Конспект з уроку музичне мистецтво 7 клас урок 21 тема: Композиція музичного твору

Познайомити учнів із творчістю Мирослава Скорика на прикладі ІІ частини („Іван і Марічка”) „Гуцульського триптиха”. Вчити учнів висловлювати свої особисті думки та враження щодо образного змісту музичних творів.Подальше збагачення музично-слухового досвіду дітей.
Пояснити учням визначення понять триптих, неофольклоризм і закріпити визначення понять сюїта, музична драматургія. Допомогти учням осягнути національну своєрідність музики українського композитора. Розвивати інтерес до ліричних і романтичних образів у музиці до творчості М.Скорика. Розвивати виконавські здібності колективного музикування.
Виховувати естетичний смак слухачів.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Євгене Миколайовичу, хочу подякувати Вам за такі цікаві уроки. Я вже декілька уроків передивилася – всі вони особливі, нестандартні, цікаві. А родзинка цього заняття – це мультимедійний блок. Дякую.

  2. Від Вашого уроку віє теплом, комфортом, святом і кольоровою атмосферою. Відчувається, що музика мерехтить і переливається найніжнішими музичними фарбами. Вважаю, що поставленої мети уроку Ви досягли. Дякую.