super@urok-ua.com

Літературні диктанти із зарубіжної літератури для 5-6 класів

Автор матеріалу: Літературні диктанти із зарубіжної літератури для 5-6 класів

Літературний диктант – це такий вид роботи, який дає нам змогу швидко і різнобічно перевірити знання учнів з теми, що вивчається, знання тексту.

Літературні диктанти подібні до тестових завдань, бо також є вправами зворотної дії: можна одразу ж проконтролювати правильність виконання роботи. Проте на відміну від тестів, де потрібно вибрати одну правильну відповідь з-поміж інших, пропонований вид роботи вимагає дати відповідь самостійно.

Літературні диктанти, як правило, проводяться на початку уроку (перевірка домашнього завдання, актуалізація опорних знань) чи в кінці (підсумок, узагальнення).

Літературні диктанти дають змогу оцінити практично всіх учнів, економно використавши при цьому час.

Посібник складено згідно з новою програмою Міносвіти.
Розрахований на вчителів зарубіжної літератури.

Літературні диктанти

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Користуюсь таким видом роботи на уроці як літературний диктант, справді літературні диктанти дають змогу швидко перевірити знання усіх учнів. Дуже гарна робота. Цікаво: чи всі літературні диктанти вчитель склала сама, чи користувалась наробками?

  2. Автор гарно попрацювала, склавши таку кількість питань. Люблю цей вид роботи. Дійсно, диктанти дають змогу швидко оцінити всіх учнів з теми. Але я пропоную питання з відповіддю одним словом, бо реченням і довго писати, і помилок багато.

  3. Літературні диктанти – це один з найкращих способів швидко та якісно перевірити знання учнів. Такий вид роботи можна проводити і на початку, і в кінці уроку. Вчитель – молодець, адже подала змістовний та об*ємний матеріал, тому вчителі із зарубіжної літератури можуть використати його на уроках у 5 та 6 класах. Є вчителі, що розповсюджують свої напрацювання для “галочки” перед атестацією, а тут ми бачимо приклад зовсім іншого. Дякую за дуже цікаву та корисну роботу!