Розробка плану-конспекту уроку святкування Halloween у 5 класі

Автор публікації
Автор матеріалу: Розробка плану-конспекту уроку святкування Halloween у 5 класі
Посада: вчитель англійської мови
Місце роботи: Бахмутська ЗОШ 12

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспект нетрадиційного уроку з англійської мови на тему Halloween для 5 класів. Нетрадиційні уроки, поряд з обов’язковим курсом, створюють умови для більш повного здійснення практичної, виховної, освітньої, розвиваючої цілей навчання.

Нетрадиційні уроки є одним із засобів підвищення мотивації, яка в свою чергу є важливою умовою при вивченні іноземної мови. Інтерес підвищує бажання вчити і пізнавати, отже, забезпечує фундаментальність знань.

Нетрадиційний урок на тему Halloween для 5 класів допоможе відобразити таку галузь мовознавства, як соціолінгвістику, що вивчає співвідношення мови і культури, мови і суспільства.

Оскільки мова є хранителем національної культури народу. Тому на уроці іноземної мови дуже важливо прищеплювати дітям бажання знати культуру і традиції носіїв мови, що вивчається.

Розробка плану-конспекту

Вікно перегляду документа

Додаток до плану-конспекту уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Урок нетрадиційний, урок-свято, думаю, діти в захваті від такого уроку, бо підвищена мотивація, життєвідповідна до сучасності учнів, а інтерес, як відомо, підвищує бажання вчити і пізнавати, отже, забезпечує фундаментальність знань.