1 2 3 8

вчитель середньої і старшої школи Редько Наталія Володимирівна

Світ використовує воду для своїх потреб. Чисте й надійне водопостачання життево необхідне для промисловості, жкх, сільського господарства. Всі на землі залежать від води. Матеріал буде Читати далі ..

вчитель географії та ЗДВР Лесік Марія Іванівна

Знання про населення материка, його кількісний, расовий та етнічний склад, розміщення по території.Ознайомлення із сучасною політичною картою Євразії.

Вчитель географії і технологій Галабіцька Ольга Aдамівна

Дана розробка допоможе вчителю географії  провести дослідження у формі  уроку , де учні представлять результати своєї дослідницької роботи.

Вчитель трудового начання та природознавства Маринченко Ірина Віталіївна

Відкрийте для себе потенціал інтеграції біології та географії у трудову освіту в середній школі. Дослідіть, як поєднання практичних навичок з біологічними та географічними знаннями збагачує Читати далі ..

Вчитель географії Добрознай Інна Станіславівна

Філворд – одна з найцікавіших лінгвістичних ігор. Із її допомогою можна закріпити вивчений матеріал, перевірити домашнє завдання. Також тренувати уважність, посидючість, а також розвивати інтелект Читати далі ..

вчитель географії та ЗДВР Лесік Марія Іванівна

Мета уроку: закріпити знання учнів про градусну сітку, паралелі та меридіани, формувати поняття про географічні координати точок, розвивати логічне мислення, виховувати практичний інтерес до роботи Читати далі ..

Вчитель біології та географії Скорблюк Наталія Миколаївна

Мета:поглибити та систематизувати знання про погоду та її елементи.

ЗВР Беба Оксана Миколаївна

Інтелектуальна патріотична гра для поглиблення знань учнів про історію, культурну спадщину України, виховувати повагу до традицій і звичаїв українського народу, сприяти розвитку пізнавального інтересу

вчитель географії Проненко Олена Петрівна

Презентація уроку географії 10 клас з теми “Індія”. Навчальна мета: Сформувати знання учнів про географічне положення, населення та господарство країни; Розвивальна: формувати навички роботи з Читати далі ..

вчитель географії Вікторія Анатоліївна Стародубцева

Конспект інтегрованого уроку географії та англійської мови . Матеріал може бути використаний в роботі гуртків та позакласній роботі. Вікно перегляду документа

вчитель географії та екології Лісна Катерина Архипівна

Проект пропонується для реалізації з здобувачами освіти 6 класу під час вивчення теми «Атмосфера». Вікно перегляду документа Вікно перегляду документа

вчитель географії Олійник Галина Сергіївна

Даний урок буде корисним для використання студентам практикантам та молодим вчителям. Вікно перегляду документа

вчитель географії Палієнко Ольга Михайлівна

Оцінка географічного положення, природних ресурсів Японії, характеристика провідних галузей господарства: промисловості, сільського господарства, населення. Історико-культурні особливості держави, населення, релігії, звичаїв. Конспект уроку Вікно перегляду документа

вчитель української мови Вишнева Валентина Андріївна

Узагальнення і систематизація знань з теми «Складнопідрядне речення» в цікавій формі. Вікно перегляду документа

вчитель біології та географії Оксана Юрченко

Підсумковий урок-гра “Африка” має різні цікаві завдання які дозволяють учням проявити свої знання. Вікно перегляду документа

вчитель математики та інформатики Хівріч Ірина Василівна

Інтелектуальна гра «Хочу все знати!»Інтегрований позакласний західз географії та математикидля учнів 6-7 класів. Вікно перегляду документа

вчитель географії Ткачук Галина Степанівна

Матеріали для практичного використання при підготовці та проведенні уроків з фізичної географії України по темах “Клімат та водні ресурси України” Вікно перегляду документа

вчитель географії Ткачук Галина Степанівна

Матеріали для практичного використання при підготовці та проведення уроків з фізичної географії України з підсумкового узагальнення по темі “Клімат та водні ресурси України”. Конспект уроку Читати далі ..

вчитель географії Подгорна Вероніка Володимирівна

Географія закріпити знання учнів про географічну широту і довготу, географічні координати, вміння працювати з географічною картою; розвивати практичні навички визначення географічних координат; виховувати любов до Читати далі ..

вчитель української мови та літератури Кулик Наталія Іванівна

Українська мова перевiрити ранiше засвоєний матерiал; ознайомити учнів зі змінами приголосних при творенні слів із суфіксами –ськ-, -зьк-, -цьк-, –ин(а); формувати вміння учнів правильно вимовляти Читати далі ..

вчитель географії Субач Оксана Ігорівна

Конспект уроку з географії для 7 класу по темі: “Географічне положення Африки. Дослідження та освоєння материка”. Зміст уроку спрямований на зацікавленість учнів у географічних знаннях, Читати далі ..

вчитель географії Субач Оксана Ігорівна

Конспект уроку з теми “Італія” за новою програмою. Зміст уроку, відповідно до сучасних тенденцій реформування освіти, спрямований на формування в учнів ключових компетентностей.Сподіваюся, матеріал стане Читати далі ..

1 2 3 8