Конспект атестаційного заняття з сенсорно-інтеграційною артикуляційною гімнастикою та формування лексико-граматичної будови мовлення «Дари осені»

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект атестаційного заняття з сенсорно-інтеграційною артикуляційною гімнастикою та формування лексико-граматичної буд...
ПІБ автора: Коріняка Валентина Василівна
Посада: вчитель-логопед
Місце роботи: КЗ ДНЗ (ясла-садок)КТ №33

вправляти дітей в сенсорно-інтеграційній артикуляційній гімнастиці за авторською методикою М. Лінської, яка направлена на розвиток довільних рухів артикуляційного апарату мовленнєвого дихання, в ігровій формі без використання дзеркала з опорою на базові види чутливості. Також вдосконалювати вправи на тактильність, дотик. Закріпити знання дітей про осінь та її ознаки; активувати словник по даній темі; удосконалювати навички підбору прикметників до іменників; визначати звук на початку слова, удосконалювати вміння поділу слів на склади, підбирати слова дії, удосконалювати опис за сюжетом; вправляти в визначенні прийменників. Автоматизація звука «ч» в чистомовках. Сприяти розвитку мислення, фонематичного слуху. Виховувати вміння діяти в колективі. Виховувати інтерес до явищ природи. Розвиток уваги.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Мені цікаво було познайомитися з авторською методикою М. Лінської. Урок спрямований на розвиток у дітей пам’яті, мислення, комунікації. Логопед в ігровій доступній формі разом з дітьми закріплюють набуті знання та навички, а для цього виконують дидактичні вправи. Дякую.