mail@urok-ua.com

Літературні диктанти із зарубіжної літератури для 5-6 класів

Літературний диктант – це такий вид роботи, який дає нам змогу швидко і різнобічно перевірити знання учнів з теми, що вивчається, знання тексту.

Літературні диктанти подібні до тестових завдань, бо також є вправами зворотної дії: можна одразу ж проконтролювати правильність виконання роботи. Проте на відміну від тестів, де потрібно вибрати одну правильну відповідь з-поміж інших, пропонований вид роботи вимагає дати відповідь самостійно.

Літературні диктанти, як правило, проводяться на початку уроку (перевірка домашнього завдання, актуалізація опорних знань) чи в кінці (підсумок, узагальнення).

Літературні диктанти дають змогу оцінити практично всіх учнів, економно використавши при цьому час.

Посібник складено згідно з новою програмою Міносвіти.
Розрахований на вчителів зарубіжної літератури.

Літературні диктанти

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
3
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 оцінки. Рейтинг публікації: 2.7 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
387

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Автор гарно попрацювала, склавши таку кількість питань. Люблю цей вид роботи. Дійсно, диктанти дають змогу швидко оцінити всіх учнів з теми. Але я пропоную питання з відповіддю одним словом, бо реченням і довго писати, і помилок багато.

  2. Літературні диктанти – це один з найкращих способів швидко та якісно перевірити знання учнів. Такий вид роботи можна проводити і на початку, і в кінці уроку. Вчитель – молодець, адже подала змістовний та об*ємний матеріал, тому вчителі із зарубіжної літератури можуть використати його на уроках у 5 та 6 класах. Є вчителі, що розповсюджують свої напрацювання для “галочки” перед атестацією, а тут ми бачимо приклад зовсім іншого. Дякую за дуже цікаву та корисну роботу!