1 2 3 6

Музичний керівник Григорчук Людмила Ростиславівна

Сценарій  весняного свята для дітей старшого дошкільного віку.Мета: поглибити знання дітей про весняні явища  природи, їх особливості та прикмети. Розширити уявлення про звичаї українського народу Читати далі ..

вчитель музичного мистецтва, мистецтва Іваха Ольга Михайлівна

Даний методичний  матеріал буде корисним для вчителів  “Музичного мистецтва” та “Мистецтва”

Гальцова Тетяна Володимирівна

Модернізм філософський і мистецький рух, який поряд з культурними течіями та змінами виник через широкомасштабні та далекосяжні трансформації у західному суспільстві в кінці 19 – Читати далі ..

група вчителів філолого-естетичного циклу Іщук Л.М., Кривозуб С.В., Земляна Л.В.

Інтегрований урок з зарубіжної літератури, мистецтва та російської мови допоможе зрозуміти внутрішній світ головного героя повісті, його духовні пошуки; поглибити уявлення учнів про взаємозв’язок музики Читати далі ..

вчитель музики Кузьменко Євген Миколайович

Сприяти розвитку наступних компетенцій:Навчально-пізнавальної – поглибити знання учнів про важливі ролі музики і слова у професійній музиці на знайомому матеріалі балету С.Прокоф’єва «Попелюшка» та при Читати далі ..

вчитель музики Кузьменко Євген Миколайович

Познайомити учнів із творчістю Мирослава Скорика на прикладі ІІ частини („Іван і Марічка”) „Гуцульського триптиха”. Вчити учнів висловлювати свої особисті думки та враження щодо образного Читати далі ..

вчитель музики Кузьменко Євген Миколайович

Мета: Сприяти розвитку наступних компетенцій:Навчально-пізнавальної – визначити особливості маршу залежно від проникнення в музичні жанри.Навчити розпізнавати зміну характеру музики в залежності від музичного жанру, типу Читати далі ..

вчитель-дефектолог Метіль Мар`яна Мар`янівна

Ознайомити учнів із мажорним та мінорним ладом; вчити розрізняти їх у музичних творах; з поняттям «темп»; вчити визначати роль супроводу в творах та їх зв’язок Читати далі ..

викладач музичного виховання з методикою Гулий Григорій Мусійович

Перед проведенням уроку музики на практиці у школі щойно вивчений твір потрібно програвати в обстановці, близькій до урочної. Створити таку обстановку можна у класі, організувавши Читати далі ..

музичний керівник Скакун Марина Володимирівна

Впровадження здоров’язберігаючих (нестандартних, творчих, немедичних) засобів впливу на активізацію внутрішніх ресурсів організму дитини створює більше шансів для її розвитку Вікно перегляду документа

вчитель музичного мистецтва Равренчук Іванна Михайлівна

Телемюзикл – це фільм,в якому звучать музика,спів і танці,об’єднані не надто складним сюжетом і зазвичай із комедійними елементами.Метою уроку є,ознайомити дітей із жанром телемюзиклу. Вікно Читати далі ..

вчитель музичного мистецтва Равренчук Іванна Михайлівна

Ця тема “Народні інструменти” ознайомлює учнів із українськими народними інструментами. Конспект уроку Вікно перегляду документа

вчитель мистецтва Волкова Юлія Вікторівна

На уроці учні маюь можливість ознайомитися з видатними постатями музичного митсецтва: Й. Бахом, А. Вівальді, Г. Генделем, Д. Тартіні, прослухати фрагменти їхніх творів, скласти схему Читати далі ..

вчитель музики Майорова Антоніна Всеволодівна

Цікавий сценарій свята, спрямований на розвиток емоційної сфери учнів, бажання брати активну участь у виконанні та інсценуванні пісень. Вікно перегляду документа

вчитель музики Майорова Антоніна Всеволодівна

Стаття для вчителів музичного мистецтва початкової школи. Публікація з досвіду роботи містить практичні матеріали щодо формування у дітей вокально-хорових навичок на уроках та у позакласній Читати далі ..

вчитель музики Майорова Антоніна Всеволодівна

Стаття для вчителів музичного мистецтва початкової школи. Публікація з досвіду роботи містить практичні матеріали для впровадження хорового співу на уроках музичного мистецтва як найбільш дійового Читати далі ..

вчитель музичного мистецтва Челапко Ірина Сергіївна

Урок музичного мистецтва в НУШ найбільше стимулює до творчої діяльності,сприяє формуванню пізнавальних функцій, розвитку творчого мислення, здібностей, комунікативності, а також позитивних якостей характеру (працьовитості, наполегливості Читати далі ..

музичний керівник Задніпряна Людмила Миколаївна

Заняття спрямоване на закріплення знання дітей з послідовністю звучання музичних інструментів в інструментальному творі «Гопак».Чути початок та закінчення музичних фраз , розрізняти музичні інструменти на Читати далі ..

учитель музичного мистецтва Приходько Віра Іванівна

Урок покликаний допомогти дітям визначити особливості національного колориту танцювальної музики українського народу, збагатити емоційно-естетичний досвід учнів; розвивати виконавські, вокально-хорові навички, уміння вдумливо сприймати й інтерпретувати Читати далі ..

учитель музичного мистецтва Приходько Віра Іванівна

Мета даного уроку – продовжити знайомство з групою народних музичних інструментів; розвивати вокально-хорові навички, формувати культуру почуттів; виховувати інтерес і любов до музики різних народів, Читати далі ..

учитель музичного мистецтва Приходько Віра Іванівна

Розробка уроку містить цікавий пізнавальний матеріал про народні музичні інструменти. Виховний аспект заняття направлений на формування в учнів поваги до української національної культури. Вікно перегляду Читати далі ..

музичний керівник Задніпряна Людмила Миколаївна

Інтегроване музичне заняття для молодшого дошкільного віку з використанням ІКТ, що передбачає виховання емоційної чуйності, уміння розуміти характер і зміст музичних образів, а й розкриває Читати далі ..

вчитель музичного мистецтва Трофименко Тетяна Павлівна

Публікація з досвіду роботи містить практичні матеріали для використання тематичних міжпредметних зв’язків на уроках музики. Автор ділиться досвідом використання скрайбінгу та інтелект-карт на уроках музики, Читати далі ..

Вчитель трудового навчання Кібкало Лілія Сергіївна

Дана розробка допоможе ознайомити учнів з давніми українськими зимовими обрядами,колядками та щедрівками,а ще, допоможе з легкістю виготовити різдвяну зірку. Вікно перегляду документа

Вчитель музичного мистецтва Комкова Людмила Хомівна

Використання конспекту уроку на тему “Як музика малює картини природи” допоможе вчителюпід час пояснення нового матеріалу поєднати поезію, живопис, музику, що забезпечить формування в учнів Читати далі ..

1 2 3 6