Презентація. Даний ресурс розроблено до підручника «Трудове навчання. Підручник для 2 класу загальноосвітніх навчальних закладів. І.М Веремійчик, В.П.Тименко.- К.: Генеза, 2012» Одяг. Правила догляду за одягом та взуттям. Правила шиття. Практична робота «Пришивання ґудзиків.»

Автор публікації
Автор матеріалу: Презентація. Даний ресурс розроблено до підручника «Трудове навчання. Підручник для 2 класу загальноосвітніх навчальних ...
Посада: вчителі початкових класів
Місце роботи: Новожиттівський навчально-виховний комплекс: «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа I-II ступенів» Чорнобаївської районної ради Черкаської області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Дана презентація розроблена до підручника «Трудове навчання. Підручник для 2 класу загальноосвітніх навчальних закладів. І.М Веремійчик, В.П.Тименко.- К.: Генеза, 2012»
Одяг. Правила догляду за одягом та взуттям. Правила шиття. Практична робота «Пришивання ґудзиків.»» Дана презентація допоможе вчителеві в підготовці до уроку, сприятиме розширенню знань школярів про одяг і взуття. Переглядаючи посібник, в учнів формуються трудові уміння і навички, розвивається творча активність, акуратність, терпіння в роботі, естетичний смак.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *