Правила сайта

Шановні відвідувачі та користувачі цього сайту!

Правила публікації матеріалів

  • Матеріал повинен бути авторським, цікавим та корисним для користувачів сайту;
  • Дозволяється публікувати лише матеріали, які відповідають тематиці порталу;
  • Якщо анотація, або назва публікації не відповідає вмісту прикріпленого файлу, то матеріал буде знято з публікації;
  • Авторськими правами на розміщений матеріал володіє її творець, який також несе відповідальність за його достовірність та якість.
  • З метою забезпечення порядку на сайті, ми залишаємо за собою право редагувати та видаляти записи користувачів без попереджень.
  • Після публікації, матеріали сайту доступні відвідувачам за ліцензією Creative Commons.

cc-logo-circle-svg cc-by_new-svg cc-nc-svg cc-sa-svg


Загальні правила поведінки на сайті

Розпочнемо з того, що на сайті спілкуються сотні людей, різних релігій і поглядів, і усі вони є повноправними відвідувачами цього сайту, тому якщо ми хочемо щоб це співтовариство людей функціонувало, нам і потрібні правила. Ми рекомендуємо прочитати ці правила, це займе у вас всього хвилин п’ять, але збереже нам і вам час і допоможе зробити сайт цікавішим і організованим. Розпочнемо з того, що на нашому сайті треба поводитися шанобливо до усіх відвідувачів сайту. Не потрібно образ по відношенню до інших учасників, це завжди зайве. Якщо є претензії – звертайтеся до Адміністрації сайта через форму зв’язку. Образа інших відвідувачів вважається у нас одним з найтяжчих порушень і строго карається адміністрацією. У нас суворо заборонено расизм, релігійні і політичні висловлювання. Заздалегідь дякуємо вам за розуміння і за бажання зробити наш сайт ввічливішим і доброзичливішим.

На сайті суворо заборонено:

  • повідомлення, що не відносяться до змісту статті або до контексту обговорення;
  • образа і загрози на адресу відвідувачів сайту;
  • у коментарях забороняються вирази, що містять ненормативну лексику, принижують людську гідність, розпалюють міжнаціональний розбрат;
  • спам, а також реклама будь-яких товарів і послуг, інших ресурсів, або подій, що не відносяться до контексту обговорення статті.

Давайте поважатимемо один одного і сайт, на який Ви і інші читачі приходять поспілкуватися і висловити свої думки. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти коментарі або частину коментарів, якщо вони не відповідають цим вимогам.

При порушенні правил, вам може бути дане попередження. В деяких випадках Вас може бути позбавлено доступу до сайта.

З питань зняття банна пишіть на E-mail: [email protected]. Образа авторів, редакторів чи адміністрації сайта, також, караються позбавленням доступу до сайту.


Дякуємо за розуміння!