1 2 3 6

Використання кольорів у шкільному приладді

практичний психолог Гончарова Вікторія Олегівна

Вибір кольорів у шкільному приладді включає в себе різні аспекти, такі як дизайн шаф для школи, оформлення засобів навчання для початкової школи та створення стендів. Читати далі ..

Депресія та емоційне вигорання

практичний психолог Гончарова Вікторія Олегівна

Депресія є серйозним психічним розладом, що характеризується тривалим почуттям глибокого смутку, розпачу та втрати інтересу до життя. Люди, які страждають на депресію, часто відчувають втому, Читати далі ..

практичний психолог Гончарова Вікторія Олегівна

Життя без конфліктів неможливе. Суперечки виникають з різних причин, причому учасниками можуть бути як люди, так і компанії, і навіть держави. Кожна сторона вважає себе Читати далі ..

практичний психолог Гончарова Вікторія Олегівна

Вступ до школи – серйозне випробування для кожної дитини. Воно спричиняє за собою зміну соціальної ролі та основного типу діяльності. Від того, за який час Читати далі ..

вчитель-логопед Коріняка Валентина Василівна

вправляти дітей в сенсорно-інтеграційній артикуляційній гімнастиці за авторською методикою М. Лінської, яка направлена на розвиток довільних рухів артикуляційного апарату мовленнєвого дихання, в ігровій формі без Читати далі ..

вчитель-дефектолог(сурдопедагог) Маркова Леся Володимирівна

Тема. Автоматизація звука «л» в прямій позиції на матеріалі складів та слів. Автоматизація звука «з» в позиції між голосними звуками на матеріалі складів та слів. Читати далі ..

вчитель-дефектолог(сурдопедагог) Маркова Любов Григорівна

Корекційно-розвиткова робота з розвитку слухового сприймання та формування вимови є невід`ємною системною складовою навчально-реабілітаційного процесу для дітей з порушеннями слуху. Вікно перегляду документа

практичний психолог Волкова Юлія Олександрівна

У розробці дібраний теоретичний матеріал для ознайомлення учнів з темою лідерства. Для його закріплення тренінг містить різноманітні вправи та ігри. Робота стане в нагоді вчителям, Читати далі ..

практичний психолог Косар Сніжана

Тренінг для педагогічних працівників дає можливість ознайомитися із поняттям тайм-менеджменту; розвивати навички організації ефективного використання робочого часу, а також гармонійного поєднання з часом особистим; Застосовується Читати далі ..

практичний психолог Косар Сніжана

Тренінг допоможе педагогам зробити самооцінку рівня професійної майстерності, осмислити досягнуте та поставити цілі; поділитися досвідом з колегами. Вікно перегляду документа Вікно перегляду презентації

вчитель початкових класів Максимович Жанна Яношівна

Дуже хочеться, щоб наші діти знали про свої права,могли скористатися ними у своєму житті . І при цьому знали і про обов’язки,які треба виконувати. Вікно Читати далі ..

заступник директора з навчальної роботи Сербіненко Лариса Василівна

Рекомендовані матеріали заступникам директорів із навчально-виховної роботи і практичним психологам в організації та використанні інтерактивних форм методичної роботи. Розкрито сутність і основні напрями психологічного супроводу Читати далі ..

соціальний педагог Ковальчук Тетяна Миколаївна

Заняття-тренінг для учнів про формування відповідальної поведвнки. даний матеріал може бути використаний вчителями, соціальними педагогами, психологами. містить багато практичних завдань та теоретичної інформації. Вікно перегляду Читати далі ..

практичний психолог Хоменко Лідія Павлівна

Година спілкування буде цікавою як для практичних психологів і класних керівників. Мета заняття: дати дітям уявлення про негативну емоцію образу. Через різні вправи оволодіти способами Читати далі ..

керівник гуртка Чорна Юлія Михайлівна

осмислення основних понять з теорії системної «схеми» сім’ї, своєї ролі в сімейній системі, формування партнерської позиції у спілкуванні, алгоритму вирішення проблеми, виховання цінності родини через Читати далі ..

