super@urok-ua.com

Збірник «Тестові завдання» до уроків «Музичне мистецтво» для 7 класу

Автор матеріалу: Збірник «Тестові завдання» до уроків «Музичне мистецтво» для 7 класу

Посібник «Тестові завдання» є додатком до підручника «Музичне мистецтво» для 7 класу (авт. Л.М.Масол, Л.С. Аристова). Зміст тестових завдань засновано на наступних компонентах: освітньому стандарті, вимогам до рівня підготовки учнів, навчальній програмі з предмету « Музичне мистецтво».Матеріал може бути використаний учителями музичного мистецтва для перевірки, контролю та визначення обсягу і якості засвоєння учнями змісту програмного матеріалу.
Тести є однією з форм контролю, що використовуються в навчальному процесі. Розроблені прийоми педагогічного контролю у формі тестів дозволяють не тільки визначити ефективність музичного навчання, а також стимулюють формування та розвиток музичного інтересу, смаку, потреб учнів. У відповідності з завданнями підсумкового контролю комбінуються різні форми тестових завдань, визначаються критерії оцінки, ії виконання та час на виконання кожного завдання.
Тестові завдання супроводжуються словесною інструкціїєю вчителя щодо їх виконання.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. На уроках музичного мистецтва перевірка знань може відбуватися у вигляді тестових завдань. Римма Василівна склала чудові тести на всі теми 7 класу. Така форма перевірки знань обєктивна і вчитель швидко може проаналізувати якість засвоєних знань учнів. Важливо, що в наданому посібнику вчитель надає критерії оцінювання тестової роботи.