super@urok-ua.com

Літературні диктанти та тестові завдання до вивчення оповідання М. Коцюбинського “Дорогою ціною”

Автор матеріалу: Літературні диктанти та тестові завдання до вивчення оповідання М. Коцюбинського “Дорогою ціною”

Запропонований матеріал містить літературні диктанти та тестові завдання, які дають змогу учителеві оцінити практично всіх учнів, розвивають логічне та асоціативне мислення, пам’ять, прагнення самостійно конструювати аналогічні завдання, виділяти художні деталі, активізувати творчі здібності учнів; стимулюють активність, ініціативу, допитливість, сприяють засвоєнню змісту твору. Найголовніше – це те, що в учнів виникає зацікавленість літературним твором.

Літературні диктанти та тестові завдання

Вікно перегляду документа

  • : Дідик Сніжана Петрівна
  • : вчитель української мови та літератури
  • : Мар'янопільський НВК "Загальноосвітня школа I-II ступенів – дитячий садок"
  • Літературні диктанти та тестові завдання
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Хороші завдання, теж використовую у своїй роботі, особливо для перевірки домашніх завдань на знання тексту. Досиь хороший стимул для учнів читати твори більш уважно, поглиблино, бо знають, що можливий літературний диктант.

  2. Літературні диктанти допомагають учителю за невеликий проміжок часу перевірити теоретичні знання учнів. Учитель представила систему таких диктантів до одного твору. У своїй роботі я теж використовую такий метод опитування. Дякую.

  3. Сніжано Петрівно, мене вразили різновиди диктантів! І все це до одного оповідання. Дуже корисна стаття. Ваші літературні диктанти можуть бути корисними вчителям-предметникам. Обов’язково використаю у своїй роботі. Дякую!