1 2

вчитель-дефектолог Григор'єва Юлія Валеріївна

Матеріал було розроблено для дітей з особливими фізичними та розумовими можливостями. Вікно перегляду презентації

вчитель-дефектолог(сурдопедагог) Марков Андрій Юрійович

Для організації занять з розвитку слухового сприймання та формування вимови для учнів з порушеннями слуху Вікно перегляду документа

учитель-логопед Гушул Оксана Григорівна

У статті висвітлено причини вад мовлення молодших школярів, шляхи подолання труднощів та діяльність вчителя-логопеда в організації проведення корекційної роботи з дітьми-логопатами         Читати далі ..

учитель-логопед Гушул Оксана Григорівна

У матеріалі висвітлено особливості роботи вчителя-логопеда з дітьми-логопатами молодшого шкільного віку. Описано діяльність шкільного логопедичного пункту. Вікно перегляду документа

учитель-логопед Гушул Оксана Григорівна

У плані-конспекті логопедичного заняття “Автоматизація звука [ш] у складах, словах, реченнях” показано методи та прийоми для закріплення знання дітей про роботу мовного апарату при творенні Читати далі ..

вчитель-логопед Коріняка Валентина Василівна

Конспект заняття допоможе узагальнити та систематизувати знання дітей про весну та її ознаки. Закріпити утворення зменшувально-пестливих форм іменників; вправлятися в утвореннях іменників множини в родовому Читати далі ..

вчитель-дефектолог Бірюков Віталій Вячеславович

Матеріал корекціного заняття використовується для вдосконалення вміння працювати у групі, впевнено демонструвати свої знання; розвивати інтелектуальні здібності, логічне мислення, творчу уяву, пізнавальний інтерес, пам’ять, спостережливість, Читати далі ..

вчитель – логопед в ДНЗ Паращенко Марина Олегівна

Заняття – гра допомагає дітям створювати та розгортати ігровий сюжет, а також співпрацювати в спільній ігровій діяльності. Вікно перегляду документа

вчитель – логопед в ДНЗ Паращенко Марина Олегівна

Познайомити дітей с проявами статичної електрики, за допомогою дослідів. Уточнити і розширити уявлення дітей, де «живе» небезпечна електрика і як вона допомагає людині. Вікно перегляду Читати далі ..

вчитель-логопед Смірнова Вікторія Олександрівна

Удосконалювати правильну вимову звука [З].Розвивати правильне мовленнєве і фізіологічне дихання. Розвивати фонематичні процеси, моленнєву і загальну моторику. Коригувати процеси мислення, пам’яті, навички правильного читання, збагачувати Читати далі ..

вчитель-логопед Цьомик Марина Олександрівна

Логоритмічне заняття “Пригоди у лісі”, проводила перед атестацією. Діткам дуже сподобалось, надіюсь стане у пригоді. Вікно перегляду документа

вчитель – логопед Ступніцька Інна Сергіївна

Ознайомити слухачів із використанням оригамі – мозаїки у корекційній роботі з дітьми. Практична робота зі складання оригамі – мозаїки. Вікно перегляду презентації

Вчителі початкових класів Сюрмакова Надія Іванівна, Ніколаєнко Людмила Євгенівна

Вправи-завдання можна застосовувати на уроках літературного читання, української мови та природознавства. Завдання пропонуємо використовувати не лише для дітей з мовними порушеннями, а й для всього Читати далі ..

Вчитель-логопед Пономаренко Валентина Андріївна

Логопедичне заняття з учнями-дисграфіками 3-4 класів. Мета заняття: формувати вміння співставляти звуки [Й᾽]-[Й᾽І] за артикуляцією, диференціювати їх на слух, у словах, реченнях; правильно читати й Читати далі ..

вчитель-логопед Матвійчук Людмила Василівна

Корекційно-розвиткове занняття з розвитку мовлення для учнів 1 – 2 класів з системним недорозвиненням мовлення. Тема “В гостях у осені. Уточнення артикуляції та вимови звука Читати далі ..

