mail@urok-ua.com

Презентація на тему: “Правила пожежної безпеки”

Дана презентація призначена для вивчення правил пожежної безпеки в школі на виховних годинах або протягом тижня безпеки життєдіяльності.

Презентація

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(4 оцінки. Рейтинг публікації: 4.5 з 5)
4899

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Презентація непогана, але вона готувалася під відповідний урок, і тому без коментування або читання конспекту з окремими слайдами важко розібратися. Але правила, ребуси – чудовий матеріал. Дякую!

  2. Презентація заслуговує на увагу. Та замість картинок чи фото з учнями варто було б додати фото практичної направленості: наглядність завжди краще запам’ятовується.

  3. Вчителі часто шукають корисний матеріал з виховання безпеки життєдіяльності. Гадаю, що дана публікація допоможе багатьом колегам у вирішення проблеми. Презентацію можна використовувати під час виховних годин, бесід, на уроках тематичного спрямування. Дякую.

  4. Корисна презентація. Вчителю вона стане в нагоді. Пожежна безпека є актуальною темою, яка часто зустрічається класними керівниками при проведенні виховної роботи з класом. Дякую автору за працю!

  5. Презентація дозволить учням краще запам’ятати правила пожежної безпеки та поведінки у складних умовах. За допомогою кросворда та ребусів учні закріплюють набуті знання.