1 2 3 42

Вчитель історії Мостівченко Ірина Олександрівна

Під час цього уроку можливо буде охарактеризувати основні воєнно-політичні події Національно-визвольної війни українського народу проти Речі Посполитої у 1654 – 1657 рр. і дати їм Читати далі ..

Вчитель історії Мостівченко Ірина Олександрівна

Під час цього уроку можливо буде розглянути хід воєнно-політичних подій в українській державі у зазначений період; показати героїзм і мужність українського народу у боротьбі за Читати далі ..

Вчитель історії Мостівченко Ірина Олександрівна

Цей урок надасть можливості розкрити початок процесу утворення Української держави, розглянути політичний, адміністративно-територіальний та військовий устрій Української козацької держави; розвивати навички аналізу схеми; сприяти вихованню Читати далі ..

Вчитель історії Мостівченко Ірина Олександрівна

Цей урок надасть можливості розкрити процес розгортання всенародної боротьби у 1648-1649 рр.; розповісти учням про героїзм, мужність, воєнну майстерність повстанців; використати матеріал уроку для патріотичного Читати далі ..

Вчитель історії Мостівченко Ірина Олександрівна

Цей урок надасть можливості визначити умови та передумови Національно-визвольної революції українського народу проти польського панування, дати характеристику історичної постаті Богдана Xмельницького та його сподвижників; охарактеризувати Читати далі ..

вчитель біології Хмеляр Катерина Миколаївна

Даний збірник містить різнорівневі тестові завдння до теми “Транспорт речовин”, звдання пошукового характеру, біологічні задачі, ребуси,  які можна використати на різних етапах уроку .

вчитель історії та правознавства Пилипчук Вікторія Олексіївна

У даній роботі розглядається проблема формування патріотизму та національної єдності українців, шляхом дослідження трагічних сторінок в історії України. Розуміємо, що виховання патріотично свідомого учня, який Читати далі ..

вчитель історії та правознавства Пилипчук Вікторія Олексіївна

Сьогодні Україна переживає найбільше випробування в своїй новітній історії – збройну боротьбу за незалежність та територіальну цілісність. У цій війні ми вже маємо загиблих і Читати далі ..

вчитель англійської мови Ковальчук Софія Павлівна

В конспекті уроку представлені матеріали на ознайомлення з граматичними структурами “AS…AS”, “NOT SO … AS”, вдосконалення навичок вживання нових лексичних одиниць, усного мовлення та читання.

вчитель математики Шитікова Яна Михайлівна

Урок – гра ” Веселий математик” дозволяє активізувати пізнавальну діяльність учнів з математики. Може бути проведена на підсумкових уроках або. як виховний захід з предмета. Читати далі ..

Учитель української мвои та літератури Погребняк Петро Яковлевич

Опорна схема “Види речень в українській мові” допоможе здобувачам освіти засвоїти матеріал з даної теми.

вчитель математики Шитікова Яна Михайлівна

Геометрія 8 клас. Узагальнення матеріалу з теми ” Теорема Піфагора”, підготовка до контрольної роботи. В презентації наведені усні вправи, Стародавні задачі, для розвʼязання яких використовується Читати далі ..

Сайко Тетяна Сергіївна

Розробка відображає основні принципи, завдяки яким можна виконувати арифметичні операції додавання, віднімання та множення у різних системах числення, а саме у двійковій, вісімковій та шістнадцятковій. Читати далі ..

вчитель початкових класів і англійської мови Камнєва Ірина Олександрівна

Це збірник тестів з англійської мови, у якому зібрано матеріал для перевірки сформованості навичок читання та аудіювання. Завдяки цим матеріалам урок можна зробити більш цікавішим Читати далі ..

вчитель математики Кріт Наталія Григорівна

Позакласний захід розрахований для учнів 8 -11 класів. Дана розробка сприяє в учнів вихованню наполегливості, цілеспрямованості, розвиває пізнавальну активність, стійкість,  винахідливість, допитливість, самостійність, взаємоповагу, вміння Читати далі ..

учитель біології Микитенко Анастасія Анатоліївна

На уроці учні зможуть ознайомитись з загальною будовою нервової системи,  з особливостями будови нейрона та їхнім різноманіттям в організмі людини; розкрити сутність рефлекторної природи діяльності Читати далі ..

Вчитель української мови і літератури Бенько Любов Михайлівна

Гайд для школярів «Як писати твір-роздум за вивченим програмовим твором» – це рекомендації, побудовані у вигляді конкретних питань, відповідаючи на які учні легко і без Читати далі ..

Вчитель української мови і літератури Бенько Любов Михайлівна

Зміст «Пам’ятки» допоможе батькам усвідомити, наскільки важливим та необхідним є виховання дитини, адже вони незаперечний авторитет для неї, наскільки потрібним є проведення виховних бесід на Читати далі ..

Вчитель української мови і літератури Бенько Любов Михайлівна

Відповіді на питання анкети допоможуть класному керівнику виявити і зрозуміти, якими є пріоритети у кожній сім’ї, наскільки важливим для батьків є знання дитини, якою є Читати далі ..

вчитель біології та хімії Короткова Ірина Андріївна

Інтегроване навчання – одно з нововведень сучасної методики. Шкільний предмет “Хімія” є інтегрованим. Він весь пронизаний межпредметними зв’язками і пропонує учням знання з багатьох областей Читати далі ..

вчитель української мови і літератури Труш Наталія Борисівна

ФОРМУВАЛЬНЕ ОЦІНЮВАННЯ НА УРОКАХ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ НУШ: МЕТОДОЛОГІЯ, ВИКЛИКИ, ПЕРСПЕКТИВИ, ТЕХНІКИ ТА ПРИЙОМИ

вчитель музичного мистецтва, мистецтва Іваха Ольга Михайлівна

Даний методичний  матеріал буде корисним для вчителів  “Музичного мистецтва” та “Мистецтва”

вчитель фізики Данильченко Ольга Василівна

Конспект уроку з фізики для 8 класу на тему: “Сила струму. Вимірювання сили струму”. Тип уроку: комбінований. Актуалізація знань проводиться за картками. Увага учнів акцентується Читати далі ..

Вчитель математики та інформатики Дудко Людмила Іванівна

В даній роботі намагаюся розкрити важливість використання казок під час вивчення математики. Проілюстровано на прикді створення учнями влвсних казок та при роботі над проектами. Згадуємо Читати далі ..

вчитель фізики і математики Лунгул Світлана Василівна

Конспект уроку з фізики у 8 класі з теми “Розрахунок кількості теплоти,що виділяється при згорянні палива. Під час перевірки домашнього завдання використала бесіду. Колективне розвязування Читати далі ..

вчитель фізики і математики Лунгул Світлана Василівна

Конспект уроку з фізики у 8 класі з теми “Робота і потужність електричного струму. (Теплова дія струму). Міри та засоби безпеки під час роботи з Читати далі ..

Вчитель трудового начання та природознавства Маринченко Ірина Віталіївна

Відкрийте для себе потенціал інтеграції біології та географії у трудову освіту в середній школі. Дослідіть, як поєднання практичних навичок з біологічними та географічними знаннями збагачує Читати далі ..

1 2 3 42