super@urok-ua.com

НУШ. Дидактичний матеріал до уроків Навчання грамоти

Автор матеріалу: НУШ. Дидактичний матеріал до уроків Навчання грамоти

Даний дидактичний матеріал призначенй для використання на уроках навчання грамоти,а саме для вдосконалення навичок читання. Матеріал представляє собою наочність складів зі словами. Завдання учнів з’єднати склади з їх словами. Було б добре, якщо дані картки заламінувати для багаторазового використання чи для обміну між учнями.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Дякую за цікавий дидактичний матеріал для формування в учнів правильного типу читацької діяльності. Все докладно викладено і цілком зрозуміло, додаються варіанти карток із завданнями, грунтуючись на які, будь-який вчитель виготовить нові для своєї роботи з першокласниками.

  2. Читання і письмо є видами мовленнєвої діяльності людини, які потрібно постійно розвивати. Підготовлений вами дидактичний матеріал вдосконалює навички читання. Дякую за розробку!

  3. Даний дидактичний матеріал знадобиться колегам , які працюють з першокласниками. Доцільною є порада вчителя щодо багаторазового використання у разі ламінування. Картки готові до використання як для індивідуальної, так і парної роботи.