших ресурсів. Унікальність тексту перевірити дуже легко, тому за спробу копіпаста ваш профіль буде заблоковано.

Умова №5. Не намагайтеся писати одну і ту ж фразу в усіх коментарях. Такі коментарі не рахуються.

Умова №6. До кожної публікації можна залишити лише один коментар, усі інші зараховані не будуть.

Умова №7. Пишіть тільки те, що думаєте. Якщо матеріал вам відверто не подобається, то не варто співати йому дифірамби, висловлюйте свою експертну думку.

Умова №8. Мінімальна кількість коментарів, для участі в конкурсі, становить 30. Учасники, які залишили меншу кількість коментарів протягом місяця, не рахуються.

Умова №9. Учасники, які протягом місяця залишили більше 100 відгуків, отримують грамоту обов’язково.

У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих правил, або питань, не врегульованих цими правилами, остаточне рішення приймається адміністрацією сайта.

Результати учасників конкурсу 2017 року

Результати учасників конкурсу 2018 року

Результати учасників конкурсу 2019 року

Результати учасників конкурсу 2020 року


Конкурс проводиться на постійній основі.
Переможці конкурсу оголошуються 30 числа кожного місяця.


Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

122 коментарі

 1. ???
  Мною умова конкурсу № 1 виконана чи ні ???
  (Умова №1. Ви повинні бути зареєстрованим користувачем. У вашому профілі обов’язково повинно бути завантажене фото (аватар).

 2. Добрий ранок. Я за листопад місяць залишила більше 200 коментарів для участі в конкурсі “Вчитель-експерт”. А результату нуль? Не розумію, в чому причина? Це такий передноворічний жарт?!

    1. Доброго дня.
     Це різні сайти. Коментарі на них рахуються окремо.
     Грошова винагорода на даний момент виплачується тільки на сайті https://super.urok-ua.com/

     На сайті https://vsimosvita.com/ за написання коментарів видаються свідоцтва та грамоти.
     Детальніше про це можна прочитати тут: https://vsimosvita.com/achievement/
     Але в майбутньому можливо теж буде виплачуватись грошова винагорода тим хто отримав “Грамоту лауреата”. Поки що ні.

 3. Я сьогодні шукала інформацію по виховних заходах і попала на ваш сайт. Матеріали які я знайшла дуже допомогли мені у підготовці до мого заходу. Дякую за такий чудовий сайт.

 4. Я сьогодні вперше зайшла на ваш сайт та зареєструвалася, бо він мені дуже сподобався. Думаю, що надалі ми будемо тісно співпрацювати з вами. Вже надіслала сво. публікацію. Чекатиму її на сторінках вашого сайту. З повагою Анна Тарасенко.

 5. Шановний адміністраторе! Грамоту роздрукувала, щиро дякую. А чи передбачається грошова винагорода?

 6. Доброго вечора! Будь ласка, якщо Вас цікавить питання щодо моїх коментарів, то уважніше перегляньте вказані категорії, враховуючи кожну сторінку., а також “Презентації”. Згідно умови №2 даного конкурсу протягом місяця можна писати відгуки на публікації, що були розміщені і раніше, не лише поточного місяця. .

 7. Доброго дня! Перепрошую, але ні в категорії “Виховна робота”, ні “Позакласні заходи”, ні “Зарубіжна література” я не змогла простежити таку кількість коментарів Маріни Олегівни.

  1. Доброго вечора! Будь ласка, якщо Вас цікавить питання щодо моїх коментарів, то уважніше перегляньте вказані категорії, враховуючи кожну сторінку., а також “Презентації”. Згідно умови №2 даного конкурсу протягом місяця можна писати відгуки на публікації, що були розміщені і раніше, не лише поточного місяця. .

 8. Доброго дня, шановна редакціє! Дозвольте запитати, де саме протягом квітня місяця Цьомко Маріна Олегівна залишила 163 коментарі? Дякую!

