1 2 3 54

вчитель початкових класів Дерко Юлія Миколаївна

З розвитком інформаційних технологій та впровадженням дистанційного навчання, інтерактивні технології стали невід’ємною частиною освітнього процесу. Це особливо важливо для початкової школи, де маленькі учні потребують Читати далі ..

вчитель початкових класів Кіпрова Наталія Олександрівна

Урок розроблено з метою уточнити і розширити уявлення про ґрунт через дослідницьку діяльність учнів, яка дасть можливість аналізувати і самостійно робити висновки. А також розвиває Читати далі ..

керівник гуртків оригамі та птм Сидорчук Юлія Анатоліївна

Збагатити знання учнів про казку, вчити впізнавати українські народні казки та називати їх. Створити атмосферу радості, насолоди від творчості.

вчитель початкових класів Мишалова ЖАННА Василівна

Урок -квест на тему “Будова слова”  у 3 класі на закріплення матеріалу . Протягом уроку учні мандрують оканом мови у пошуках скарбів виконуючи різноманітні завдання Читати далі ..

вчитель початкоаих класів Город Світлана Ростиславівна

Ці матеріали допоможуть здобувачам освіти більше дізнатися про життєвий та творчий шлях  письменника Олександра Вільчинського, познайомитися з його книгою для дітей “Дідусь Апчих і його Читати далі ..

вчитель початкоаих класів Город Світлана Ростиславівна

Ці матеріали допоможуть учителю познайомити ближче здобувачів освіти з життєвим та творчим шляхом письменника Олександра Вільчинського, поринути в вир цікавих та незвіданих пригод разом із Читати далі ..

вчитель початкових класів Савченко Валентина Миколаївна

Дана розробка допоможе в ігровій формі закріпити та узагальнити знання учнів з тем “Інформація. Дії з інформацією”, “Комп’ютерні пристрої для здійснення дій з інформацією”

вчитель початкових класів Лісовська Олена Володимирівна

Найголовніше під час війни – це стабільний психологічний стан, без якого життя та навчання в кризових умовах не можуть бути успішними. Психологічної підтримки потребують і Читати далі ..

вчитель початкових класів Круглій Світлана Сергіївна

Презентеція “Дієслово” розроблена для здобувачів освіти другого, третього ,а також класу  використовуючи LEGO.Дану розробку можна використати при закріпленні та повторенні вивченої теми.Серед поданих частин мови  Читати далі ..

вчитель початкових класів-дефектолог Близнюк Олена Володимирівна

Урок присвячений вивченню веснянки як календарно-обрядової пісні, яка має закличний характер і сприймається як звертання до весни

вчитель початкових класів Лісовська Олена Володимирівна

Виховна година з теми: “Рослинні символи України”. Мета: пробуджувати пізнавальні інтереси до вивчення традицій українського народу; сприяти бажанню дітей зберігати родинні традиції; виховувати глибоке почуття Читати далі ..

учитель початкових класів Цибульник Лариса Миколаївна

Дана презентація може бути використана учителем під час корекційно-рефлексійного уроку української мови у 3 класі.

вчитель англійської мови Андріанова Олена Олександрівна

Розвивати навички володіння мовою, активізувати мовлення по темі “Тварини”, урізноманітнити процес вивчення англійської мови за допомогою інсценування, співання пісень, виховувати любов до тварин.

учитель початкових класів Цибульник Лариса Миколаївна

Дана презентація може бути використана учителем на уроці літературного читання у 3 класі  при вивчення теми”Наша мова розвивається: чому  з’являються нові слова”. Матеріал підібрано відповідно Читати далі ..

вчитель початкових класів Федячко Ірина Романівна

Мета уроку: розширити знання учнів про творчість Івана Малковича; ознайомитися з різдвяною історією “Золотий павучок”; вчити визначати головну думку твору; вдосконалювати навички правильного та свідомого Читати далі ..

вчитель початкових класів Ніколащук Тетяна Михайлівна

Збірка казок для позакласного читання Збірка містить казки : “Казки дракона Омелька” за сучасним українським автором Сашком Дерманським; “Летючий корабель” українська народна казка; “Оле – Читати далі ..

Вчитель початкових класів Іванова Алла Олексіївна

Конспект виховного заходу “Осінній квест” розроблено для проведення свята осені у для учнів 1-4 класів. Містить цікаві завдання для розвитку логічного мислення, загадки, конкурси, музичні Читати далі ..

вчитель початкових класів-дефектолог Близнюк Олена Володимирівна

Урок проведено в в умовах спеціальної школи 3-му класі з учнями з особливими освітніми потребами. При виконанні різноманітних завдань учні закріплюють і поглиблюють знання про Читати далі ..

вчитель початкових класів Градюк Світлана Миколаївна

Документ містить казки, написані моїми учнями до свята Миколая. Ці казки можна використовувати на уроках розвитку зв’язного мовлення, на уроках літературного читання, при підготовці до Читати далі ..

1 2 3 54