1 2 3 39

вчитель зарубіжної літератури Половець Інна Володимирівна

Дану роботу можна використати для перевірки знання і розуміння роману-антиутопії Р.Д.Бредбері “451 по Фаренгейту”, який вивчається у 9 класі. Завдання містять цитатний матеріал, що дає Читати далі ..

вчитель історії та правознавства Пилипчук Вікторія Олексіївна

У даній роботі розглядається проблема формування патріотизму та національної єдності українців, шляхом дослідження трагічних сторінок в історії України. Розуміємо, що виховання патріотично свідомого учня, який Читати далі ..

вчитель історії та правознавства Пилипчук Вікторія Олексіївна

Сьогодні Україна переживає найбільше випробування в своїй новітній історії – збройну боротьбу за незалежність та територіальну цілісність. У цій війні ми вже маємо загиблих і Читати далі ..

вчитель української мови та літератури Антонюк Наталія Антонівна

Інтегрований урок з української літератури та англійської мови “Іван Котляревський “Наталка Полтавка”

Вчитель української мови та літератури Бондарчук Любов Андріївна

У творі відомої української письменниці Катерини Мотрич порушені одвічні проблеми любові й ненависті, людяності, жертовності, пошуку щастя.

вчителька історії, трудового навчання, ЗБД Срібна Вікторія Володимирівна

Матеріал виконаний  за допомогою технології Кейс-стаді (case-study) – системі навчання, що базується на аналізі, вирішенні та обговоренні ситуацій, як змодельованих, так і реальних (навчання на Читати далі ..

вчитель англійської мови Ковальчук Софія Павлівна

Урок складено щоб: розширити активний словниковий запас учнів; розвивати навички читання; розвивати пам’ять,мислення учнів, їх мовленнєві здібності; розвивати вміння сприймати мову на слух та вміння Читати далі ..

вчитель історії Корх Ірина Михайлівна

Презентація з історії України для 9 класу. Дозволяє визначити особливості розвитку української культури у ХІХ столітті на основі краєзнавчих матеріалів з історії Чернігова. Демонструє зміни, Читати далі ..

вчитель історії Корх Ірина Михайлівна

Презентація до уроку з історії України у 9 класі ” Практична робота.Воєнно-патріотичні організації в Галичині на початку ХХ ст. Аналіз програмних документів товариства “Сокіл”.

Учитель української мвои та літератури Погребняк Петро Яковлевич

Опорна схема “Види речень в українській мові” допоможе здобувачам освіти засвоїти матеріал з даної теми.

Сайко Тетяна Сергіївна

Розробка відображає основні принципи, завдяки яким можна виконувати арифметичні операції додавання, віднімання та множення у різних системах числення, а саме у двійковій, вісімковій та шістнадцятковій. Читати далі ..

Вчитель початкових класів та музичного мистецтва Лоза Яна Федорівна

Сторіччями здригався мій народ Від ярм, від зрад й кривавих заворушень, І мову, як духовний ополот, Втирали в бруд прямісінько у душах. Шевченко вмер. І Читати далі ..

вчитель початкових класів і англійської мови Камнєва Ірина Олександрівна

Це збірник тестів з англійської мови, у якому зібрано матеріал для перевірки сформованості навичок читання та аудіювання. Завдяки цим матеріалам урок можна зробити більш цікавішим Читати далі ..

вчитель математики Кріт Наталія Григорівна

Позакласний захід розрахований для учнів 8 -11 класів. Дана розробка сприяє в учнів вихованню наполегливості, цілеспрямованості, розвиває пізнавальну активність, стійкість,  винахідливість, допитливість, самостійність, взаємоповагу, вміння Читати далі ..

учитель біології Микитенко Анастасія Анатоліївна

На уроці учні дізнаються про еволюцію органічного світу, розглянуть теорії еволюції та еволюційні чинники.

вчитель історії та правознавства Вернигора Любов Леонідівна

Конспект + презентація до відкритого уроку з правознавства для учнів 9 класу.

Вчитель української мови і літератури Бенько Любов Михайлівна

Гайд для школярів «Як писати твір-роздум за вивченим програмовим твором» – це рекомендації, побудовані у вигляді конкретних питань, відповідаючи на які учні легко і без Читати далі ..

Вчитель української мови і літератури Бенько Любов Михайлівна

Зміст «Пам’ятки» допоможе батькам усвідомити, наскільки важливим та необхідним є виховання дитини, адже вони незаперечний авторитет для неї, наскільки потрібним є проведення виховних бесід на Читати далі ..

Вчитель української мови і літератури Бенько Любов Михайлівна

Відповіді на питання анкети допоможуть класному керівнику виявити і зрозуміти, якими є пріоритети у кожній сім’ї, наскільки важливим для батьків є знання дитини, якою є Читати далі ..

Вчитель української мови і літератури Бенько Любов Михайлівна

  Очікувані результати: Учні вдосконалять вміння писати твори-роздуми, систематизують та узагальнять своє знання змісту вже вивчених програмових творів художньої літератури, зокрема творів І. Котляревського, Г. Читати далі ..

вчитель математики і фізики Голинська Оксана Дмитрівна

“Парабола навколо нас” – це презентація, яка розкриває захоплюючий світ парабол у  навколишньому середовищі. Презентація показує практичні застосування парабол у різних галузях життя, дає приклади Читати далі ..

1 2 3 39