Конспект заняття з розвитку мовлення з елементами грамоти для дітей старшої групи

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект заняття з розвитку мовлення з елементами грамоти для дітей старшої групи
Посада: дошкільних дисциплін
Місце роботи: КВНЗ "Бериславський педагогічний коледж ім.В.Ф.Беньковського"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Сучасний ритм життя, нові програми та технології навчання призводять до зростання вимог щодо підготовки дітей дошкільного віку до шкільного навчання.

Важливою умовою оптимізації мовленнєвого розвитку старших дошкільників є поєднання педагогом різних за типом та мірою складності ігор, вправ, проблемних ситуацій. В ході заняття, як основної форми організації мовленнєвої діяльності дошкільників, компетентний педагог має змогу вдало поєднати основі види роботи, реалізувавши мовленнєві завдання навчання дітей рідній мові – фонетики, лексики, граматики, елементам грамоти.

В даному занятті яскраво і доступно для старших дошкільників запропоновані завдання в яких розширюються знання дітей про сім’ю, вміння розуміти та аналізувати зміст оповідання, висловлювати судження, формувати вміння будувати речення різними способами, ділити слово на склади, навчати дітей звуковому аналізу слова, виховувати інтерес до вивчення грамоти.

Даний конспект заняття з розвитку мовлення і навчання грамоти дітей старшого дошкільного віку відповідає сучасним вимогам розвитку дошкільної освіти і може використовуватися педагогами в дошкільних навчальних закладах.

Конспект заняття

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Досить вдало розроблений матеріал. Багато на занятті парцює вчитель , можна сказати весь урок