1 2 3 17

вчитель української мови та літератури, зарубіжнол Згарська Людмила Андріївна

Завдання з теми Олесь Ільченко « Таємниця старої обсерваторії». Тести до розділу  «Пригоди у Ґеймленді». Завдання складається з 24 тестових запитань з вибором однієї правильної віжповіді. За Читати далі ..

вчитель української мови та літератури Барбан Ганна Іванівна

Урок закріплення та застосуванння знань при вивченні народної казки “Мудра дівчина”. Містить мультимедійну презентацію.

вчитель початкоаих класів Город Світлана Ростиславівна

Ці матеріали допоможуть учителю познайомити ближче здобувачів освіти з життєвим та творчим шляхом письменника Олександра Вільчинського, поринути в вир цікавих та незвіданих пригод разом із Читати далі ..

вчитель української мови та літератури Антонюк Наталія Антонівна

Конспект уроку з української літератури “Зірка Мензатюк “Таємниця козацької шаблі. Пригодницька повістьсучасної письменниці”.

вчитель української мови та літератури Антонюк Наталія Антонівна

Література рідного краю. Знайоство з життєвим та творчим шляхом Іванни Блажкевич

вчитель української мови та літератури Антонюк Наталія Антонівна

Інтегрований урок з української літератури та англійської мови “Іван Котляревський “Наталка Полтавка”

Учитель української мови та літератури Залуцька Наталія Богданівна

Матеріал може бути використаний для проведення діагностичної роботи з української літератури “Літературні казки” 5 клас

вчитель початкових класів Гаркуша Юлія Анатоліївна

Читанню належить особливе місце у формуванні особистості, тому навчання дітей читати, формування в них стійкого інтересу до цього виду діяльності було і залишається важливим завданням Читати далі ..

Вчитель української мови та літератури Бондарчук Любов Андріївна

У творі відомої української письменниці Катерини Мотрич порушені одвічні проблеми любові й ненависті, людяності, жертовності, пошуку щастя.

Вчитель української мови та літератури Бондарчук Любов Андріївна

Цікаві біографічні відомості, спогади очевидців про поета-земляка, екскурс в історичне минуле краю допоможуть популяризувати творчий спадок Ігоря Ліберди. Приклади високохудожніх поетичних творів сприятимуть розвитку читацьких Читати далі ..

вчитель початкових класів Федячко Ірина Романівна

Мета уроку: розширити знання учнів про творчість Івана Малковича; ознайомитися з різдвяною історією “Золотий павучок”; вчити визначати головну думку твору; вдосконалювати навички правильного та свідомого Читати далі ..

Вчитель української мови і літератури Бенько Любов Михайлівна

Гайд для школярів «Як писати твір-роздум за вивченим програмовим твором» – це рекомендації, побудовані у вигляді конкретних питань, відповідаючи на які учні легко і без Читати далі ..

Вчитель української мови і літератури Бенько Любов Михайлівна

  Очікувані результати: Учні вдосконалять вміння писати твори-роздуми, систематизують та узагальнять своє знання змісту вже вивчених програмових творів художньої літератури, зокрема творів І. Котляревського, Г. Читати далі ..

вчитель української мови та літератури Рульова Наталія Володимирівна

6 клас НУШ. Урок із української літератури. “Літературна казка. Жанрові ознаки літературної казки. Зв’язок літературної казки з фольклорною.  Іван Франко – казкар. ТЛ літературна казка Читати далі ..

вчитель української мови та літератури Рульова Наталія Володимирівна

6 клас НУШ. Українська література. Тема “Василь Симоненко “Цар Плаксій і Лоскотон””. Усмішка і доброзичливість – ключі до серця людини. Песимізм і оптимізм у казці. Читати далі ..

вчитель української мови та літератури, зарубіжнол Згарська Людмила Андріївна

Конспект уроку Л.Костенко “Дощ полив”, створений з учителем Шевченко В.М.. У конспекті використані посилання на матеріали.

вчитель української мови і літератури Труш Наталія Борисівна

ФОРМУВАЛЬНЕ ОЦІНЮВАННЯ НА УРОКАХ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ НУШ: МЕТОДОЛОГІЯ, ВИКЛИКИ, ПЕРСПЕКТИВИ, ТЕХНІКИ ТА ПРИЙОМИ

вчитель української мови та літератури Карпа Тетяна Миколаївна

Мета уроку: ознайомити учнів з історією написання твору, поглибити знання про драматичні жанри, визначити особливості композиції та розкрити  проблематику твору; розвивати вміння учнів працювати з Читати далі ..

вчитель української мови та літератури Сушко Світлана Вікторівна

Картки з питаннями до поеми “Євшан-зілля” Миколи Вороного (українська література 6 клас). Використовувати можна як для фронтальної роботи в класі, так і для індивідуальної

вчитель української мови та літератури Огер Анжела Анатоліївна

Ознайомити учнів з творчістю Л. Глібова, продовжувати виразно, осмислено читати загадки.

учитель української мови та літератури Ніколаєнко Галина Іванівна

Урок розрахований для учнів 9 класу з метою удосконалення вміння школярів складати порівняльну характеристику героїв твору, робити висновки. Вікно перегляду документа

вчитель української мови та літератури Горнік Зоя Іванівна

Урок з використанням інтерактивних технологій. Він має на меті формування предметних і ключових компетентностей (відповідно до наскрізних ліній): оцінювати вчинки і поведінку дійових осіб, робити Читати далі ..

учитель української мови та літератури Карук Наталя Анатоліївна

У конспекті подано розробку уроку з теми ” Стрілецькі пісні. Надано біогафічні дані про авторів, наведені тексти пісень Вікно перегляду документа Вікно перегляду презентації

вчитель української мови та літератури Гриненко Інна Вівкторівна

Досліджує особливості тематики жіночої долі у творчості Кобзаря в кріпосній Україні; розкриває ідейно – художній зміст творів «Наймичка», «Катерина», характеризує образи головних героїнь цих творів. Читати далі ..

вчитель української мови і літератури та історії Магла Оксана Степанівна

Конспект уроку з української літератури в 10 класі на тему “Титан духу і думки Іван Франко-письменник, учений, громадський діяч. Творчість І. Франка в музиці. Лірика Читати далі ..

учитель української мови та літератури Старостенко Тетяна Валентинівна

Історичний роман «Маруся Чурай» Ліни КостенкоМета уроку: дослідити майстерність письменниці у змалюванні образів роману, розкрити їх неповторну індивідуальність, духовну силу і красу Марусі Чурай,художні особливості Читати далі ..

вчитель української мови та літератури Погорєлова Любов Іванівна

Робота присвячена художньому осмисленню образу України в поезії Богдана Ігоря Антонича. Досліджуються суб’єктні (ліричний герой, персонаж, авторське «Я», автор-оповідач) та несуб’єктні (жанрово-стильові особливості) форми її Читати далі ..

викладач української мови та літератури Чиркіна Валентина Олександрівна

Немає актуальнішої проблеми для кожного викладача – словесника як формування на уроках літератури найважливішої з ключових компетентностей – виховання морально здорової, високодуховної особистості, здатної у Читати далі ..

вчитель української мови та літератури Бєлоусова Світлана Миколаївна

Ця розробка допоможе зіставити специфіку розкриття теми дощу в літературі та інших видах мистецтва. Вікно перегляду документа

учитель української мови Дробишева Лариса Миколаївна

Розробка підготовлена для проведення інтегрованого або бінарного уроку української літератури для учнів 11 класу з метою ознайомлення з життям та творчістю Миколи Куліша. Урок можуть Читати далі ..

1 2 3 17