1 2 3 16

вчитель початкових класів-дефектолог Близнюк Олена Володимирівна

Урок присвячений вивченню веснянки як календарно-обрядової пісні, яка має закличний характер і сприймається як звертання до весни

учитель початкових класів Цибульник Лариса Миколаївна

Дана презентація може бути використана учителем на уроці літературного читання у 3 класі  при вивчення теми”Наша мова розвивається: чому  з’являються нові слова”. Матеріал підібрано відповідно Читати далі ..

вчитель початкових класів Ніколащук Тетяна Михайлівна

Збірка казок для позакласного читання Збірка містить казки : “Казки дракона Омелька” за сучасним українським автором Сашком Дерманським; “Летючий корабель” українська народна казка; “Оле – Читати далі ..

вчитель початкових класів Галенко Виктория Олександрівна

Поглибити знання учнів про життя і творчість Василя Сухомлинського. Удосконалювати навички правильного й виразного читання та навички літературного аналізу; формувати вміння встановлювати причинно-наслідкові зв`язки; пробудити Читати далі ..

вчитель початкових класів Градюк Світлана Миколаївна

Документ містить казки, написані моїми учнями до свята Миколая. Ці казки можна використовувати на уроках розвитку зв’язного мовлення, на уроках літературного читання, при підготовці до Читати далі ..

Вчитель початкових класів Смірнова Юлія Євгенівна

Урок-презентацію можна використовувати на уроках літературного читання у 2 класах. Робота допоможе зацікавити дітей до читання.

вчитель початкових класів Кошель Олена Станіславівна

Збагачувати знання учнів про усну народну творчість, про скоромовки.

вчитель початкових класів Кульгавець Галина Тадеївна

Козацька доба – то світла епоха,Коли українці орлами літали.Нікого вони не боялись нітрохи,Від них у бою відступали…

вчитель початкових класів Варавенко Олена Василівна

Поглибити знання учнів про комах; ознайомитися із особливостями будови їхнього тіла; ознайомити дітей з життям та творчістю Л. І. Глібова, із жанром байки, вчити передавати Читати далі ..

вчитель початкових класів Лях Віра Миколаївна

Інтегруються уроки природознавства та літературного читання. Тема з природознавства “Зимуючі птахи” вдало поєднується з тематикою поезії А. Качана та Л. Костенко. Отже, оптимальним варіантом для Читати далі ..

вчитель початкових класів Лєсовська Тетяна Володимирівна

Мета: розширити знання дітей про життя і творчість В.О.Сухомлинського; удосконалювати навички виразного читання, вміння аналізувати текст, передбачати, вчити висловлювати свою думку, виділяти головне; розвивати мовлення, Читати далі ..

вчитель початкових класів Старух Ольга Михайлівна

Мета уроку узагальнити і систематизувати знання учнів про весняні зміни в природі, народні звичаї і традиції навесні, що пов’язані з народним календарем; сприяти розвитку мовленнєвих Читати далі ..

учитель початкових класів Мечетіна Любов Миколаївна

Урок літературного читання з використанням інноваційних технологій. Застосовані міжпредметні зв‘язки з іншими предметами. Вікно перегляду документа

вчитель початкових класів Рахель Світлана Ярославівна

Інтегрований урок з літературного читання і трудового навчання.На цьому уроці діти узагальнили знання про калину-символ України і дівочої краси,лікарську рослину.А ще діти самостійно готували цілющий Читати далі ..

вчитель початкових класів Рахель Світлана Ярославівна

Інтегрований урок літературного читання і трудового навчання.Діти узагальнили знання про калину-символ України,лікарську рослину.А ще вони навчилися самоствйно готувати цілющий напиток із калини. Вікно перегляду документа

вчитель початкових класів Милян Надія Петрівна

На уроці використала різні інтерактивні вправи, метод передбачення.Учні аналізували вчинки героїв,робили висновки,фантазували і перевтілювалися. Вікно перегляду документа

вчитель української мови та літератури Шутяк Надія Вікторівна

У даному конспекті запропоновано варіант ознайомлення учнів старших класів з творами поетів рідного краю (Одещини), присвячених Т. Г. Шевченку, з урахуванням вимог сучасної методики. Вікно Читати далі ..

вчитель початкових класів Рахель Світлана Ярославівна

На цьому уроці діти дізналися багато цікавого про калину.А ще показали різні види читання. Вікно перегляду документа

вчитель початкових класів Рахель Світлана Ярославівна

Дана презентація допоможе вчителю методично правильно провести урок з літературного читання у 2 класі. Вікно перегляду презентації

вчитель початкових класів Ткач Лариса Іванівна

Мета. Ознайомити учнів з творчістю Ігоря Січовика. Удосконалювати вміння працювати з віршем. Вчити інтонувати речення. Розвивати творчі здібності.Виховувати любов до поетичного слова. Вікно перегляду документа

вчитель початкових класів Рудик Світлана Василівна

З казки про рукавичку починається наше дитинство. Мишка-шкряботушка, жабка-скрекотушка, зайчик-побігайчик, лисичка-сестричка, кабан-іклан, ведмідь-набрідь — ці неперевершені герої тішили ще наших пра-пра-пра-дідусів і бабусь, і неодмінно Читати далі ..

вчитель початкових класів Кравченко Т. В.

Конспект уроку розрахований на учнів 1 класу , які навчаються у закладах для дітей з порушенням зору. Вікно перегляду документа

вчитель початкових класів Денисенко Наталія Валентинівна

Конспект інтегрованого уроку з читання “Кривенька качечка” для учнів 3 класу. Конспект уроку Вікно перегляду документа Презентація до уроку Вікно перегляду презентації

вчитель початкових класів Молчанова Ольга Дмитрівна

Конспект уроку з літературного читання складено за оновленою навчальною програмою (серпень 2016) з літературного читання для 2 класу. Цей урок призначений для використання в навчальному Читати далі ..

вчитель початкових класів Байєр Світлана Василівна

Урок розроблено відповідно до технології з ноосферної освіти, спрямованої на розвиток екологічного типу мислення (задіяно дві півкулі головного мозку), що є можливим завдяки використанню різноманітних Читати далі ..

вчитель початкових класів Семерикова Людмила Олександрівна

Підсумковий урок по темі” Похвала книгам! “.Вірші,про книги, розповідь про створення книг, лепбук ” Пошана книгам”, підсумок конкурсу” Найкращий читач.” Вікно перегляду документа

1 2 3 16