Літературні диктанти з зарубіжної літератури для 5 класу

Автор публікації
Автор матеріалу: Літературні диктанти з зарубіжної літератури для 5 класу
Посада: вчитель зарубіжної літератури
Місце роботи: Курганівська ЗОШ І-ІІ ст.

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Літературні диктанти дають змогу швидко і різнобічно перевірити знання учнів з теми, що вивчається, розвивають вміння відокремлювати головне, систематизувати, узагальнювати матеріал, допомагають вчителю оптимально викоритовувати час уроку, маючи змогу при цьому оцінити практично всіх учнів класу.
Я пропоную розробку різноманітних диктантів (хронологічних, асоціативних, експрес-диктантів тощо) до кожної теми програми зарубіжної літератури для 5 класу.
Літературні диктанти укладено за підручником Євгенії Волощук. Світова література: підручник для 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів. – К.: Ґенеза, 2013. – 256с.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Дякую вчителю за клопітку роботу над продумуванням літературних диктантів, які стануть у нагоді багатьом колегам. Робота вдала, змістовна, заслуговує на високу оцінку. Бажаю Вам натхнення!

  2. Дуже гарна змістовна робота, яка містить велику кількість матеріалу. Літературні диктанти доречні як при перевірці домашнього завдання, так і при узагальненні вивченого матеріалу. Ви зробили дуже кропітку роботу, за що Вам слова вдячності і прекраних надпрацювань.

  3. Робота заслуговує гарних відгуків, адже є дуже цікавою, насиченою та корисною для використання. Літературні диктанти є справді різноманітними, хоча найчастіше ми зустрічаємо в публікаціях “Продовжити речення” . Дана робота буде надихати й інших вчителів на такі чарівні напрацювання. Дякую.