1 2

вчитель музики Кузьменко Євген Миколайович

Сприяти розвитку наступних компетенцій:Навчально-пізнавальної – поглибити знання учнів про важливі ролі музики і слова у професійній музиці на знайомому матеріалі балету С.Прокоф’єва «Попелюшка» та при Читати далі ..

вчитель художньої культури та мистецтва Прісич Наталія Михайлівна

Даний матеріал знайомить з історичними умовами розвитку фламандського і голландського живопису, вчить порівнювати характерні їх особливості. Тут розглядаються творчі портретияскравих представників голландської та фламандської художніх Читати далі ..

вихователь ДНЗ Пенделя Тетяна Володимирівна

Інтегроване заняття з мовленнєвого спілкування та художньої літератури для дітей середньої групи з використанням інноваційної технології «Школи ейдетики» заГ.Чепурним. Вікно перегляду документа

педагог-організатор Житнік Юлія Вікторівна

Сценарій розроблено для привітання вчителів та вихователів зі святом 8 Березня за участі учнів 10-11 класів(у якості ведучих) та учнів 5-11 класів(номери художньої самодіяльності). Захід Читати далі ..

Вчитель образотворчого мистецтва Кандаурова Анжела Степановна

Образотворче мистецтво є унікальним у вирішенні завдань як художнього, так і особистісного розвитку, громадянського і духовного становлення підростаючого покоління. Залучення до мистецтва не тільки через Читати далі ..

Вихователь Бандура Світлана Олександрівна

«Казка – свіжий вітер, що роздмухує вогник дитячого мислення й мови» Вікно перегляду документа

учитель образотворчого мистецтва Цимбал Світлана Миколаївна

У збірці проаналізовано внесок знанних та найдорожчих художників сучасності України. Багаторічними працями вони суттєво поповнили наші уявлення про мистецтво України теперішнього часу. Збірку можна використовувати Читати далі ..

Вчитель зарубіжної літератури Цьомко Маріна Олегівна, Бабійчук Діна Миколаївна

В кожного вчителя є обдаровані учні. Виявлення учнівських талантів – це найкращі моменти у педагогічній діяльності. Хочу поділитися поезією своєї здібної, щирої та творчої учениці Читати далі ..

вчитель мистецтва, художньої культури Греккер Наталія Львівна

Вступ. Мистецтво – невидимий місток, що поєднує два протилежні світи: світ фантазії та реальності. Часто таємні бажання, підсвідомі почуття та емоції легше викласти у творчості, Читати далі ..

Бібліотекар школи Шулешко Ганна Павлівна

Книга – це мудрий, розважливий найвірніший друг, який супроводжує нас протягом усього життя. Через книгу ми вдосконалюємо своє мовлення, збагачуємо словниковий запас, вивчаємо рідну мову, Читати далі ..

вчитель художньої культури Греккер Наталія Львівна

Важливу роль у формуванні особистості та творчої пізнавальної активності учня відіграє предмет «художня культура » в загальноосвітніх навчальних закладах, під час вивчення якого розвивається особистісно-ціннісне Читати далі ..

Вчитель початкових класів Якобчук Олеся Миколаївна

У даному посібнику подано 8 тематичних робіт, складених відповідно до вимог навчальної програми Міністерства освіти і науки України з літературного читання для 4 класу та Читати далі ..

учитель української мови та літератури Яковенко Валентина Сергіївна

Відділення філології та мистецтвознавства. Секція: мистецтвознавство. Науково – дослідницька робота :”Зорова поезія”Українська література, мабуть, одна з найконсервативніших у світі, принаймні у своєму офіційному вигляді. Усе, Читати далі ..

вихователь Ковальова Марина Анатоліївна

Конспект інтегрованого заняття з екологічного виховання та розвитку мовлення з елементами мнемотехніки та художньої діяльності«Пошук лісової книги». Конспект заняття

Музичний керівник Рябчій Галина Сергіївна

Формування основ музичної культури дітей, потрібно починати з дошкільного віку в межах комплексного підходу до естетичного виховання, встановлення різнобічних зв’язків між його різними сторонами . Читати далі ..

