1 2 3 6

вчитель початкових класів Дерко Юлія Миколаївна

З розвитком інформаційних технологій та впровадженням дистанційного навчання, інтерактивні технології стали невід’ємною частиною освітнього процесу. Це особливо важливо для початкової школи, де маленькі учні потребують Читати далі ..

вчитель початкових класів Савчук Ніна Іванівна

Розробка та конспект уроку навчання грамоти в 1 класі. Читання “Буква Єє.

вчитель початкових класів Бронська Любов Олександрівна

1. Останнім часом у шкільній практиці став дуже популярним твір-роздум в жанрі есе. Залучаючи школярів до написання есе, учитель розвиває їхнє самостійне мислення, навчає чітко Читати далі ..

вчитель початкових класів Кожем'яченко Юлія Володимирівна

Матеріал стане в нагоді вчителям 1 класу Закріплення букви « знак м’якшення». Буквосполучення ьо. Звуковий аналіз слів. Опрацювання тексту, добір до нього заголовка. Вікно перегляду Читати далі ..

вчитель початкових класів Грось Олена Іванівна

Інтегрований урок з навчання грамоти з використанням кубиків ЛЕГО. Конспект уроку Вікно перегляду документа

вчитель початкових класів Карпенко Алла Іванівна

Урок-подорож з використанням елементів інтерактивних технологій під час вивчення букви Пп у 1 класі. Матеріал уроку побудований в ігровій формі з використанням героїв казок, що Читати далі ..

вчитель початкових класів Оводенко Віта Рудольфівна

Даний дидактичний матеріал призначенй для використання на уроках навчання грамоти,а саме для вдосконалення навичок читання. Матеріал представляє собою наочність складів зі словами. Завдання учнів з’єднати Читати далі ..

вчитель початкових класів Надія Лебедівська

Ігрова діяльність- один з ефективних засобів підвищення якості сприймання молодшими школярами художніх творів на уроці читання. У структурі уроку читання ігрова діяльність має форму дидактичної Читати далі ..

вчитель початкових класів Труш Інеса Володимирівна

У конспекті уроку використані різні вправи для читання звуків [т], [т’], які сприяють відпраюванню правильної вимови цих звуків та написання з ними слів. Конспект уроку Читати далі ..

вчитель початкових класів Дуленко Олена Миколаївна

Урок розвитку зв’язного мовлення “Вчимося писати листи”. 3 клас. На поданому уроці учні ознайомлюються з основними правилами листування, структурою листа, його мовним оформленням. З’ясовують значення Читати далі ..

вчитель початкових класів Шандор Валентина Володимирівна

В матеріалі стисло і доступно розкривається технологія “Читання та письмо для розвитку критичного мислення” в організації активного навчання на уроках української мови та в інтергованому Читати далі ..

Учитель початкових класів Абрамчук Ірина Миколаївна

Цікавий інтегрований урок читання для 1 класу. Закріплення знань про звук [ж], букву «же». Народна казка «Лисичка і Журавель» Вікно перегляду документа

вчитель початкових класів Нєгуляєва Тетяна Петрівна

Спільна тема комплексно-хвильових уроків є “Осінь”. Метою уроків є удосконалення навички свідомого виразного читання художніх творів; розвиток зв’язного мовлення, образного мислення; виховування любові до прекрасного. Читати далі ..

вчитель початкових класів Лебеденко Світлана Вікторівна

Урок навчання грамоти у післябукварний період розроблений з використанням стратегій розвитку критичного мислення молодших школярів. Вікно перегляду документа

вчитель початкових класів Дудченко-Хлібодар Валентина Володимирівна

Урок “Іменини частини мови”. Допоможе учням провести мовне дослідження на зіставлення частин мови за їх значенням, питанням, роллю в реченні. Вікно перегляду документа

Линник Антоніна Христофорівна Линник Антоніна Христофорівна

Проект: “Квітковий вернісаж. ” Розрахований для учнів 2-3 класів є дуже чудовим пізнавальним та цікавим матеріалом. Вікно перегляду документа

дефектолог-логопед Писаренко Людмила Миколаївна

Конспект заняття для дітей 2 класу з порушенням письма та читання з теми:” Ненаголошені голосні звуки [Е]- [И]. Дієслова однини та множини теперішнього часу” спрямований Читати далі ..

вчителі початкових класів Заставенко Тетяна Олексіївна, Олійник Ольга Леонідівна

На прикладі даного інтегрованого уроку можна побачити як відібрано і об’єднано навчальний матеріал з ураїнської мови та літературного читання (позакласне читання) для цілісного, системного й Читати далі ..

Вчитель початкових класів Бояр Олександра Володимирівна

Перший урок на тему Моя країна – Україна. Урок зроблений у фораті уроку-подорож. Конспект уроку Вікно перегляду документа Додаток Вікно перегляду документа

Вчитель початкових класів Шпінь Любов Василівна

Прекрасним варіантом проведення цікавого і корисного вечора з дитиною може стати заняття ліпленням. Не дарма на уроках в садку і в початковій школі ліплення з Читати далі ..

вчитель початкових класiв Шляхова Валентина Миколаївна

На уроці діти вчаться виразно читати вірші, осмислювати прочитане; Знайомляться з барвистістю, красою рідної мови, її мелодійністю; поповнюють свій словниковий запас. Вікно перегляду документа Вікно Читати далі ..

Вчитель початкових класів Філатова Лариса Миколаївна

Створювати умова для розвитку критичного мислення та аналітичного мислення уваги та спостереження.Виховати позитивні людські якості порядність по відношенню до інших, потребу у спраіжній дружбі ,прдовжити Читати далі ..

вчитель початкових класів Швайко Олена Петрівна

Конспект уроку з навчання грамоти для 1 класу. Автор: вчитель початкових класів Швайко Олена Петрівна.Тема. Письмо малої букви ш . Підготовчі графічні вправи. Написання складів, Читати далі ..

вчитель початкових класів Дорошенко Наталія Іванівна

Ігрові технології дозволяють зробити захоплюючим не лише дозвілля або виховний захід, а й буденний навчальний процес, під час якого активізуються всі психічні процеси і функції Читати далі ..

1 2 3 6