1 2 3 4

вчитель початкових класів Бідзюра Людмила Петрівна

Мета уроку: продовжувати ознайомлювати учнів із правилами зображення людини в русі; навчити передавати основні рухи людини.

Основи акварельного малювання

практичний психолог Гончарова Вікторія Олегівна

Короткий огляд акварельного малювання: Акварельне малювання – це мистецтво, яке використовує фарби, розчинені у воді, щоб створити прозорі та легкі штрихи. Ця техніка має довгу Читати далі ..

вчитель образотворчого мистецтва Скитиба Ніна Василівна

Презентація на тему “Образ тварин у мистецтві. Анімалістичний жанр у скульптурі” створена до уроку мистецтва в 6 класі НУШ за підручником  Олени Гайдамаки, Наталії Лємешевої  Читати далі ..

вчитель початкових класів Бочарова Світлана Валентинівна

Досвід роботи з теми «Використання техніки монотипії на уроках образотворчого мистецтва в початкових класах». Існує безліч технік нетрадиційного малювання, їх незвичайність в тому, що вони Читати далі ..

вчитель образотворчого мистецтва Зірка Надія Володимирівна

Материал з досвіду роботи про використання різноманітних методів для привернення уваги учнів, налаштування їх на роботу під час навчально виховного процесу, на окремих прикладах. Вікно Читати далі ..

вчитель початкових класів Югова Наталя Іванівна

Урок-творчості з образотворчого мистецтва спрямований на розвиток образного мислення, емоційної чутливості, уяви, уміння імпровізувати, спостерігати; розширює знання про гаму кольорів і вчить працювати в техниці Читати далі ..

вчитель історії Грибанова Катерина Петрівна

Охарактеризувати особливості розвитку українського образотворчого мистецтва кінець ХVIII – І половина XIХ ст., ознайомити учнів з творчістю видатних художників, таких як: Василь Тропінін, Іван Сошенко, Читати далі ..

вчитель початкових класів Вихрович Олена Євгенівна

Урок має на меті:– розширити знання учнів про рослини – символи української землі; вдосконалювати навички свідомого виразного читання літературних творів; вчити аналізувати прочитане;– продовжити формування Читати далі ..

вчитель образотворчого мистецтва Артеменко Лариса Василівна

Інтегрований урок в 3 класі з образотворчого мистецтва, природознавства та позакласного читання з нетрадиційною технікою роботи зубною щіткою на тему «Як птахи врятували ліс» Вікно Читати далі ..

вихователь дитячого закладу Cамотьос Інна Степанівна

Пробудити у дітей інтерес до портретного живопису, творів художників. Привернути їхню увагу до розмаїття та краси навколишнього світу. Закріплювати знання про овочі та фрукти, врожай Читати далі ..

вчитель образотворчого мистецтва Жук Інна Володимирівна

Конспект уроку з образотворчого мистецтва для учнів 6-х класів на мету “Виділення головного в композиції” стане у нагоді вчителю образотворчого мистецтва. Дана розробка є путівником Читати далі ..

учитель початкових класів Казмірська Ірина Вікторівна

Інтегрований урок з української мови та літератури поєднує використання засобів візуалізації. А саме: мультимедійна дошка, метод “Хмара слів”, метод критичного мислення “ДРІД”, що є сьогодні Читати далі ..

вчитель образотворчого мистецтва Теслюк Ганна Олександрівна

Під час педагогічної діяльності, моїм одним із найголовніших завдань було сформувати у своїх учнів знання, уміння і навички кольоротворення. Я присвятила цьому питанню багато часу, Читати далі ..

Директор Севостьянова Марина Михайлівна

Ниткографія як вид образотворчого мистецтва бере свої витоки в Мексиці. Картини, які роблять мексиканські народні майстри, створюються з товстих вовняних ниток і показують елементи етносу.Ниткографія Читати далі ..

Вчитель образотворчого мистецтва Кандаурова Анжела Степановна

Образотворче мистецтво є унікальним у вирішенні завдань як художнього, так і особистісного розвитку, громадянського і духовного становлення підростаючого покоління. Залучення до мистецтва не тільки через Читати далі ..

учитель образотворчого мистецтва Цимбал Світлана Миколаївна

У збірці проаналізовано внесок знанних та найдорожчих художників сучасності України. Багаторічними працями вони суттєво поповнили наші уявлення про мистецтво України теперішнього часу. Збірку можна використовувати Читати далі ..

вчитель початкових класів Коваленко Любов Миколаївна

Урок з використанням мультимедійних технологій. Конспект уроку Вікно перегляду документа

вчитель-дефектолог Усольцева Світлана Іванівна

В роботі використані інтерактивні методи і прийоми навчання. Вікно перегляду документа

Вчитель початкових класів Хомчук Тамара Анатоліїна

Конференція розширить знання учнів про життєвий і мистецький шлях великого українського діяча культури в еміграції Лео Мола (Леоніда Молодожанина).

вчитель початкових класів Абрамович Лариса Миколаївна

Узагальнити і систематизувати уявлення дітей про зиму. розвивати в дітей композиційні навички, зорову уяву, фантазію. Поглиблювати знання учнів про теплу і холодну гаму кольорів. Виховувати Читати далі ..

вчитель початкових класів Бондаренко Людмила Володимирівна

Урок розкриває знання і вміння учнів з таких навчальних предметів, як: природознавства, літературного читання, музичного мистецтва, я у світі, образотворчого мистецтва, української мови. Інтегрований урок Читати далі ..

вчитель образотворчого мистецтва Василевська Галина Владиславівна

Урок “Декоративно-прикладне мистецтво. Геометричний орнамент.Колективна робота «Африканська картина» узагальнює знання учнів по темі “Орнамент”, знайомить з африканським стилем декоративного живопису тінгатінга. Вікно перегляду документа

вчитель початкових класів Родніна Валентина Вікторівна

На уроці формується первинне уявлення про прості геометричні форми,розвиваються комбінаторні здібності, образне, логічне, просторове мислення учнів.

вчитель початкових класів Нуйкіна Любов Миколаївна

Інтегрований урок для учнів 1 класу побудований на міжпредметних зв’язках із курсів природознавства та образотворчого мистецтва. Ціль уроку – створити більше можливостей для рішення пізнавальних Читати далі ..

1 2 3 4