Конспект з уроку музичне мистецтво 7 клас урок 21 тема: Композиція музичного твору

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект з уроку музичне мистецтво 7 клас урок 21 тема: Композиція музичного твору
Посада: вчитель музики
Місце роботи: КЗО" спеціалізована школа 129 ФМП" ДМР

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Познайомити учнів із творчістю Мирослава Скорика на прикладі ІІ частини („Іван і Марічка”) „Гуцульського триптиха”. Вчити учнів висловлювати свої особисті думки та враження щодо образного змісту музичних творів.Подальше збагачення музично-слухового досвіду дітей.
Пояснити учням визначення понять триптих, неофольклоризм і закріпити визначення понять сюїта, музична драматургія. Допомогти учням осягнути національну своєрідність музики українського композитора. Розвивати інтерес до ліричних і романтичних образів у музиці до творчості М.Скорика. Розвивати виконавські здібності колективного музикування.
Виховувати естетичний смак слухачів.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Євгене Миколайовичу, хочу подякувати Вам за такі цікаві уроки. Я вже декілька уроків передивилася – всі вони особливі, нестандартні, цікаві. А родзинка цього заняття – це мультимедійний блок. Дякую.

  2. Від Вашого уроку віє теплом, комфортом, святом і кольоровою атмосферою. Відчувається, що музика мерехтить і переливається найніжнішими музичними фарбами. Вважаю, що поставленої мети уроку Ви досягли. Дякую.