  1. Пані Вікторіє, протягом місяця можна писати відгуки про будь-які напрацювання колег на цьому сайті. Отже, Ви можете ввести запит у користувацькому пошуку та перевірити достовірність висвітленої інформації за результатами конкурсу. Також Вам раджу переглянути категорії “Виховна робота”, “Позакласні заходи”, ” Зарубіжна література”, завдяки чому у Вас буде гарна можливість простежити відгуки Цьомко Маріни Олегівни протягом цього місяця. Вітаю Вас із перемогою у конкурсі! Бажаю Вам натхнення й творчих злетів!

  2. Доброго дня! Вітаю із прекрасним результатом! Вікторіє Анатоліївно, раджу Вам звернути увагу на умови конкурсу №1, №2 та №7. Я також вдячна адміністрації сайту за організацію такого гарного конкурсу, де вчителі можуть висловлювати свою позицію та надавати поради колегам!

 9. Хочу звернути увагу колег на цю роботу: “Майстер-клас із зарубіжної літератури «Я роблю це так» + презентація на тему «Розвиток креативної компетентності учнів за допомогою використання інноваційних методів навчання на уроках зарубіжної літератури». Справжній майстер-клас! Є чому повчитися.

 10. Дякую за змістовний матеріал “Детективна гра «Sherlock Holmes’s club»”. На жаль, не скачала автора публікації. Якщо колега читає коментар, то хочу сказати, що Ваш конспект повний, цікавий, вже на початку спостерігається очікуваний результат. Багато лексики на закріплення тем. Дякую.

 11. Шукаючи можливість поділитися своїми матеріалами, натрапила на ваш цікавий і змістовний сайт. Дякую за можливість почути думку колег та впроваджувати досвід освітян. Сподіваюсь на приємне спілкування.

 12. Натрапила на ваш освітній портал. Мені сподобався тим, що можна ділитися своїми доробками і піднімати фаховий рівень, знайомлячись з доробками своїх колег. Це своєрідний обмін досвідом.

 13. Я вперше на Вашому сайті. Вражена ! Сподіваюсь, що при допомозі сайту знайду багато корисного матеріалу, який можна використати в своїй роботі, а також познайомлюсь з творчими колегами. Всі, хто ділиться своїми наробками – молодці, Одне прохання, робити це рідною мовою.

 14. Мені дуже подобається ваш сайт, де можна  познайомитися з цікавими і змістовими матеріалами, використати їх у своїй роботі. Дякую вам, бажаю творчої наснаги, терпіня і педагогічного горіння!

 15. Велике спасибі за гарний сайт, є можливість познайомитися із творчими наробками колег, взяти щось собі для роботи, багато творчих шедеврів, копіюєш собі, розподіляючи по папках, щоб обов’язково використати влучний матеріал на уроці, звичайно, не всі уроки досконалі, є і зовсім простеньки, але здебільшого – це цікавий матеріал, Дякую Вам, колеги за Вашу нелегку працю, за ці хвилинки, що їх, можливо, Ви б витратили на свою сім’ю або відпочинок. Бажаю Всім міцного здоров’я і щоб на все вистачало часу і все робилось із задоволенням!!!

 16. Вдалий конкурс. Заохочує вчителів не тільки публікуватись, а й ретельно вивчати наробки своїх колег. На жаль, не знала раніше. З грудня обов’язково приєднаюсь. Дякую.

 17. Закінчується – знову- місяць роботи над коментарями. Які враження цього разу? Переважна більшість робіт дуже цікава. Такі перли знаходиш, що аж душа радіє. Особливо привертають увагу роботи, де вчитель уміло організовує роботу учнів, а не “сам п’ю, сам гуляю”. А ще робота з Інтернет -ресурсами: радує, що все більше колег вміло їх використовує. Дякую усім і прошу вибачення за зауваження, якщо когось образила.

 18. Прочитала декілька коментарів Скоблей Лідії Степанівни. Хочу висловити їй подяку за емоційність та нешаблонність зауважень. Читаєш і розумієш, що це професіонал, який враховує в роботі та пише в коментарях про всі недоліки, бо позитив і так зрозумілий.

 19. Активно попрацювавши цього місяця над коментарями, хочу висловити ще раз щиру повагу до титанічної праці Макоти Ірини Іванівни та Юрченко Марини Миколаївни, які зуміли написати відповідно по 298 та 290 коментарів. Успіхів вам, натхнення та педагогічного НЕвигорання.