учитель географії Квітка Оксана Григорівна

Інтегровані уроки розвивають творчі здібності учнів, розширюють знання , поєднуючи інформацію з різних джерел. Нова українська школи передбачає широке впровадження таких форм роботи. Інтегрований урок Читати далі ..

вчитель мистецтва та художньої культури Штефан Юлія Валентинівна

Урок по художественной культуре для 10 класса рассчитан для школ с изучением языков национальных меньшин. Тема урока «Художественная культура казацкого периода. Стиль барокко в украинском Читати далі ..

вчитель музичного мистецтва та художньої культури Івасенко Яна Валеріївна

Урок-тренінг у 11 класі за темою Російський живопис ХІХ-ХХ ст. Елементи уроку можуть бути використані на уроках образотворчого мистецтва у середніх класах.

вчитель початкових класів Галярник Наталія Михайлівна

Ця розробка уроку базується на використанні матеріалів “Хрестоматії сучасної дитячої літератури для 3-4 класів”, інтенет-ресурсів та матеріалів телеканалу “Плюс-плюс”. Урок для учнів сучасний, цікавий, підсилює Читати далі ..

Вчитель зарубіжної літератури Смаль Ніна Адамівна

Захід проводиться восени, у вигляді гри (передбачаються призи, грамоти) з метою заохочення учнів до читання художньої літератури. Закінчується ярмарок інсценізацією п’єси “Пігмаліон” Б. Шоу (інсценізацію Читати далі ..

учитель української мови й літератури Шварц Наталія Йосипівна

Констпект гуманно-особистісного урок за поемою І. Франка “Мойсей”, у якому розкриваєтьсяся біблійна історія Мойсея, особливості художньої форми та ідейно-художній зміст поеми, її зв’язок з долею Читати далі ..

Вчитель української мови та літератури Чуфицька Яна Валеріївна

Поглиблювати знання учнів про граматичну основу речення, двоскладні й односкладні речення; удосконалювати вміння знаходити підмет і присудок та головний член односкладного речення; розвивати уяву, мовлення Читати далі ..

керівник театральних гуртків Нікіфорчук Руслана Василівна

Метою роботи дитячого театру є виховання у дітей гуманістичних, загальнолюдських цінностей, розвиток гармонійної особистості засобами театрального мистецтва, розв’язання ряду творчих завдань: виховання художньої уяви, творчої Читати далі ..

вчитель зарубіжної літератури Лаліменко Наталя Анатоліївна

Розкриття художньої своєрідності повісті Е.Хемінгуея “Старий і море”. Вікно перегляду документа

учитель музичного мистецтва та художньої культури Гібула Руслана Василівна

В даному конспекті висвітлені особливості українського мистетва польсько-литовської доби, зокрема, архітектура, скульптура, живопис цього періоду. До конспекту створена презентація. Вікно перегляду документа Вікно перегляду презентації

Вчитель початкових класів Мартьянова Тетяна Володимирівна

Разом з учнями 4-го класу створили колективну композицію із серії «Мій рідний край» «В бабусиному дворі як у віночку». Продовжила роботу над видами декоративно – Читати далі ..

учитель зарубіжної літ і художньої культури Вихрист Наталія Станіславівна

Урок сплановано у формі зустрічі з акторами театру корифеїв, є рольова гра, інсценізація уривків п’єс з репертуару українського театру. Вікно перегляду документа

вчитель початкових класів Тимофієва О.І.

Мета розробки уроку познайомити учнів з одним із видів художньої роботи з папером – витинанкою. Навчити складати, вирізувати та прорізувати прості силуетні форми.Виховувати інтерес до Читати далі ..

Педагог-організатор, вчитель математики та фізики Сайчук Ірина Василівна

Сценарій огляду художньої самодіяльностіСценарій першого етапу Огляду художньої самодіяльності. Даний матеріал може бути використаний педагогами-організаторами та заступниками директора з виховної роботи при підготовці до Огляду Читати далі ..

вчитель початкових класів Ошовська Наталія Mиколаївна

Виховний захід “Стежками дитинстваи Тараса”Виховний захід спрямований на розширення знань учнів про дитинство Т. Г. Шевченка, викликає інтерес до художньої і поетичної спадщини великого генія. Читати далі ..

1 2