викладач суспільних дисциплін Горбей Антоніна Володимирівна

Дана публікація містить новий матеріал щодо розгляду однієї з цікавих тем “Соціологія конфлікту”. В даному занятті використані такі методи як: демонстрацій, експрес-опитування, мозковий штурм та Читати далі ..

практичний психолог Васюра Наталія Василівна

Метою даного матеріалу є сприяння налагодженню гарних взаємин у сім’ї та допомогти батькам краще зрозуміти свою дитину. Вікно перегляду документа

практичний психолог Каленик Оксана Леонідівна

Сором’язливість є однією з найпоширеніших і найскладніших проблем міжособистісних відносин. Відомо, що сором’язливість породжує ряд істотних труднощів у спілкуванні людей і в їх відносинах. Тому Читати далі ..

практичний психолог Мельник Наталія Володимирівна

Мета: Усвідомлення ролі педагога в збереженні психологічного здоров’я дитини, необхідності просвітницької роботи з батьками.Формування навичок взаємодії педагогів з батьками вихованців. Вікно перегляду документа

практичний психолог Приступа Яна Вячеславівна

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА Шкільна тривожність – одна із типових проблем, з якими стикається шкільний психолог. Особливу увагу вона привертає тому, що виступає яскравою ознакою шкільної дезадаптації Читати далі ..

практичний психолог Приступа Яна Вячеславівна

Діагностичний зошит учня 1 класу Вікно перегляду документа Діагностичний зошит учня 3 класу Вікно перегляду документа Діагностичний зошит учня 5 класу Вікно перегляду документа

практичний психолог Ірха Анна Андріївна

Заяття-тренінг містить психологічні вправи, які допоможуть учням максимально повно розкритися, пізнати свої підсвідомі якості. Людину можна вивчати вічно, саме цей тренінг допоможе наблизитися до себе, Читати далі ..

соціальний педагог Назаренко Софія Миколаївна

Феномен третирування одних учнів іншими став досить серйозною соціальною проблемою не лише у закладах освіти, а й у суспільстві в цілому. За своєю сутністю третирування Читати далі ..

практичний психолог ІРИНА ПЕТРІВНА ГІТЧЕНКО

Кожного дня ми робимо вибір: що одягнути, що сказати, що зробити…… Вибір існує щоденно, щохвилини. Різний за своєю серйозністю. Неоднаковий за своїми наслідками. Вибір професії Читати далі ..

вчитель початкових класів Садах Ірина Миколаївна

Психолого – педагогічна характеристика містить відомості щодо рівня сформованості та розвитку основних психічних процесів, соціалізації дитини. Вікно перегляду документа

вчитель початкових класів Бурдіна Марія Тарасівна

Попередити дезадаптацію учнів-першокласників, згуртувати колектив, створити сприятливі психологічні умови у класі, зміцнити міжособистісні стосунки між учнями, розвивати комунікативні навички, почуття колективізму, дружби, взаємопідтримки. Вікно перегляду Читати далі ..

Практичний психолог Каленик Оксана Леонідівна

Тема шкільних конфліктів зовсім не нова. Але від того, наскільки швидко і правильно вдається вирішити розбіжність між учасниками протиріччя, залежить благополуччя дитини. Заняття вчить учнів Читати далі ..

практичний психолог Щербина Катерина Володимирівна

Виховної година орієнтована на дітей-підлітків. Матеріал сприяє формуванню навичкам співпраці батьків та дітей, комунікації в сім’ї, поглиблює знання підлітків про сімейні традиції українського народу, про Читати далі ..

Практичний психолог Каленик Оксана Леонідівна

Заняття спрямоване на формування згуртованості колективу, вміння домовлятися. Коли в колективі створено комфортний мікроклімат, його учасники набувають впевненості, прагнуть грати разом, менше конфліктують. Вікно перегляду Читати далі ..

вчитель англійської мови та практичний психолог Кондратенко Надія Олександрівна, Острогляд Анна Сергіївна

Більшість випускників серйозно відноситься до того, яку професію слід обрати та до якого навчального закладу вступити. У даному уроці ми не розглядали ці питання, адже Читати далі ..

1 2 3 6