  1. Щиро дякую за побажання, Наталіє Станіславівно! Приємно чути схвальні відгуки. Здоров*я, успіхів Вам та творчих злетів!

 20. Закінчується місяць. Як все -таки складно коментувати чужі роботи! Це ж чиясь важка праця, старання, недоспані ночі! Не знаю, як колеги по 300 коментарів пишуть. Для мене це непосильне завдання. Але я старалася. Бажаю однодумцям успіху!

 21. Я ввжаю, що кожний вчитель – це творча особистость, спроба створити власний урок дуже важко: багато інформації, сучасні вимоги, залежіть від класу. Створити урок можна, але можливо його провести как запланував ? Всі вчителі які викладають власні матеріали -це “зірочки”.

  1. Давайте будемо відверті. Багато, дуже багато у нас учителів творчих, яскравих, навіть талановитих. Але щодо надрукованих матеріалів, то немало і таких “зірочок”, які надсилають конспекти лише заради атестації. І засуджувати колег ніхто не має права, бо таке наше життя сьогодні. Вимагають – робимо.

 22. Шановні адміни!
  У грамоті, яку Ви друкуєте для вчителів-експертів є 2 помилки!!!
  Слово “сайт” у родовому відмінку однини має закінчення -у ( тобто, адміністратор сайту, та ” покращенні нашого освітнього сайту”).
  Прошу не засмічувати нашу УКРАЇНСЬКУ мову русизмами!
  В цілому сайт дуже хороший і корисний.
  Ви сучасні!

 23. Вважаю, що коментарі мають бути різними, як позитивними так і з рекомендаціями, що можна покращити, чи на що звернути увагу. Атже, саме критичні зауваження стимулюють вчителя до пошуку.

 24. Хочу поділитися враженнями від коментарів, які залишають колеги. Всі відгуки(майже всі) позитивні. На мою думку, учителі хочуть прочитати і про недоліки, над чим треба було б попрацювати. Це як урок, який ти провів, а про нього сказали: ” Усе добре”.Але ж таке буває не завжди.

   1. Я спробувала. На жаль, колеги на відповідають на коментарі. Враження, що їм байдуже: надрукували урок, то й добре. Лише одна вчителька спробувала виправдатись, але це вийшло як у школярки.

 25. Шановні колеги! Вітаю Вас з професійним святом. Нехай Вам завжди посміхається доля, дарує міцне здоров’я та довголіття. Бажаю Вам здійснення найзаповітніших мрій, а також щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок! Наснаги та творчих злетів.

 26. Цікавий конкурс. Дякую. Спробую коментувати, бо саме вчитель найкраще може оцінити роботу колег (і свою теж). Цікаво буде посмілкуватися з однодумцями!

 27. Дуже приємно отримати винагороду за виконану роботу. Дякую авторам сайту за можливість спробувати себе у ролі експерта, надіюся, що і надалі буду співпрацювати з вамим. Також хочу привітати всіх учасників конкурсу, цілий місяць я з вами зустрічалася на сторінках сайту, і таке відчуття, ніби ми працюємо в одному колективі. Дякую всім!

 28. Дякую адміністратору сайту, всім натхненникам та безпосереднім учасникам конкурсу “Вчитель-експерт”. В липні ми з вами стали колегами, однодумцями та співтворцями цікавої справи – власного самовдосконалення та самоосвіти. Спасибі вам за підтримку, спортивний азарт та педагогічну майстерність бачити велике в маленьких щоденних реаліях вчительського життя. З роси та води! Будемо жити – зустрінемося на сторінках сайту! Всього найкращого!

 29. Доброго дня! Чи подаються на сайт презентації? Наприклад, проведеної роботи у пришкільному оздоровчому таборі? Дякую за відповідь.

 30. Шановно, колего! Скажіть, будь ласка, коли нам відправити розробки, щоб отримати сертифікат за 31 травня і цього ж числа отримати підтвердження. Все в один день. Це реально?

