mail@urok-ua.com

Конспект уроку + матеріали до уроку інформатики 2 клас з теми “Ігрові вправи з надання команд виконавцям у середовищах програмування”

Ісаєв Віталій Олександрович

Зміст уроку відповідає вимогам оновленої навчальної програми «Інформатика». Тема уроку має значне місце у вивченні розділу «Команди та виконавці», продовжує вивчення і ознайомлення з новими поняттями теми, застосовуючи раніше вивчені. Структура уроку мною була раціонально розподілена (актуалізація опорних знань; мотивація навчальної діяльності; вивчення нового матеріалу; засвоєння нових знань; формування вмінь і навичок; підсумок уроку).

В структурі уроку «Актуалізація опорних знань» мною було створено завдання, в яких учень/учениця вміє шукати помилки у послідовності команд.

В наступному етапі уроку «Мотивація навчальних досягнень» учні самостійно висловлювали думку щодо того, що вони вивчатимуть на уроці. Нажаль не всі можуть висловлювати свою думку щодо того, що їх чекає попереду, але мотивацією та підтримкою є той момент, коли учні висловлюють свої загальні очікування від уроку.

Під час групової роботи, опитування учнів враховувався диференційований підхід, враховуючи особистісні характеристики кожного учня, уміння і навички з даного предмету.

Для розкриття нового матеріалу мною було поєднано такі методи навчання: монологічний, діалогічний, демонстративний; методи викладання: пояснювально-спонукаючий; методи роботи учнів: виконавські та частково-пошукові.

При врахуванні принципів навчання (доступності, наочності, системності і послідовності, диференціації, інтеграції) можна вважати, що відбулась єдність освітніх, розвиваючих, виховних функцій навчання.
При опитуванні учнів, я використовував такі методи: опитування з місця, за картками, робота в зошиті з друкованою основою, формами опитування були: індивідуальні, фронтальні, групові.

Конспект уроку

Додаток

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
119

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *