1 2 3 31

вчитель математики Приємська Уляна Петрівна

На уроці учні вдосконалили вміння і навички виконувати множення раціональних чисел та почерпнули цікаві знання про рослини та тварини, занесені в Червону книгу

вчитель математики Приємська Уляна Петрівна

Інтегрований урок з української літератури та математики. На уроці п’ятикласники повторили життєвий і творчий шлях Т. Шевченка і навчилися виконувати дії з десятковими дробами та Читати далі ..

вчитель математики Беспалова Зоряна Миколаївна

Даний конспект розроблений для спільного проведення уроку математики і техноголій(трудове навчання).

вчитель початкових класів Круглій Світлана Сергіївна

Презентація “Нумерація чисел другого десятка з LEGO” розроблена для здобувачів освіти першого класу до уроку математики за програмою Р. Б.Шияна .Під час вивчення теми “Нумерація Читати далі ..

вчитель математики Шитікова Яна Михайлівна

Урок – гра ” Веселий математик” дозволяє активізувати пізнавальну діяльність учнів з математики. Може бути проведена на підсумкових уроках або. як виховний захід з предмета. Читати далі ..

Вчитель початкових класів Щурко Ніна Євгенівна

Закріплювати обчислювальні навички формувати та закріплювати навички уміння розв’язувати прості задачі складати та записувати скорочений запис до простої задачі розвивати у дітей уважність логічне мислення Читати далі ..

Вчитель початкових класів Вихрович Олена Євгенівна

Інтегрований урок з предметів: Я досліджую світ, математика, що має на меті: поглиблювати знання дітей про одну з найпоширеніших речовин у природі – воду, про Читати далі ..

Вчитель початкових класів Щурко Ніна Євгенівна

Діагностична робота з математики 1 класу до підручника С. Скворцової. Мета діагностичної роботи перевірити уміння учнів рахувати в межах 10 без переходу через десяток. Вміння Читати далі ..

вчитель математики Кріт Наталія Григорівна

Позакласний захід розрахований для учнів 8 -11 класів. Дана розробка сприяє в учнів вихованню наполегливості, цілеспрямованості, розвиває пізнавальну активність, стійкість,  винахідливість, допитливість, самостійність, взаємоповагу, вміння Читати далі ..

вчитель української мови та літератури Антонюк Наталія Антонівна

Інтегрнований урок української мови та математики для 6 класу

учитель початкових класів Цибульник Лариса Миколаївна

Дана презентація може бути використана учителем при вивченні теми “Додаємо і віднімаємо числа частинами” у 2 класі.

вчитель математики і фізики Голинська Оксана Дмитрівна

Цей тест допоможе визначити рівень знань учнів 5 класу з математики при вивченні теми “Усі дії з  натуральними числами”. Одночасно учні зможуть пригадати історію села.

вчитель математики та фізики Бучка Алла Василівна

Дана розробка уроку виконана за програмою та підручником А. Мерзляка. В цій роботі розкривається поняття площі та її властивостей. Подаються формули для обчислення площі прямокутника Читати далі ..

вчитель математики і фізики Подшивайлова Людмила Миколаївна

Однією із можливостей підвищення пізнавального інтересу до математики – це використання нестандартних задач

Вчитель математики та інформатики Дудко Людмила Іванівна

В даній роботі намагаюся розкрити важливість використання казок під час вивчення математики. Проілюстровано на прикді створення учнями влвсних казок та при роботі над проектами. Згадуємо Читати далі ..

вчитель Кухар Олена Миколаївна

Робота складається з завдань на перетворення одиниць вимірювання довжини, маси, часу.Також задача на знаходження периметра та площі фігури, побудову.Міститься задача на знаходження четвертого пропорційного.

вчитель математики і фізики Крамар Таїса Володимирівна

Даний тренінг сприяє розвитку логічного мислення, уваги, пам’яті, уміння знаходити вихід у складних ситуаціях і нестандартно підходити до вирішення проблем.

вчитель початкових класів Градюк Світлана Миколаївна

Казка “Пригоди у крамниці”може бути використана вчителем як для читання, так і для театралізації. ЇЇ легко з дітками розіграти на сцені, як виставу. Казка дає Читати далі ..

вчитель математики Прокопенко Майя Григорівна

Мета: Удосконалювати розв’язання задач за діаграмами, формувати навички самостійної роботи. Вчити роботі з додатковою літературою, вмінню знаходити необхідний матеріал. Навчити будувати діаграми завідомими даними. Виховувати Читати далі ..

вчитель початкових класів Кошель Олена Станіславівна

Закріпити знання таблиць множення і ділення на 7,  формувати вміння записувати та обчислювати значення виразів, удосконалювати вміння розвязувати задачі, виховувати старанність.

Вчитель математики Стефурак Галина Василівна

Формування ключових компетентностей учнів, зокрема: – математичної ключової і предметної, що передбачає засвоєння знань додавання та віднімання десяткових дробів; сприяє  усвідомленню цінності здорового способу життя, Читати далі ..

практичний психолог Гончарова Вікторія Олегівна

Тестова система перевірки знань є однією з найпопулярніших. На перший погляд видається, що здати предмет за допомогою тестів простіше ніж дати розгорнуту відповідь на запитання. Читати далі ..

1 2 3 31