Розробка конспекту уроку з трудового навчання Самообслуговування. Одяг та взуття. Пришивання гудзиків з двома отворами

Автор публікації
Автор матеріалу: Розробка конспекту уроку з трудового навчання Самообслуговування. Одяг та взуття. Пришивання гудзиків з двома отворами
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Лукашівський НВК

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Розробка уроку призначена для вчителів початкових класів. Форма уроку у вигляді квесту допоможе вчителям відійти від звичайного типу уроку і зацікавить учнів новим видом діяльності. За допомогою гри, учні зможуть навчитися опрацьовувати додаткову літерату відповідно теми, навчаться працювати в малих групах. Також квест – креативний і творчий підхід до виконання програмових завдань.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Дуже цікавий матеріал. Зробити урок цікавим, інформативним допоможе квест-технологія. Чудова добірка проблемних ситуацій. Креативно, плюс практичне застосування у житті набутих навичок та ще й розвиток естетичних смаків. Для сьогодення це актуально!

  2. Діти полюбляють розгадувати квести, тому ваш урок не тільки цікавий, а й сучасний. Гарна презентація до уроку зацікавить учнів. А яка ж це важлива справа як для дівчиники , так і для хлопчика – вміти пришити гудзик. Свої вміння вони можуть застосувати в подальшому житті.