1 2 3 51

вчитель початкових класів Ярченко Людмила Павлівна

Урок розроблений з метою розширювати знання учнів про прикметник, вчити добирати синоніми та антоніми, вживати прикметники в прямому та переносному значенні, збагачувати словниковий запас учнів.

вчитель початкових класів Дерко Юлія Миколаївна

З розвитком інформаційних технологій та впровадженням дистанційного навчання, інтерактивні технології стали невід’ємною частиною освітнього процесу. Це особливо важливо для початкової школи, де маленькі учні потребують Читати далі ..

керівник гуртків оригамі та птм Сидорчук Юлія Анатоліївна

Збагатити знання учнів про казку, вчити впізнавати українські народні казки та називати їх. Створити атмосферу радості, насолоди від творчості.

вчитель початкоаих класів Город Світлана Ростиславівна

Ці матеріали допоможуть здобувачам освіти більше дізнатися про життєвий та творчий шлях  письменника Олександра Вільчинського, познайомитися з його книгою для дітей “Дідусь Апчих і його Читати далі ..

вчитель початкоаих класів Город Світлана Ростиславівна

Ці матеріали допоможуть учителю познайомити ближче здобувачів освіти з життєвим та творчим шляхом письменника Олександра Вільчинського, поринути в вир цікавих та незвіданих пригод разом із Читати далі ..

вчитель початкових класів Гаркуша Юлія Анатоліївна

Читанню належить особливе місце у формуванні особистості, тому навчання дітей читати, формування в них стійкого інтересу до цього виду діяльності було і залишається важливим завданням Читати далі ..

вчитель початкових класів Душко Світлана Анатоліївна

Ця виховна година навчить дітей цінувати працю інших людей та зрозуміти, що праця приносить людині задоволення, а лінощі роблять життя людини порожнім.

вчитель початкових класів Лісовська Олена Володимирівна

Найголовніше під час війни – це стабільний психологічний стан, без якого життя та навчання в кризових умовах не можуть бути успішними. Психологічної підтримки потребують і Читати далі ..

вчитель початкових класів Круглій Світлана Сергіївна

Презентеція “Дієслово” розроблена для здобувачів освіти другого, третього ,а також класу  використовуючи LEGO.Дану розробку можна використати при закріпленні та повторенні вивченої теми.Серед поданих частин мови  Читати далі ..

Вчитель початкових класів Коваленко Світлана Петрівна

Тема уроку: Доповнення груп слів, об’єднаних смисловою ознакою. Списування тексту . Розділ: Розподіл слів за смисловою ознакою

вчитель початкових класів Коваль Лариса Анатоліївна

Даний конспект інтегрованого уроку розроблений на допомогу вчителям початкових класів, вихователям групи продовженого дня, студентам, учням. Розробка містить інноваційні вправи “Емоційне налаштування”, “Мікрофон”, “Гронування”, “Тестування”, Читати далі ..

Вчитель початкових класів Вихрович Олена Євгенівна

Інтегрований урок з предметів: Я досліджую світ та Дизайн технології, що має на меті: – з’ясувати властивості повітря дослідним шляхом; розвивати вміння проводити прості досліди, Читати далі ..

вчитель початкових класів Чечет Наталія Володимирівна

Даний захід було створено для того, щоб узагальнити та систематизувати знання учнів про Україну, державні та народні символи; сприяти розвитку українського мовлення дітей; виховувати любов Читати далі ..

вчитель початкових класів Чечет Наталія Володимирівна

Даний захід було створено для того, щоб розширити поняття учнів про справжню  дружбу, товаришування. Розвивати вміння вибирати друзів і бути теж чесним, щирим, справжнім другом Читати далі ..

вчитель англійської мови Андріанова Олена Олександрівна

Розвивати навички володіння мовою, активізувати мовлення по темі “Тварини”, урізноманітнити процес вивчення англійської мови за допомогою інсценування, співання пісень, виховувати любов до тварин.

учитель початкових класів Цибульник Лариса Миколаївна

Дана презентація може бути використана учителем при вивченні теми “Додаємо і віднімаємо числа частинами” у 2 класі.

Вчитель початкових класів Іванова Алла Олексіївна

Конспект виховного заходу “Осінній квест” розроблено для проведення свята осені у для учнів 1-4 класів. Містить цікаві завдання для розвитку логічного мислення, загадки, конкурси, музичні Читати далі ..

вчитель англійської мови Мисько Антоніна Романівна

Нова українська школа покликана не лише давати, але й допомагати учням розвивати ключові життєві навички, зокрема вміння вчитися, критично мислити, розв”язувати проблеми, працювати в команді, Читати далі ..

вчитель початкових класів Яремчук Тетяна Олександрівна

Конспект інтегрованого курсу ЯДС (математика) для учнів 2 класу. Дослідницьке запитання “Як територія може стати домівкою?”

Вчитель початкових класів Смірнова Юлія Євгенівна

Урок-презентацію можна використовувати на уроках літературного читання у 2 класах. Робота допоможе зацікавити дітей до читання.

вчитель початкових класів Толстенкова Світлана Олександрівна

Переваги впровадження в освітній процес інтегрованованого підходу. Поради колегам із ефективної підготовки та проведенням уроку. Вікно перегляду документа

вчитель музики Кузьменко Євген Миколайович

Мета: Сприяти розвитку наступних компетенцій:Навчально-пізнавальної – визначити особливості маршу залежно від проникнення в музичні жанри.Навчити розпізнавати зміну характеру музики в залежності від музичного жанру, типу Читати далі ..

вчитель фізичної культури та ЛФК Литнянчина Людмила Володимирівна

Спортивне змагання пропагує здоровий спосіб життя!!! Спонукає здобувачів освіти звернути увагу на здоров’я, що є в людини найцінніше і його не купиш за гроші. Дає Читати далі ..

педагог-організатор Коровчук Уляна Богданівна

Початок нового навчального року – це завжди свято. Пропоную цікавий варіант проведення свята.

вчитель початкових класів Кульгавець Галина Тадеївна

Козацька доба – то світла епоха,Коли українці орлами літали.Нікого вони не боялись нітрохи,Від них у бою відступали…

1 2 3 51