  1. Доброго вечора. Конкурс проводиться на постійній основі. Долучатись до конкурсу можна в будь який момент.

   Але рахують тільки коментарі які залишені протягом поточного місяця.

 31. Доброго вечора, скажіть ,будь ласка, я беру участь у конкурсі ” Вчитель-експерт”, робила коментар на сайті UROK-UA.com, а потім побачила інший -SUPER
  UROK-UA.com То де писати коментарі? І які зараховуються? Дякую.

 32. Доброго вечора! Ще не пізно приєднатися до участі. Чи мої коментарі тільки від сьогоднішнього дня не зарахуються?

  1. Доброго вечора! Звісно ні. Приєднатися до конкурсу можна в будь який момент. Коментарі рахуються від 1 по 29 число включно. Незалежно від того в який день вони написані. Хто протягом місяця залишить найбільше коментарів стає переможцем місяця.

 33. Шановна адміністратор! Скажіть, чи всі коментарі залишаються доступними для користувачів, чи наявна система їх таємного “збору”. Коментувала одну публікацію. Тепер не знаходжу свій відгук.

  1. Звісно не всі коментарі стають публічними. Більша частина коментарів фільтрується автоматичною системою проти спаму. Також на перевірку потрапляють коментарі які схожі на попередні, які містять нецензурні вислови, більше одного посилання і так далі. Але вони не видаляються просто проходять ручну перевірку і якщо коментар нормальний обов’язково стає публічним. На даний момент всі коментарі одобрено. Можливо ви щось переплутали? 🙂

 34. Добрий вечір!!! Зацікавилась Вашою пропозицією. Із задоволенням бажаю прийняти участь у цьому конкурсі!

 35. Христос народився! Доброго і мирного усім нового року! Рада такій пропозиції – ще ніколи не виступала в ролі експерта. Хотілося б побачити свіженький креативний практичний матеріал, щоб можна було його застосувати і в своїй роботі. Може і мої ідеї комусь припадуть до душі. Спробую обов’язково!

 36. Дуже приємно, що охочих сказати своє професійне слово про практичний матеріал колег і поділитися власними доробками більшає. Хотілося б більш сучасних підходів до роботи та дотримуватися методичних аспектів запропонованих заходів. В Міжнародний день подяки схиляю голову перед творчістю кожного педагога.Дякую

 37. Вітаю всіх. Кілька разів перечитавши умови конкурсу вирішила спробувати. Бо якщо не ми, колеги, то хто ж нам порадить, підтримає чи допоможе щось удосконалити в роботі. Успіхів усім! Приєднуймось до активної української педагогічної спільноти! 🙂

 38. Доброго вечора. Христос народився!!! Дуже дякую за запрошення до цікавого та відповідального конкурсу. Думаю, що візьму участь у ньому. Заінтригували…))) Бажаю всім успіхів і результатів від роботи!

 39. Доброго вечора. Христос народився!!! Дуже дякую за запрошення до цікавого та відповідального конкурсу. Думаю, що візьму участь у ньому. Заінтригували…))) Бажаю всім успіхів і результатів від роботи!

 40. Доброго вечора.) Христос народився!!!! Всіх щиро вітаю з Новорічно-Різдвяними святами! Щиро дякую за запрошення до цікавого та креативного конкурсу, пропозиція дуже цікава і відповідальна. Мабуть, візьму участь у ньому. Заінтригували! Бажаю всім творчих успіхів і результату від роботи!

 41. Добрий вечір, всіх зі святами! Нарешті на поштову скриньку прийшов лист. Дуже довго не могла зайти на ваш сайт, постійно вискакувало віконечко “помилка”. Цікава пропозиція взяти участь у конкурсі, а чому б і не спробувати?

 42. так все зрозуміло і лакогічно пояснено! для мене молодого педагога унікальна можливість перейняти досвід у досвідчених колег. ДЯКУЮ ЗА ТАКУ НАГОДУ

 43. Унікальна можливість познайомитися з доробками педагогів і по можливості почитати чесні і відверті коментарі на особисті матеріали.Дякую за нагоду.

