1 2 3 17

вихователь Михалевич Світлана Олександрівна

Під час дистанційного онлайн-заняття діти групи раннього віку  виконують завдання та допомагають котику відшукати його круглу іграшку-клубочок. Наприкінці заняття діти малюють клубочки ватною паличкою та Читати далі ..

Вихователь Войтко Антоніна Володимирівна

Уміння щиро радіти, чітко вимальовувати свої бажання, розуміти власні почуття та емоції – усе це залежить від того, наскільки в дитині розвинений емоційний інтелект.

Вихователь Войтко Антоніна Володимирівна

Розвиток мовлення – це не лише збагачення словника, формування звукових, граматичних культури та удосконалення зв’язного мовлення. Яким буде мовлення наших дітей значною мірою залежить від Читати далі ..

Shvets Olga

В статті детально розглядається основна мета та структура “Професійного стандарту вихователя”.

практичний психолог Гончарова Вікторія Олегівна

У розвитку дитини велику роль відіграють книги. Чим швидше батьки і вихователі залучать малюка до мистецтва слова, тим більше можливостей для всебічного розвитку отримає дитина. Читати далі ..

практичний психолог Гончарова Вікторія Олегівна

Вступ до школи – серйозне випробування для кожної дитини. Воно спричиняє за собою зміну соціальної ролі та основного типу діяльності. Від того, за який час Читати далі ..

музичний керівник, вихователь-методист Галензовська Ірина Олександрівна

Вже стільки часу сплинуло, як ми ми працюємо дистанційно. Але й досі у музкерівників садочків виникають запитання: як у цих умовах ефективно працювати та наповнюватися Читати далі ..

вихователь Плескачова Надія Анатоліївна

Формувати вміння «читати» найпростішу графічну інформацію і самостійно пересуватися в просторі, орієнтуючись на умовні позначення; стимулювати розвиток розумових здібностей, концентрації уваги, логічного мислення, цілеспрямованість, культури Читати далі ..

вихователь Плескачова Надія Анатоліївна

продовжувати розширювати уявлення дітей про важливістьРодинних взаємин,сприяти розширенню словникового запасуРозвивати інтонаційну виразність,Уміння поступатися власними бажаннями заради команди,увагу, логічне мислення;формувати потребу бути завжди щирим,доброзичливим, намагатися допомагати Читати далі ..

вихователь Лазоркіна Алла Леонідівна

Заняття побудоване у формі гри “Магазин”. Діти мають можливість ознайомитись з відділами у магазині, купити продукти, розрахуватись за покупку у касі грошима. Також ці продукти Читати далі ..

вихователь Здоровцова Світлана Володимирівна

Конспект заняття може бути використаний у роботі з дітьми старшого дошкільного віку, допоможе систематизувати та поглибити знання дітей про правила ввічливої поведінки; розкрити значення дотримання Читати далі ..

вихователь Лазоркіна Алла Леонідівна

Це заняття проводиться у формі квесту. Діти мають можливість у цікавій формі вирішувати поставлені завдання. Всі вони торкаються важливої теми: “Вода, збереження водних ресурсів” Вікно Читати далі ..

вихователь Літошенко Олена Анатоліївна

Конспект заняття з сенсорного-пізнавального розвитку “Подорож горішка” для дітей раннього віку з вадами зору. Заняття включає різні види діяльності спрямовані на розвиток сенсорних, пізнавальних, та Читати далі ..

вихователь Дьякова Катерина Юріївна

Матеріал сприяє закріпленню знань дітей про воду, її значення для людей та всього живого на планеті. Знайомить з оповіданням В.О.Сухомлинського “Як Ріка розгнівалась на Дощик”. Читати далі ..

вихователь Булейко Оксана Миколаївна

Зараз у сучасній школі все більшого використання набувають веб-квест. А технологія П3, я вважаю, є таким веб-квестом для дошкільників, оскільки включає в себе всі основні Читати далі ..

вихователь з фізичного виховання Лещук Світлана Миколаївна

Збереження фізичного здоров’я дітей старшого дошкільного віку через поєднання традиційних форм роботи та нетрадиційних технологій в фізкультурно – оздоровчому напрямку. Сприяння формуванню внутрішньої свободи дитини, Читати далі ..

вихователь з фізичного виховання Лещук Світлана Миколаївна

Збереження фізичного здоров’я дітей старшого дошкільного віку через поєднання традиційних форм роботи та нетрадиційних технологій в фізкультурно – оздоровчому напрямку. Вікно перегляду документа

вихователь групи раннього віку Кирилова Олена Вікторівна

Заняття призначене для проведення з дітьми 3-х років. Приоритетна мета заняття – вчити позитивно відгукуватися на пропозицію спільної діяльності з дорослим, прищеплювати правила ввічливості; формувати Читати далі ..

вихователь Вінтоняк Наталія Гіоргіївна

Програмовий зміст:-навчити дітей малювати квітку шляхом відбитка квітки – кульбабки , охайно набирати фарбу та ритмічно ставити квіти , правильно тримати паличку з квіткою;-удосконалювати навички Читати далі ..

вихователь ЗДО Вінтоняк Наталія Гіоргіївна

– закріпити знання дітей про роль українського віночка в убранні дитини,значення квітів (чорнобривець, ромашка, незабудка, барвінок, безсмертник,волошка), кольорів стрічок;– ознайомити, що означає квітка маку у Читати далі ..

вихователь Сусь Світлана Миронівна

Інтегроване заняття-подорож для дітей молодшої групи, під час якого з дітьми закріплюються знання про життя диких тварин (зайців), удосконалення малювання предметів овальної форми. Вікно перегляду Читати далі ..

вихователь Дармограй Інна Василівна

У статті висвітлено особливості застосування корекційних занять з розвитку мисленнєвої діяльності у дітей із ЗНМ. Вікно перегляду документа

вчитель англійської мови Субач Тетяна Василівна

У цю гру можна грати у класі і на повітрі, але дітям краще подобається це робити на подвір`ї. Для гри потрібен гральний кубик великого розміру, Читати далі ..

вихователь Венець Олена Сергіївна

Впровадження в навчально-виховний процес методу кольоротерапії, на основі якого підвищуються адаптивні можливості дітей раннього віку в умовах дошкільного закладу. За допомогою колірного режиму через зорову Читати далі ..

1 2 3 17