1 2 3 7

вчитель початкових класів Максимова Юлія

Презентація до уроку Дизайн та технології за альбомом Л.Роговської “Маленький трудівничок” для 4 класу. Ознайомить дітей з цікавими фактами з життя восьминогів, та допоможе виготовити Читати далі ..

Вчитель початкових класів Вихрович Олена Євгенівна

Інтегрований урок з предметів: Я досліджую світ та Дизайн технології, що має на меті: – з’ясувати властивості повітря дослідним шляхом; розвивати вміння проводити прості досліди, Читати далі ..

Вчитель трудового начання та природознавства Маринченко Ірина Віталіївна

Відкрийте для себе потенціал інтеграції біології та географії у трудову освіту в середній школі. Дослідіть, як поєднання практичних навичок з біологічними та географічними знаннями збагачує Читати далі ..

вчитель початкових класів Будась Олена Михайлівна

Цю розробку створено з метою поєднання знань із предметів (трудове начання та позакласне читання), що інтегруються навколо однієї теми. Урок дозволить розширити коло знань з Читати далі ..

заступник директора з навчальної роботи Сербіненко Лариса Василівна

Конспект уроку трудового навчання (штукатурно – малярна) справа для 8 класу. Під час навчально – трудової діяльності дітей які мають особливі освітні потреби, здійснюється формування Читати далі ..

вчитель образотворчого мистецтва та технологій Марченкова Олена Юріївна

Вікторина дасть можливість учням в цікавій формі перевірити і закріпити знання з розділу “Технологія плетіння виробів гачком”, сприяти розвитку пізнавальної активності учнів, творчих здібностей, розширення Читати далі ..

вчитель образотворчого мистецтва та технологій Марченкова Олена Юріївна

Ознайомити учнів з українським етнічним стилем в прикрасах, історію їх виникнення, регіональні ознаки та особливості українського національних прикрас; формування вмінь визначати особливості українського етнічного стилю. Читати далі ..

вчитель трудового навчання Рашуга Ігор Михайлович

Тема : З’єднання деталей із тонколистового металу.Мета :навчальна: навчити прийомам та способам з еднання деталей із тонколистового металу.виховна: виховувати у учнів цікавість до предмета, бережливість, Читати далі ..

вчитель трудового навчання Рашуга Ігор Михайлович

Мета:Ознайомлення учнів зі способами підготовки матеріалів та нанесення розмічання на поверхню заготовок. Виховання самостійності при виборі шляхів вирішення проблеми. Вікно перегляду презентації

вчитель початкових класів Ців'юк Галина Петрівна

Сучасний зміст освіти Нової української школи передбачає впровадження удосконалених підходів до формування якісного освітнього середовища для дитини. Всебічний розвиток особистості дитини передбачає фокусування на ключових Читати далі ..

вчитель обслуговуючої праці Цибулько Тетяна Митрофанівна

Нестандартний урок-презентація з технологій на тему: “Презентація вишитих сорочок” для учнів 11 класу. Дівчата презентували проекти-власноруч вишиті сорочки різних регіонів України. Яскравість уроку надало вишукане Читати далі ..

вчитель трудового навчання Шумко Мирослава Ярославівна

Ознайомити учнів із основними типами жіночої фігури : «груша», «яблуко», «пісочний годинник», «прямокутник», вчити підбирати спідниці за формою згідно типу фігури, а також працювати поетапно Читати далі ..

вчитель початкових класів Шевченко Вікторія Вікторівна

Продовжити роботу учнів з папером і картоном; розвивати дитячу фантазію, творчість. Виховувати культуру праці, інтерес до роботи. Вікно перегляду документа

вчитель трудового навчання Тур Костянтин Леонідович

Тема: Характеристика та призначення паркетуМета:– конкретизувати, узагальнити знання учнів про види та призначення паркету, його характеристики– формувати вміння самостійно опрацьовувати матеріал, активізувати розумову діяльність учнів Читати далі ..

вчитель трудового навчання Лаврентьєва Ірина Вікторівна

Головний сенс світових тенденцій полягає у тому, що на зміну індустріальній формації приходить постіндустріальна. Якщо індустріальній формації потрібні були стандартизовані «живі гайки», то постіндустріальна формація Читати далі ..

