mail@urok-ua.com

Матеріали (план-конспект і 2 презентації) для уроку фізики «РОЗВИТОК УЯВЛЕНЬ ПРО ПРИРОДУ СВІТЛА. ПОШИРЕННЯ СВІТЛА В РІЗНИХ СЕРЕДОВИЩАХ. ВІДБИВАННЯ СВІТЛА»

Мій матеріал розрахований для дистанційного навчання учнів 11 класів і 9 класів (за новою програмою). Це перший вступний урок з теми “Геометрична оптика”.

Навчальна мета: сформулювати уявлення про природу світла та властивості світла, ознайомити з теоріями про природу світла, законами руху світла, явищем відбивання. Вивчити закони відбивання світла.

План-конспект

Презентація

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
801

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Сподабалась цікава історична підбірка по даній темі яку може використати будь-який вчитель. Презентація гарна, естетична, гармонійно переплітається з уроком. Також є цікавим такий метод як “контроль зворотнього зв’язку”. Бажаю автору подальших напрацювань та творчої наснаги.

  2. Учитель мотивує важливість вивчення даної теми, наводить цікаві приклади, що підвищують увагу та інтерес учнів до нового матеріалу. Також робить плавні переходи від однієї частини до іншої. Я думаю, що вміле поєднання інформаційних і пошукових методів з технічними засобами навчання дають високу результативність. Дякую.