вихователь Сезоненко Ніна Василівна

Вчити дітей дотримуватись та усвідомлювати важливість правил безпеки життєдіяльності, передбачати результати своєї діяльності, їх значення для тих, хто поряд. Розвивати орієнтування в просторі. Виховувати інтерес Читати далі ..

Вихователь Качан Наталія Сергіівна

Спонукати дітей дбати про власне здоров’я та здоров‘я інших; виховувати обачну поведінку з незнайомцями. Вікно перегляду документа

вчитель англійської мови Щербань Інна Вадимівна

Тема: «Спорт у нашому житті»Мета:навчальна: формувати предметні компетентності з іноземної мови:• фонологічну -навчати та відпрацьовувати правильну вимову іншомовних слів.• лексичну -відпрацювати вживання вивчених лексичних одиниць Читати далі ..

вчитель початкових класів Куліченко Інна Вікторівна

Урок в ігровій формі формує в учнів уявлення про гігієну; знайомить з правилами особистої гігієни; вчить доглядати за своїм тілом, волоссям, руками; формує уміння правильно Читати далі ..

вчитель початкових класів Павленко Ірина Анатоліївна

Дані розробки допоможуть у проведенні виховних годин та бесід по застереженню дитячого травматизму взимку. Оскільки наша школа розташована неподалік Червонооскільського водосховища, то бесіди про поведінку Читати далі ..

Практичний психолог Федорова Оксана Петрівна

Тривожність – переживання емоційного дискомфорту, пов’язане з очікуванням неблагополуччя, з передчуттям небезпеки. Шкільна тривожність – це одна з типових проблем, з якими стикаються педагоги. Особливу Читати далі ..

Вчитель математики та інформатики Вдовенко Інна Федорівна

Дана презентація призначена для вивчення правил пожежної безпеки в школі на виховних годинах або протягом тижня безпеки життєдіяльності. Презентація Вікно перегляду презентації  

викладач охорони праці та БЖД Цілінська Олена Григорівна

В даній роботі описується характер можливого надзвичайного явища, його масштаби, час виникнення і можливі наслідки, а також рекомендується, що необхідно робити до і під час Читати далі ..

вчитель початкових класів Верещак Ірина Миколаївна

Здоров’я – поняття багатопланове. Це не лише відсутність хвороб, а й комфортне психологічне самопочуття, гарний настрій, високий рівень пристосування, благополуччя. Тобто, здоров’я – це гармонійне Читати далі ..

вчитель початкових класів Рак Любов Борисівна

Велике значення в сучасній школі приділяється безпеці життєдіяльності людини. Сподіваюсь, що проведена виховна година стане в пригоді вчителям шкіл під час підготовки до уроків з Читати далі ..

учитель початкових класів Романенко Руслана Іванівна

Презентація містить правила безпечної поведінки у комп’ютерному класі для молодших школярів. Матеріал подано у цікавій віршованій формі, що дає можливість дітям легко усвідомити складну інформацію. Читати далі ..

Заступник директора з виховної роботи, вчитель основ здоров’я Черниш Ірина Володимирівна

Методичні рекомендації щодо організації та проведення інструктажів з безпеки життєдіяльності учнів 1-11-х класівМетодичні рекомендації розроблені на допомогу класним керівникам, вихователям, керівникам гуртків у проведенні інструктажів Читати далі ..

Заступник директора з виховної роботи, вчитель основ здоров’я Черниш Ірина Володимирівна

Методичні поради для батьків вихованців дошкільного підрозділу з основ безпеки життєдіяльності дітейПредставлені матеріали є збіркою пам’яток з основ безпеки життєдіяльності дітей. Вікно перегляду документа

Заступник директора з виховної роботи, вчитель основ здоров’я Черниш Ірина Володимирівна

Представлені матеріали є збіркою пам’яток з основ безпеки життєдіяльності дітей Вікно перегляду документа

Заступник директора з виховної роботи, вчитель основ здоров’я Черниш Ірина Володимирівна

Інструктажі з безпеки життєдіяльності проводяться з учнями. Інструктажі містять питання охорони здоров’я, пожежної, радіаційної безпеки, безпеки дорожнього руху, реагування на надзвичайні ситуації, безпеки побуту тощо Читати далі ..