1 2 3 5

вчитель хімії, природознавства Романюк Галина Василівна

Тест, що складається з 14 питань, можна використати для швидкого чи індивідуального опитування.  Тема: “Початкові хімічні поняття”.

вчитель біології та хімії Короткова Ірина Андріївна

Інтегроване навчання – одно з нововведень сучасної методики. Шкільний предмет “Хімія” є інтегрованим. Він весь пронизаний межпредметними зв’язками і пропонує учням знання з багатьох областей Читати далі ..

вчитель хімії Компанець Оксана Миколаївна

Дана презентація стане доповненням до уроку хімії в 7 класі. Вона унаочнить навчальний матеріал, допоможе краще зрозуміти внутрішню будову речовин. В презентації наявні моделі молекул Читати далі ..

вчитель хімії Кмитюк Світлана Леонідівна

Котрольна робота включає в себе 9 завдань на тему “Кисень”, які перевіряються вчителем. Робота передбачає наступні очікувані результати (учень/учениця):  Знаннєвий компонент: називає склад молекули кисню, Читати далі ..

вчитель хімії та біології Коваленко Надія Федорівна

Згідно Концепції загальної середньої освіти основним завданням загальноосвітньої школи є різнобічний розвиток індивідуальності, формування в учнів бажання і уміння вчитися, виховання потреби і здатності до Читати далі ..

вчитель хімії Рибалко Тетяна Олександрівна

Для учнів 7 класу на уроках хімії дуже актуально використовувати ігрові технології у навчанні на різних етапах уроку. На цьому уроці пропонуються приклади декілької ігрових Читати далі ..

вчитель хімії та трудового навчання Куценко Ірина Петрівна

Ознайомити учнів із хімічними властивостями оцтової кислоти, а саме розглянути електролітичну дисоціацію оцтової кислоти, взаємодію з металами, лугами, солями, спиртами, оксидами. Навчити учнів складати відповідні Читати далі ..

вчитель хімії Попова Лідія Володимирівна

В хімії потрібно розвивати вміння, які повинні бути доведені до автоматизму і допускають вільного трактування чи виконання. Для формування таких навичок потрібно використовувати такі тренувальні Читати далі ..

викладач спец.дисциплін Дзюба Ганна Валеріївна

Вивчивши основи візуальної колориметрії та основні методи ідентифікації речовин, можна зробити висновок, що метод має ряд переваг: висока чутливість, точність, селективність, простота виконання та простота Читати далі ..

вчитель хімії Канзьоба Людмила Василівна

Протягом уроку використовуються інтерактивні форми і методи роботи, а саме ” Мозковий штурм”, робота в групах, робота з сигнальними картками. Вікно перегляду документа

викладач хімії Гагаріна Леся Миколаївна

Конспекти занять з хімії на теми: “Білки” та “Розв’язок задач на виведення молекулярної формули речовини за загальною формулою гомологічного ряду та густиною або відносною густиною” Читати далі ..

учитель хімії Герасимець Олена Андріївна

Дана презентація допоможе учителю зробити урок змістовнішим та доступним для розуміння, а творчі завдання зроблять урок особливим. Вікно перегляду презентації

вчитель хімії Кій Лариса Георгіївна

Контрольна робота складена відповідно до оновленої програми, має чотири варіанти і включає питання, вправи та задачі у вигляді тестів різного рівня складності. Вікно перегляду документа

учитель хімії Герасимець Олена Андріївна

У даній презентації наведені приклади завдань, які можна використовувати на уроках хімії та у якості прикладів та зразків для формування власних завдань, метою яких є Читати далі ..

вчитель хімії Момотенко Ірина Володимирівна

Конспект уроку є логічним продовженням уроків за компетентісним підходом з теми: “Класи неорганічних сполук” під час викладання хімії у 8 класі. Конспект уроку Вікно перегляду Читати далі ..

вчитель хімії Попова Лідія Володимирівна

Урок дає можливість:– закріпити уявлення про відносну молекулярну та формульну маси, їх подібність тавідмінність;– навчити обчислювати відносну та формульну маси;– формувати діалектно-матеріалістичні погляди на природу; Читати далі ..

вчитель хімії Попова Лідія Володимирівна

Позакласний захід дає змогу: – підвищувати інтерес до хімії, розвивати володіння хімічними методами, навчити школярів робити висновки, сприяти подальшому розвитку пізнавальних здібностей учнів, навичок логічного Читати далі ..

вчитель хімії Гапончук Олег Сергійович

Урок був проведений на обласному семінарі вчителів хімії. Тема семінару «Техніка безпеки на уроках хімії». На уроці використовували лабораторні досліди, інтерактивну дошку, і про звичайну Читати далі ..

вчитель хімії Сидор Наталія Михайлівна

До вашої уваги урок-подорож, який дозволить учням узагальнити і систематизувати набуті знання, відпрацювати вміння складати хімічні формули, визначати валентність хімічних елементів, повторити основні хімічні поняття, Читати далі ..

вчитель хімії Алхімова Олена Олегівна

Пропоную Вашій увазі сценарій позакласного заходу«Інтелектуал 2018. Номінація «Хімія»»в рамках обласного семінару«Інноваційна діяльність вчителя хімії»25 квітня 2018 р Вікно перегляду документа

Вчитель хімії Процюк Олеся Василівна

Ознайомити учнів із милами, його складом, мийною дією; показати різноманітність і використання; розширити знання Розвивати інтерес до процесу миловаріння, набуті знання застосувати в практичній роботі; Читати далі ..

вчитель географії та біології Бараннік Ольга Іванівна

Відповідно до місця уроку, основної мети та завдань окремих його частин, які чітко сформульовані перед учнями та узгоджуються з їхнім особистим досвідом, тип уроку вибрано Читати далі ..

Вчитель хімії Процюк Олеся Василівна

Сформувати уявлення про вуглеводи на прикладах глюкози,сахарози,крохмалю,целюлози; ознайомити учнів з їх складом,особливостями будови молекул,фізичними властивостями та поширеністю в природі; розглянути основні принципи класифікації вуглеводів. Вікно Читати далі ..

вчитель хімії Кмитюк Світлана Леонідівна

Даний урок узагальнює знання про атоми. Учні дізнаються що таке “хімічний елемент”. Ознайомлюються з сучасною хімічною номенклатурою та Періодичною системою хімічних елементів. Конспект уроку Вікно Читати далі ..

вчитель хімії Момотенко Ірина Володимирівна

Національна доктрина розвитку освіти України у ХХІ столітті визначила, що головною метою української системи овіти є створення умов для розвитку і самореалізації кожної особистості. На Читати далі ..

викладач Смолянінова Олена Євгенівна

Конспект уроку для 11 класів, академічний рівень. Можно використовувати для 10-х класів за новою програмою. Конспект уроку Вікно перегляду документа Презентація до уроку Вікно перегляду Читати далі ..

1 2 3 5