Тренінг з художньої культури у 11 класі. Тема: Російський живопис ХІХ-ХХ ст.

Автор публікації
Автор матеріалу: Тренінг з художньої культури у 11 класі. Тема: Російський живопис ХІХ-ХХ ст.
Посада: вчитель музичного мистецтва та художньої культури
Місце роботи: Знаменівський НВК

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Урок-тренінг у 11 класі за темою Російський живопис ХІХ-ХХ ст. Елементи уроку можуть бути використані на уроках образотворчого мистецтва у середніх класах.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. На початку уроку – тренінгу учні складають правила роботи, яких мають дотримуватися. Це організовує старшокласників. Учитель використовує цікаві вправи, завдання, корисною є таблиця. Такі уроки розширюють кругозір випускників школи, формують гармонійну та творчу особистість.Дякую.

  2. Гарні таблиці надає Яна Валеріївна, де діти за описом повинні впізнати картини, цікавий матеріал заняття, відчувається творчий підхід до справи, інтерес до вивченої теми, зацікавленність вчителя у знаннях дітей. Дуже добре, молодці!

  3. Урок-тренінг містить цікаві завдання, вправи, розвиває пізнавальний інтерес. Використання кольорів дозволяє урізноманітнити роботу в класі.Сподобалась руханка, вправа “Мозаїка”. Звичайно, за урок навряд вдасться все виконати, але ідеї чудові.Дякую.

  4. Дуже насичений урок, підібрано різноманітні завдання (їх трохи забагато на один урок, часу не вистачить). Але самі завдання цікаві, дійсно можна використати інших уроках з теми живопису. Дякую.