1 2 3 12

Вчитель історії Мостівченко Ірина Олександрівна

Під час цього уроку можливо буде охарактеризувати основні воєнно-політичні події Національно-визвольної війни українського народу проти Речі Посполитої у 1654 – 1657 рр. і дати їм Читати далі ..

Вчитель історії Мостівченко Ірина Олександрівна

Під час цього уроку можливо буде розглянути хід воєнно-політичних подій в українській державі у зазначений період; показати героїзм і мужність українського народу у боротьбі за Читати далі ..

Вчитель історії Мостівченко Ірина Олександрівна

Цей урок надасть можливості розкрити початок процесу утворення Української держави, розглянути політичний, адміністративно-територіальний та військовий устрій Української козацької держави; розвивати навички аналізу схеми; сприяти вихованню Читати далі ..

Вчитель історії Мостівченко Ірина Олександрівна

Цей урок надасть можливості розкрити процес розгортання всенародної боротьби у 1648-1649 рр.; розповісти учням про героїзм, мужність, воєнну майстерність повстанців; використати матеріал уроку для патріотичного Читати далі ..

Вчитель історії Мостівченко Ірина Олександрівна

Цей урок надасть можливості визначити умови та передумови Національно-визвольної революції українського народу проти польського панування, дати характеристику історичної постаті Богдана Xмельницького та його сподвижників; охарактеризувати Читати далі ..

вчитель історії та правознавства Пилипчук Вікторія Олексіївна

У даній роботі розглядається проблема формування патріотизму та національної єдності українців, шляхом дослідження трагічних сторінок в історії України. Розуміємо, що виховання патріотично свідомого учня, який Читати далі ..

вчитель історії та правознавства Пилипчук Вікторія Олексіївна

Сьогодні Україна переживає найбільше випробування в своїй новітній історії – збройну боротьбу за незалежність та територіальну цілісність. У цій війні ми вже маємо загиблих і Читати далі ..

Учитель історії та правознавства Комарницька Марія Миколаївна

Календарний план інтегрованого курсу  «Вступ до історії України та громадянської освіти» (0.5 год.) для здобувачів освіти 5 класу , які навчаються за індивідуальною формою навчання Читати далі ..

вчителька історії, трудового навчання, ЗБД Срібна Вікторія Володимирівна

Матеріал виконаний  за допомогою технології Кейс-стаді (case-study) – системі навчання, що базується на аналізі, вирішенні та обговоренні ситуацій, як змодельованих, так і реальних (навчання на Читати далі ..

вчитель історії Корх Ірина Михайлівна

Презентація з історії України для 9 класу. Дозволяє визначити особливості розвитку української культури у ХІХ столітті на основі краєзнавчих матеріалів з історії Чернігова. Демонструє зміни, Читати далі ..

вчитель історії Корх Ірина Михайлівна

Презентація до уроку з історії України у 9 класі ” Практична робота.Воєнно-патріотичні організації в Галичині на початку ХХ ст. Аналіз програмних документів товариства “Сокіл”.

вчитель історії та правознавства Вернигора Любов Леонідівна

Презентація містить розкриття теми гейміфікації на уроках історії.  Поширення власного педагогічного досвіду.

педагог-організатор Мендель Галина Петрівна

Ця інтелектуальна гра розрахована для учнів 5-6 класів. Мета: перевірити знання учнів з предмету через творчі завдання, розвивати увагу, пам’ять, виховувати і поглиблювати інтерес до Читати далі ..

вчитель історії Невжинська Олена Володимирівна

Урок узагальнення та систематизації знань учнів з теми«Антична грецька цивілізація класичної доби». Вікно перегляду документа

вчитель історії Ванда Наталія Олексіївна

Перевірити рівень засвоєння учнями знань з даної теми, вміння застосовувати навчальний матеріал. Вікно перегляду документа

вчитель історії та правознавства Дуда Ольга Іванівна

Дана розробка допоможе у проведенні практичного заняття з історії України в 7 класі. Матеріал заняття відповідає вимогам чинної програми з історії. Практичне заняття розроблено відповідно Читати далі ..

викладач історії Лідія Дмитрівна Власенко

Анотація до уроку-заняття.Урок-заняття з історії України, 7 клас.Тема: Галицько-Волинське князівство. Данило Романович.Автор: Власенко Лідія Дмитрівна, викладач історії Білгород-Дністровського педагогічного коледжу, І категорія.Урок-заняття з історії України Читати далі ..

вчитель історії та основ правознавства Іванова Олена Олексіївна

Дана форма роботи допоможе закріпити пройдений матеріал, стимулюватиме дітей до пошукової, дослідницької, творчої, діяльності, формуватиме любов до історії краю, та рідної України. Вікно перегляду документа

учитель історії Кривуца Ірина Олександрівна

Розробка уроку присвячена трагічним сторінкам в історії України Голодомору 1932-1933 років, встановлені причинно-наслідкові звязки цієї історічної події, трагізм, історична пам’ять нащадків. Вікно перегляду документа

викладач соціально-гуманітарних дисциплін Денисенко Валерій Валеріанович

Комбінований урок з використанням мультимедійних засобів та комп’ютерної навчальної платформи moodl. Вікно перегляду документа Вікно перегляду презентації

викладачі Гавриш О. І., Струкуленко А. С.

Представлено сценарій культурно-масового заходу КВК з історії, який дозволяє в цікавій, ігровій формі узагальнити й розширити знання з історії нашої Батьківщини та світової історії, позмагатися Читати далі ..

вчитель історії та правознавства Савченко Оксана Григорівна

Пошукова робота присвячена неоціненному внеску у розвиток національної культури України талановитих та визначних особистостей. Вікно перегляду документа

вчитель історії та правознавства Дяченко Людмила Вячеславівна

Мета: на основі фактичного матеріалу, додаткових джерел розглянути культуру Галицько-Волинської держави ; розкрити особливості розвитку освіти, літератури , архітектури , мистецтва в період Галицько – Читати далі ..

вчитель історії Сидоренко Олена Олександрівна

Презентація присвячена суспільному та господарському життю грецьких полісів. Дана характеристика колонізаційним процесам. Вікно перегляду презентації

вчитель історії Корх Ірина Михайлівна

Урок узагальнення до розділу «ПЕРВІСНІ СПІЛЬНОТИ. АРХЕОЛОГІЧНІ КУЛЬТУРИ» у формі гри. Вікно перегляду документа Вікно перегляду презентації

учитель історії Кривуца Ирина Александровна

Презентація стане в нагоді учителям історії під час підготовки до виховних заходів, присвячених 100 річчю Української революції. Вікно перегляду документа Вікно перегляду презентації

вчитель історії та правознавства Гуменяк Галина Йосипівна

Компетентнісний підхід – це не данина моді, а вимога часу, адже він лежить в позапредметній площині. Суть даного підходу полягає в тому, що учень отримує Читати далі ..

1 2 3 12