1 2 3 4

вчитель початкових класів Яремчук Тетяна Олександрівна

Конспект інтегрованого курсу ЯДС (математика) для учнів 2 класу. Дослідницьке запитання “Як територія може стати домівкою?”

педагог організатор Василенко Марина Миколаївна

Під час уроку у дітей сформуються ключові компетентності, а саме: уміння вчитися: формувати вміння самоорганізовуватися, контролювати свою освітню діяльність, орієнтуватися у часі та берегти його, Читати далі ..

практичний психолог Гончарова Вікторія Олегівна

У сучасному світі іграшок дедалі більше розмиття статевих меж. Якщо раніше існували чіткі категорії “ляльки для дівчаток” та “машинки для хлопчиків”, то зараз все змінюється. Читати далі ..

практичний психолог Гончарова Вікторія Олегівна

Життя без конфліктів неможливе. Суперечки виникають з різних причин, причому учасниками можуть бути як люди, так і компанії, і навіть держави. Кожна сторона вважає себе Читати далі ..

практичний психолог Гончарова Вікторія Олегівна

Мовне володіння стає все більш важливим у сучасному світі, а знання іноземних мов відкривають безліч нових можливостей. Якщо ви шукаєте ефективний спосіб вивчення англійської, німецької Читати далі ..

практичний психолог Гончарова Вікторія Олегівна

В сучасному світі батькам все більше доводиться звертатися до приватних дитячих садків для забезпечення розумового і соціального розвитку своїх дітей. Приватні дитячі садки є альтернативою Читати далі ..

практичний психолог Гончарова Вікторія Олегівна

В сучасному світі освіти постійно зростає інтерес до нових методів та підходів до навчання. Одним з цих підходів є гейміфікація – використання елементів гри в Читати далі ..

практичний психолог Гончарова Вікторія Олегівна

Англійська – сама популярна мова у нашому світі. Її знають та прагнуть вивчити багато людей для розширення можливостей комунікації. Розберемося, які саме мети переслідує людина, Читати далі ..

практичний психолог Гончарова Вікторія Олегівна

Німецька мова є однією з найпоширеніших мов у світі і вважається однією з найважливіших мов для бізнесу та кар’єри. Навчання німецької мови може відкрити двері Читати далі ..

вчитель біології Голубченко Анна Миколаївна

У поданій статті розкрито шляхи формування ключових компетентностей школярів на уроках біології та в позаурочний час. Матеріал містить різноманітні форми та методи роботи, які можна Читати далі ..

вчитель початкових класів Позднякова Тетяна Юріївна

Конспект уроку з Я у Світі для 4 класу на тему: ” Символіка. Знаймо і шануймо символи свого краю”. Вікно перегляду документа

учитель французької мови Сосновцева Ірина Михайлівна

Урок французької мови за темою Шкільне життя має на меті за допомогою засобів іноземної мови розширити уявлення учнів про шкільну систему у Франції, активізувати вживання Читати далі ..

викладач інформатики Ленець Олена Євгенівна

У сучасному світі одним із найважливіших фахових вмінь для представників багатьох професій стає уміння презентувати себе, свою діяльність, знання і здобутки. Проте вдало презентувати певну Читати далі ..

вчитель початкових класів Александрович Іванна Іванівна

Формувати обчислювальні навички, вміння розв’язувати задачі.Розвивати логічне мислення, просторову уяву, увагу, пам’ять, розумову активність, самостійність, пізнавальний інтерес, потребу в самоосвіті, ініціативу, творчість, обґрунтованість суджень.Виховувати здоровий Читати далі ..

вчитель початкових класів Вовна Олена Іванівна

Розробка інтегрованого уроку з Я у світі та української мови у 4 класі, провідна мета якого розширити знання учнів про свою державу; виховувати любов і Читати далі ..

музичний керівник ДНЗ Тарасенко Анна Олександрівна

Свято проводилось в старшій групі дошкільного закладу “Ромашка” м. Лебедина Сумської області. Використано в сценарії і мовний, і музичний матеріал про нашу Україну. Підсумовувалися знання Читати далі ..

викладач музично-теоретичних дисциплін Жук Світлана Юріївна

формування в дітей інтересу до світу дорослих, усвідомленого досвіду орієнтування у світі професій, набуття навичок найпростіших професійних дій. Сформувати поважне ставлення до людини, виховати позитивне Читати далі ..

вихователі ДНЗ №6 "Бджілка" Сккабицька О. В., Кравченко С. А.

формування в дітей інтересу до світу дорослих, усвідомленого досвіду орієнтування у світі професій, набуття навичок найпростіших професійних дій. Сформувати поважне ставлення до людини, виховати позитивне Читати далі ..

соціальний педагог Моляренко Оксана Петрівна

В сучасному світі без інтернету себе не уявляє жодна людина. Кожен користується гаджетами та інтернетом щодня, щохвилини, а особливо підлітки. Ця розробка допоможе розповісти дітям Читати далі ..

вчитель початкових класів Вихрович Олена Євгенівна

Інтегрований урок з предметів: літературне читання, природознавство, я у світі. Що має на меті познайомити учнів з казкою Вадима Скомаровського, вчити оцінювати вчинки героїв казки; Читати далі ..

вчитель початкових класів Пахарчук Ірина Василівна

Вчитель Марганецького НВК “Ліцей № 10” Пахарчук Ірина Василівна має педагогічний стаж роботи 20 років. Ірина Василівна відповідально працює над підвищенням знань учнів,приділяє увагу колективним,груповим, Читати далі ..

вчитель математики, заступник директора з навчально-виховної роботи Ковальова Наталя Вікторівна

В сучасній педагогічній науці інтегроване навчання трактують як комплексний підхід до освітнього процесу і безпосередньо до уроку чи його частини без поділу на окремі дисципліни. Читати далі ..

Вчитель фізики Петриченко Ірина Володимирівна

Данний позакласний захід інформує учнів про історію Нобелівської премії та її вплив на розвиток світової науки і літератури; сприяє вихованню поваги до митців слова, до Читати далі ..

Вихователь Косякова Лариса Олександрівна

Заняття для дітей молодшої групи, розвиток мовлення, художня література, природа, ОБЖД. Вікно перегляду документа

Вчитель початкових класів Усольцева Світлана Іванівна

Позакласний захід для початкової школи. На свято були зопрошені мами , які теж приймали участь. Свято дуже було цікавим. Кожна мама отримала подарунок, зроблений руками Читати далі ..

Викладач української мови Соколова Олена Олександрівна

Позакласний захід розширює знання студентів про історію виникнення та можливості всесвітньої мережі, розкриває позитивні і негативні сторони Інтернету, сприяє обізнаності студентів про небезпеки, які існують Читати далі ..

вчитель початкових класів Перейма Тетяна Олександрівна

Вікторина “У світі казки чарівної” розвиває увагу, мислення, пам’ять, виховує любов до народної творчості, книги. Вікно перегляду презентації

вчитель початкових класів Комісар Жанна Євгенівна

Цей конспект уроку містить в собі детальний опис того, як можна із звичайної заколочки зробити прикрасу для волосся у вигляді українського віночка всього лише за Читати далі ..

1 2 3 4