mail@urok-ua.com

Збірник «Тестові завдання» до уроків «Музичне мистецтво» для 7 класу

Посібник «Тестові завдання» є додатком до підручника «Музичне мистецтво» для 7 класу (авт. Л.М.Масол, Л.С. Аристова). Зміст тестових завдань засновано на наступних компонентах: освітньому стандарті, вимогам до рівня підготовки учнів, навчальній програмі з предмету « Музичне мистецтво».Матеріал може бути використаний учителями музичного мистецтва для перевірки, контролю та визначення обсягу і якості засвоєння учнями змісту програмного матеріалу.
Тести є однією з форм контролю, що використовуються в навчальному процесі. Розроблені прийоми педагогічного контролю у формі тестів дозволяють не тільки визначити ефективність музичного навчання, а також стимулюють формування та розвиток музичного інтересу, смаку, потреб учнів. У відповідності з завданнями підсумкового контролю комбінуються різні форми тестових завдань, визначаються критерії оцінки, ії виконання та час на виконання кожного завдання.
Тестові завдання супроводжуються словесною інструкціїєю вчителя щодо їх виконання.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
1660

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. На уроках музичного мистецтва перевірка знань може відбуватися у вигляді тестових завдань. Римма Василівна склала чудові тести на всі теми 7 класу. Така форма перевірки знань обєктивна і вчитель швидко може проаналізувати якість засвоєних знань учнів. Важливо, що в наданому посібнику вчитель надає критерії оцінювання тестової роботи.