 44. Цікава можливість познайомитись з педагогічними доробками творчих педагогів та впевнетись у правильності своїх переконань.Попрацюю, якщо буде дійсно цікаво.

 45. Конкурс дійсно цікавий. В усякому разі подібного ще не зустрічала. варто спробувати свої сили у різних педагогічних ролях. Приєднуюсь до команди учасників, але результат ні з ким не ділитиму.

 46. Я сьогодні довгенько працювала з вашим сайтом, і, чесно кажучи, мені він сподобався своєю доступністю, наповнюваністю та змістовністю матеріалів. Знайшла і для роботи багато новенького і цікавого та ще й сама поділилася власною розробкою, може комусь також стане в нагоді… Дякую Адміністратору за корисний сайт!

 47. Я вдячна вам за пропозицію прийняти участь у конкурсі “Вчитель – експерт”, але за багаторазовим зверненням та відправленням моїх конспектів та власних розробок уроків не отримала ні публікації, ні відповіді на запит причини не друкування. Дайте відповідь на моє запитання, будь ласка! З повагою до Вас Власенко Л.І.

  1. Добре що ви нарешті написали. Річ у тім, що ваші заявки були відхилені. Причина, тому що в заявках було одразу кілька матеріалів. Це спричиняє плутанину в майбутніх оплатах та сертифікатах. Тому такі заявки відхиляються автоматично.
   Зазвичай завжди автору надсилається відповідь про те що заявка відхилена і причина відхилення. І вам надсилалась також. Але, на жаль, наші листи не відправлялись на вашу пошту (причина невідома). Іншого способу повідомити вас про ситуацію немає. Будь ласка, присилайте ваші матеріали, але вкажіть іншу скриньку Email і присилайте кожен матеріал окремою заявкою.

 48. Добрий вечір. Щиро дякую за привітання та запрошення до цікавого та креативного конкурсу. Думаю, що візьму участь у ньому. Це цікаво! Бажаю всім успіхів і задоволення від роботи!

 49. Доброго святкового вечора, всім колегам та тим, кому небайдужа наша вчительська доля! Я з радістю прийму участь в такому досить незвичайному конкурсі, адже, які б не були коментарі, це вже поштовх на те, щоб ставати кращим, вдосконалювати себе та поповнювати свій інтелект! Тож всім бажаю творчого успіху в такій “цікавій” роботі…

 50. Шановні колеги! Щиро дякую за привітання! Зичу Вам творчих злетів, відчуття задоволення від справи, яку виконуєте, миру і злагоди.
  Зацікавили-спробую.
  З повагою Олександра Турта.

 51. Мені цікаво прийняти участь в конкурсі .Стати експертом це дуже відповідально.Написати самому коментарі , та ще й різні важко. Аще важще не образити колегу і при цьому бути чесним.

 52. Урок біології у 9 класі “Харчування і здоровя” – дуже цікавий,але на мою думку він містить багато зайвої інформації. За обсягом він не вкладається в 45 хвилин.

 53. Дуже цікава пропозиція. Завжди приємно взнавати щось нове для себе і для своєї роботи. Із задоволенням буду коментувати прочитане.

 54. Досить цікава пропозиція ! Є можливість спробувати свої можливості у ролі експерта .Щось і для себе взяти нового та корисного ! Дякую!

 55. Не дуже люблю конкурси, але я думаю, що варто спробувати себе в ролі експерта. Ну і саме собою цікаво буде подивитись розробки креативних, сучасних, амбітних.

 56. Обов’язково спробую. У ролі експерта ще ніколи не була. Цікаво обмінюватися думками з іншими.

 57. Сьогоднi вперше дiзналася про конкурс “Вчитель – експерт”. Дуже хочеться випробувати себе в ролi експерта. Маю надiю дiзнатися з публiкацiй щось нове та цiкаве. Дякую за надану можливiсть.

 58. Дякую за запрошення. Декілька разів розпочинала, але на вистачає часу завершити.

   1. Цікаво спробувати себе в ролі експерта, обов*язково скористаюся такою можливістю

     1. Доброго дня! Мені сподобалася ідея конкурсу. Обов”язково братиму участь.