Розгорнутий план – конспект уроку з фізики для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів з теми «Поширення світла в різних середовищах. Закон заломлення світла».

Автор публікації
Автор матеріалу: Розгорнутий план – конспект уроку з фізики для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів з теми «Поширення світла в р...
Посада: Учитель фізики
Місце роботи: Новомихайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Мар'їнської районної ради Донецької області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Розробка уроку з фізики для 7 класу з теми «Поширення світла в різних середовищах. Закон заломлення світла». До конспекту додаються: теоретичний матеріал до уроку, історична довідка, тестування з даної теми, варіанти завдань для проведення самостійної роботи, тематичний кросворд.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Це не урок. Це показовий 17 сторінок тексту для вчителя. Таке враження що вчитель для себе створив цей матеріал

  2. Добротна та цікава розробка! Однак хотілося б зупинитись на певних моментах. По-перше , учні 7 класу ще не знають нічого про синус кута. По-друге, мало дослідів (як учительских, так і учнівських). По- третє, не розкрита причина явища заломлення — зміна швидкості світла при переході з одного прозорого середовища в інше( при поясненні)

  3. Конспект уроку розгорнутий, багатий на інтерактивні методи та прийоми навчання. Тестування вчитель проводить, використовуючи комп*ютер, що робить навчальний процес сучасним. Додатки дають можливість краще уявити хід уроку.