1 2

практичний психолог Гончарова Вікторія Олегівна

Англійська – сама популярна мова у нашому світі. Її знають та прагнуть вивчити багато людей для розширення можливостей комунікації. Розберемося, які саме мети переслідує людина, Читати далі ..

практичний психолог Гончарова Вікторія Олегівна

Написання курсової роботи – одне з найважливіших завдань студента у процесі навчання у вищому навчальному закладі. Це не лише творчий процес, а й відповідальний підхід Читати далі ..

вчитель математики та економіки Каніковська Світлана Юріївна

Матеріали можуть використати вчителі математики та економіки. Вікно перегляду документа Вікно перегляду документа

вчитель математики та економіки Каніковська Світлана Юріївна

Матеріал може бути використано вчителями економіки для учнів 11 класу рівня стандарту. Вікно перегляду документа Вікно перегляду презентації Вікно перегляду документа

Гніденко (вчитель української мови та літератури), Бондаренко (вчитель географії, економіки) Гніденко Ольга Борисівна, Бондаренко НаталяВолодимирівна

У публікації подано матеріали з елементами інтеграції із географії, української мови та літератури, інформатики. Рекомендовано використовувати із метою закріплення базових знагь і також на уроках Читати далі ..

Учитель англійської мови Максименко Лідія Максимівна

Вікторина “По англомовним країнам” містить запитання і відповіді щодо історії, економіки, культури та освіти Великої Британії, США, Канади, Нової Зеландії та Австралії. Вікторина сприяє закріпленню Читати далі ..

вчитель математики та економіки Панасенко Вікторія Володимирівна

Кожна дитина має певні таланти і здібності необхідно лише застосувати мотивацію, яка дасть можливість сформувати творчу, розвинену і активну особистість, яка зможе навчатися протягом життя Читати далі ..

вчитель економіки Галабіцька Ольга Адамівна

Даний матеріал буде добрим доповненням до проведення уроку для вчителя, а також ілюстративним додатком, дасть змогу учням швидше освоїти вивчене. Вікно перегляду презентації

Вихователь Крупеніч Юлія Михайлівна

Конспект заняття з економічного виховання для середньої групи “Юні бізнесмени”. Конспект заняття Вікно перегляду документа

вчитель економіки Галабіцька Ольга Адамівна

Розробка даного уроку дає можливість широко висвітлити тему, завдяки випереджальним завданням для учнів у вигляді мультимедійних презентацій. У роботі подано огляд можливостей використання інформаційних технологій Читати далі ..

вчитель географії Швирид Олена Григорівна

Інтегрований урок – це урок, який проводиться з метою розкриття загальних закономірностей, законів, ідей, теорій, відображених у різних науках і відповідних їм навчальних предметах. Інтегрований Читати далі ..

вчитель початкових класів Курильчук Галина Петрівна

Закріплення і узагальнення знань учнів з розділів «Іменник та прикметник» з елементами економічної освіти Вікно перегляду документа Вікно перегляду презентації

вчитель інформатики та економіки Лактіонова Людмила Олександрівна

Урок дозволяє узагальнити та закріпити знання про аналіз даних у середовищі табличного процесора та кредитні операції банку, про порядок виконання обчислень аналізу даних в середовищі Читати далі ..

вчитель географії та економіки Копилова Наталія Миколаївна

Це конспект відкритого уроку. Сподіваюся, що комусь він стане в нагоді. Конспект уроку

вихователь Горбатюк Ольга Вікторівна

Економічне виховання дитини ─ це проблема, яка від початку цілком покладена на плечі родини. Та необхідність економічної підготовки, починаючи з дошкільного віку, викликана реформуванням освіти Читати далі ..

Викладач економічних дисциплін Турчина Инесса Геннадіївна

Оцінка навичків та вміннь набутих теоретичних знань в результаті вивчення теми «Оборотні фонди вугільної промисловості», методика розрахунків суми витрат на матеріали першої та другої групи Читати далі ..

вчитель географії та економіки Полонська Марина Сергіївна

Урок з економіки , 11 клас. Тема:Основні макроекономічні показники. Методи розрахунку. Мета:Визначити основні характеристики показників макроекономіки; оволодіти практичними навичками обчислювання показників за різними методами, сформувати Читати далі ..

вчитель економіки Кривенко Оксана Іванівна

Доброго дня! Презентація може бути використана на уроці економіки в 11 класі при вивченні теми “Попит та пропозиція. Ціна ринкової рівноваги”. Використання презентації дає змогу Читати далі ..

вчитель-дефектолог Шевцова Вікторія Анатоліївна

Становлення соціально орієнтованої ринкової економіки в Україні неможливе без кардинальних змін в економічній освіті. Першочерговим завданням економічної освіти дошкільнят з особливими потребами є підготовка дітей Читати далі ..

вчитель географії Болгарина Антоніна Григорівна

Конспект географії уроку-тривіуму з залученням учителя економіки, біології. На уроці використані різноманітні форми роботи: тести, картографічний практикум,розв’язування проблемних ситуацій та економічної задачі, інтерв’ю, все супроводжується Читати далі ..

вчитель початкових класів Олефіренко Ірина Євгенівна

Привчати малюків до господарства в рідній країні треба з маличку. Спільний виступ корисливий і для вихованців дитячого садочку, і для учнів початкової школи.Формувати у дітей Читати далі ..

вчитель початкових класів Олефіренко Ірина Євгенівна

Економічне виховання молодших школярів – дуже важливий етап у формуванні достойних освідчених грамадян України. Можливо мій досвід роботи стане корисним вчителям, які викладають економіку в Читати далі ..

вчитель географії Гулькіна Світлана Іванівна

Урок -презентація міні країн Європи:географічне положення,економіка,населення та культура.Цей урок дає можливість розширити кругозір учнів. Конспект уроку

вчитель географії та економіки Саляк Василь Михайлович

Тренінг з Євроінтеграції дає можливість в інтерактивному режимі учням 10 класу не тільки перевірити свої знання з економіки та географії, а і набути навичок участі Читати далі ..

вчитель географії і біології Вільбург Ганна Зіновіївна

Проект розрахований для вчителів економіки, для проведення виховних заходів. Вікно перегляду презентації  

1 2