1 2 3 45

вчитель початкових класів Мишалова ЖАННА Василівна

Презентація на тему “Дикі та домашні тварини” розрахована для уроків ЯДС у 1 класі . Презентація містить загадки, цікаві фотографії тваринок, цікаві факти про тварин-велетнів Читати далі ..

вчитель початкоаих класів Город Світлана Ростиславівна

Ці матеріали допоможуть здобувачам освіти більше дізнатися про життєвий та творчий шлях  письменника Олександра Вільчинського, познайомитися з його книгою для дітей “Дідусь Апчих і його Читати далі ..

вчитель початкоаих класів Город Світлана Ростиславівна

Ці матеріали допоможуть учителю познайомити ближче здобувачів освіти з життєвим та творчим шляхом письменника Олександра Вільчинського, поринути в вир цікавих та незвіданих пригод разом із Читати далі ..

вчитель початкових класів Лісовська Олена Володимирівна

Найголовніше під час війни – це стабільний психологічний стан, без якого життя та навчання в кризових умовах не можуть бути успішними. Психологічної підтримки потребують і Читати далі ..

вчитель початкових класів Савчук Ніна Іванівна

Розробка та конспект уроку навчання грамоти в 1 класі. Читання “Буква Єє.

вчитель початкових класів Круглій Світлана Сергіївна

Презентація “Нумерація чисел другого десятка з LEGO” розроблена для здобувачів освіти першого класу до уроку математики за програмою Р. Б.Шияна .Під час вивчення теми “Нумерація Читати далі ..

вчитель початкових класів Душко Світлана Анатоліївна

Розробка призначена вчителю початкових класів для проведення свята до Міжнародного жіночого дня. Містить хід свята та конкурси наприкінці. Також слова пісні “Мамина сорочка”.

Вчитель початкових класів Лавренко Інна Анатоліївна

Мета: формувати комунікативну компетентність першокласників  через вільне спілкування та самовираження; показати рівень сформованості навичок, умінь учнів; розвивати бажання вчитися, здобувати нові знання; сприяти становленню дитячого колективу; Читати далі ..

Вчитель початкових класів Щурко Ніна Євгенівна

Закріплювати обчислювальні навички формувати та закріплювати навички уміння розв’язувати прості задачі складати та записувати скорочений запис до простої задачі розвивати у дітей уважність логічне мислення Читати далі ..

Вчитель початкових класів Вихрович Олена Євгенівна

Інтегрований урок з предметів: Я досліджую світ, математика, що має на меті: поглиблювати знання дітей про одну з найпоширеніших речовин у природі – воду, про Читати далі ..

Вчитель початкових класів Щурко Ніна Євгенівна

Діагностична робота з математики 1 класу до підручника С. Скворцової. Мета діагностичної роботи перевірити уміння учнів рахувати в межах 10 без переходу через десяток. Вміння Читати далі ..

вчитель початкових класів Бідзюра Людмила Петрівна

Мета уроку: продовжувати ознайомлювати учнів із правилами зображення людини в русі; навчити передавати основні рухи людини.

Вчитель початкових класів Іванова Алла Олексіївна

Конспект виховного заходу “Осінній квест” розроблено для проведення свята осені у для учнів 1-4 класів. Містить цікаві завдання для розвитку логічного мислення, загадки, конкурси, музичні Читати далі ..

Асистент вчителя Бойченко Таміла

Вчити класифікувати аксесуари до літнього одягу за видами і групами . Збагачувати словниковий запас, активізувати лексику учнів, розвивати навичку говоріння. Розвивати пам’ять, увагу, уяву. Виховувати Читати далі ..

вчитель початкових класів Градюк Світлана Миколаївна

Патріотичне, сучасне, рухливе, музичне свято для учнів 1 класу.  Дітям дуже мало вчити віршів. Учні співають, танцюють, інсценізують.

Вчитель початкових класів Лавренко Інна Анатоліївна

Метою даного заходу є урочисто та святково прийняти нових першокласників до шкільних лав, сприяти вихованню інтересу в дітей до шкільного життя.

вчитель початкових класів Градюк Світлана Миколаївна

Казка “Пригоди у крамниці”може бути використана вчителем як для читання, так і для театралізації. ЇЇ легко з дітками розіграти на сцені, як виставу. Казка дає Читати далі ..

вчитель початкових класів Будась Олена Михайлівна

Цю розробку створено з метою поєднання знань із предметів (трудове начання та позакласне читання), що інтегруються навколо однієї теми. Урок дозволить розширити коло знань з Читати далі ..

1 2 3 45