mail@urok-ua.com

Комплексне заняття з розвитку мовлення та образотворчої діяльності для дітей старшої групи

Комплексне заняття з розвитку мовлення та образотворчої діяльності для дітей старшої групи Квітне в садочку червона калина «Рідна земля для нас всіх – Україна»
Мета: продовжувати формувати чіткість та інтонаційну виразність мови, утворювати зменшувально-пестливу форму слів, вчити малювати, передавати колір та форму; знайомити дітей з об’єктами живої природи, вчити будувати невеликі розповіді;

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Сподобалося порівняння різних пір року. Як пахнуть весна і літо не важко здогадатися, а от як пахнуть осінь і зима треба дітям поміркувати.Повний набір: чистомовки, скоромовки, дидактичні і народні ігри сприяють кращому засвоєнню рідної мови. Дякую, Олена Євгенівна!

  2. На занятті присутня Осінь, чистомовки, скоромовки, дидактичні ігри. Все це сприятиме розвитку мовного апарату дитини, зв*язного мовлення. Розгляд калини відбувається в усіх ракурсах: це і загадки, і життєвий досвід дитини, віршовані твори.

  3. Прихід Осені, осінній кошик, дидактичні ігри, чистомовки – усе це дозволяє зацікавити дітей темою. Думаю ,що дітям сподобався прийом передачі жестами і мімікою того, що зобразили на малюнку.Але, як для комплексного заняття, дуже бідно прослідковується робота з малювання, не закріплюються технічні прийоми тощо.