вчитель початкових класів Шматко Валентина Михайлівна

Уроки з використанням педагогічної технології STEM – освіта надають можливість учням розвивати аналітичне, креативне, інноваційне мислення в сфері науки та техніки. Це відповідає тим сучасним Читати далі ..

вчитель технічної праці Гаєвський Володимир Михайлович

Використання міжпредметних зв’язків на уроках технічної праці , одна із найважливіших умов підвищення наукового рівня викладання будь-якого навчального предмета та підвищення ефективності всього процесу навчання. Читати далі ..

учитель трудового навчання Ющенко Олена Вікторівна

Матеріал уроку, дає можливість узагальнити знання учнів з тем «Проектування в’язаних виробів» та «Комп’ютерні презентації» ; удосконалити вміння та навички роботи в малих групах по Читати далі ..

вчитель трудового навчання Куц Михайло Петрович

На цьому занятті забезпечується засвоєння учнями понять «естетичність, економічність», формуються і розвиваються трудові естетичні якості. Виховується інтерес до професій деревообробної промисловості, учні вчаться планувати, працюватим Читати далі ..

Вчитель трудового навчання Галак Лариса Євгеніївна

Мета: засвоїти знання про технологію приготування м’ясних страв з січної і котлетної маси, ознайомити з вимогами до якості страв та правилами подавання, розвивати вміння працювати Читати далі ..

вчитель технічної праці Богачов Віктор Миколайович

Позакласний захід (заняття гуртка «Різьблення по дереву») на тему: Виготовлення іграшки з фанери «Олень». Мета: сформувати в учнів уявлення про технологію пиляння фанери лобзиком, виробити Читати далі ..

вчитель технічної праці Богачов Віктор Миколайович

Урок трудового навчання на тему: Особливості та прийоми різання тонколистового металу ручними і важільними ножицями. Мета уроку: ознайомити учнів з видами слюсарних ножиць, навчити різати Читати далі ..

вчитель трудового навчання Заіка Наталія Миколаївна

Проведення заходу направлено на розширення уявлень учнів про світ технологічної діяльності людини: ознайомлення з основами кондитерського виробництва, формування компетентностей в перетворюючій діяльності, сприяння соціалізації учнів Читати далі ..

Вчитель трудового навчання, фізики та інформатики Шовкопляс Олександр Анатолійович

Даний матеріал буде корисним в підготовці вчителя трудового навчання до уроку. Вікно перегляду документа

вчитель обслуговуючої праці Сальнікова Наталія Віталіївна

Професійне самовизначення – це найважливіший “особистісний приріст” учнів у професійній діяльності. Вчитель виступає у ролі консультанта, порадника, тренера на уроках із профорієнтації. Даний матеріал допоможе Читати далі ..

вчитель трудового навчання Осподова Світлана Миколаївна

Урок розроблений до теми “Паперові об’ємні фігури” та рекомендується провести наприкінці І семестру напередодні новорічних свят. Вікно перегляду документа

вчитель трудового навчання Галак Лариса Євгеніївна

Метод проекту є ефективним, оскільки стимулює практичну, творчу, самостійну діяльність учнів. Завдяки проектної діяльності, на уроках трудового навчання, забезпечуються застосування на практиці здобутих умінь і Читати далі ..

Вчитель трудового навчання Кібкало Лілія Сергіївна

Дана розробка допоможе ознайомити учнів з давніми українськими зимовими обрядами,колядками та щедрівками,а ще, допоможе з легкістю виготовити різдвяну зірку. Вікно перегляду документа

вчитель початкових класів Гайдіна Наталія Петрівна

Представлено розгорнутий конспект інтегрованого уроку, в якому поєднано природознавство, математику та трудове навчання. На уроці в цікавій формі учні ознайомляться з осінніми змінами в житті Читати далі ..

вчитель початкових класів Белякова Світлана Миколаївна

Урок знайомить з історією виникнення лицарства, з обладунками лицарів. Матеріал уроку дозволяє проявити творчі здібності учнів. Дуже актуальний, тому що , пов`язаний з історією України Читати далі ..

1 2 3 7