Презентація на тему: “Правила пожежної безпеки”

Автор публікації
Автор матеріалу: Презентація на тему: “Правила пожежної безпеки”
Посада: Вчитель математики та інформатики
Місце роботи: Вільнянська школа-інтернат

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Дана презентація призначена для вивчення правил пожежної безпеки в школі на виховних годинах або протягом тижня безпеки життєдіяльності.

Презентація

Вікно перегляду презентації

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 коментарів

  1. Дати дітям можливість створювати самим презентації? В 5-6 класах діти впораються краще за вчителя? Не впевнена. Задум в автора хороший. Без сумнівів, презентація – це доповнення до відповідної розробки бесіди з учнями. Дякую!

  2. Презентація непогана, але вона готувалася під відповідний урок, і тому без коментування або читання конспекту з окремими слайдами важко розібратися. Але правила, ребуси – чудовий матеріал. Дякую!

  3. Презентація заслуговує на увагу. Та замість картинок чи фото з учнями варто було б додати фото практичної направленості: наглядність завжди краще запам’ятовується.

  4. Вчителі часто шукають корисний матеріал з виховання безпеки життєдіяльності. Гадаю, що дана публікація допоможе багатьом колегам у вирішення проблеми. Презентацію можна використовувати під час виховних годин, бесід, на уроках тематичного спрямування. Дякую.

  5. Корисна презентація. Вчителю вона стане в нагоді. Пожежна безпека є актуальною темою, яка часто зустрічається класними керівниками при проведенні виховної роботи з класом. Дякую автору за працю!

  6. Презентація дозволить учням краще запам’ятати правила пожежної безпеки та поведінки у складних умовах. За допомогою кросворда та ребусів учні закріплюють набуті знання.