учитель-логопед Шипілова Ірина Валеріївна

Пропоную до вашої уваги логопедичне заняття для дітей середнього віку із ЗНМ ІІ-ІІІр.”Дикі тварини”. В цьому занятті простежується певний алгоритм уточнення, активізації, поповнення словника; формування Читати далі ..

Вихователь-логопед Димкевич Олена Анатоліївна

Представлене нетрадиційне заняття для дітей молодшого дошкільного віку містить завдання сприяти розвитку у дитини: дрібної моторики рук і тактильного сприйняття; просторового орієнтування на аркуші паперу, Читати далі ..

дошкільних дисциплін Оніщенко Станіслава Зіновіївна

Сучасний ритм життя, нові програми та технології навчання призводять до зростання вимог щодо підготовки дітей дошкільного віку до шкільного навчання. Важливою умовою оптимізації мовленнєвого розвитку Читати далі ..

учитель-логопед Кореняк Ярослава Володимирівна

Дане лексико-граматичне заняття розроблене для роботи з дітьми 6 року життя із порушеннями зору. Допоможе логопеду закріпити такі граматичні категорії, як: підбір антонімів, утворення присвійних Читати далі ..

учитель-логопед Колодей Светлана Викторона

Учить различать буквы Ш-Щ .Учить конструировать буквы Ш-Щ.Учить составлять предложения с союзом «а».– развивать зрительно-пространственное восприятие,представления и ориентировку, верно определятьпространственные направления.– Развивать зрительный гнозис.– Развивать Читати далі ..

учитель-логопед Колодей Светлана Викторона

Письмо тесно связанно с процессом устной речи и осуществляется только на основе достаточно высокого уровня её развития. Оно определяется деятельностью различных анализаторов, а именно речеслуховым, Читати далі ..

учитель-логопед Колодей Светлана Викторона

Письменная речь, в отличие от устной, формируется в условиях целенаправленного обучения. Его механизмы закладываются в период обучения грамоте и усовершенствуются в ходе дальнейшего образования. Овладение Читати далі ..

вчитель-дефектолог Подоляко Наталія Іванівна

Уроку з навчання грамоти на тему “Закріплення написання букв «зе» , «ес». Списування з друкованого тексту” для учнів 1 класу з тяжкими порушеннями мовлення проведений Читати далі ..

вчитель-дефектолог, логопед Гакало Ірина Борисівна

Конспект першого уроку для дітей спеціальної школи-інтернату . Цей урок знайомить дітей з особливостями міста Маріуполь, на основі завдань формуються поняття про красу міста, його Читати далі ..

вчитель-логопед Біда Вікторія

Інтегроване комплексне заняття з елементами пошукової діяльності для дітей старшого дошкільного віку.  План-конспект      

Учитель-логопед Єременко Оксана

Конспект розроблений для занять по закріпленню правильної артикуляції звука [л’] у прямому складі. А також формування оптичного образу букви Я. Розвитку графомоторних навичок, фонематичного слуху, Читати далі ..

Вчитель-логопед Перекос Вікторія Веніамінівна

Гра з піском – одна з форм природної діяльності дітей. Вона приносить задоволення дітям. Пісочні ігри не лише цікаві але і корисні. Гра з піском Читати далі ..

вчитель – логопед Панасюк Юлія Дмитрівна

Презентація для атестації на вчителя-логопеда ІІ категорії.Я-логопед і це моє призначення. Я не даю оцінку, не роблю прогнози, а лише створюю умови кожній дитині для Читати далі ..

Вчитель-логопед Перекос Вікторія Веніамінівна

Поради логопеда батькам, щодо проведення артикуляційної гімнастики з дітьми вдома.Даний матеріал є допомогою батькам для самостійних занять зі своїми дітьми артикуляційною гімнастикою вдома. Логопед пояснює, Читати далі ..

Вчитель-логопед Перекос Вікторія Веніамінівна

Конспект логопедичного корекційно-розвиваючого заняття для дітей старшої групи з особливими потребами на тему: “Барви осені”Логопедичне корекційно – розвиваюче заняття для дітей з особливими потребами старшої Читати далі ..

1 2