1 2 3 10

вчитель біології Хмеляр Катерина Миколаївна

Даний збірник містить різнорівневі тестові завдння до теми “Транспорт речовин”, звдання пошукового характеру, біологічні задачі, ребуси,  які можна використати на різних етапах уроку .

директор Петрик Наталія Петрівна

Дидактична гра допоможе сформувати в учнів знання про нуклеїнові кислоти, ознайомити із складом та будовою нуклеїнових кислот, розвинути пам’ ять, кмітливість, логічне мислення,

учитель біології Микитенко Анастасія Анатоліївна

На уроці учні дізнаються про каріотип людини та його характеристики, попрацюють з ідіограмами, розглянуть методи хромосомного аналізу.

учитель біології Микитенко Анастасія Анатоліївна

На уроці учні дізнаються про еволюцію органічного світу, розглянуть теорії еволюції та еволюційні чинники.

учитель біології Микитенко Анастасія Анатоліївна

На уроці учні зможуть ознайомитись з загальною будовою нервової системи,  з особливостями будови нейрона та їхнім різноманіттям в організмі людини; розкрити сутність рефлекторної природи діяльності Читати далі ..

Вчитель трудового начання та природознавства Маринченко Ірина Віталіївна

Відкрийте для себе потенціал інтеграції біології та географії у трудову освіту в середній школі. Дослідіть, як поєднання практичних навичок з біологічними та географічними знаннями збагачує Читати далі ..

вчитель біології Лук'яненко Марина Олександрівна

План-конспект уроку на заявлену тему, метою якого є ознайомити учнів з особливостями будови й функціями залоз  зовнішньої та змішаної секреції; розкрити значення цих залоз у Читати далі ..

вчитель біології Німчук Тетяна Миколаївна

Розробки даних уроків спрямовані на співпрацю вчителя та учнів. Заняття бажано проводити в груповій формі. Різноманіття інтерактивних технологій, що використовуються на уроках є результативними. Вікно Читати далі ..

вчитель біології Голубченко Анна Миколаївна

У поданій статті розкрито шляхи формування ключових компетентностей школярів на уроках біології та в позаурочний час. Матеріал містить різноманітні форми та методи роботи, які можна Читати далі ..

вчитель біології та основ здоров'я Дурдук Ірина Олександрівна

Тіло, складні і прості речовини. Атоми і молекули. Повторення та вивчення матеріалу. Людина – частина природи. Вікно перегляду документа

вчитель біології Володимирова Світлана Володимирівна

Цей матеріал допоможе учням сформувати поняття про внутрішнє середовище організму, його склад, відносну сталість; ознайомить зі значенням крові і її складом , будовою і функціями Читати далі ..

вчитель біології Микитенко Анастасія Анатоліївна

Урок допоможе вивчити особливості будови та функції одномембранних органел; встановити та проаналізувати взаємозв’язок між будовою та функціями, які вони виконують. Вікно перегляду документа

вчитель біології Микитенко Анастасія Анатоліївна

Урок допоможе продовжити формування знань про органели еукаріотичної клітини на основі характеристики двомембранних органел (мітохондрій і пластид), вивчити їх будову, функції, розвивати пізнавальний інтерес, вміння Читати далі ..

вчитель біології Матяш Лілія Федорівна

Дана публікація містить 3 розробки уроків на тему: “Сечовидільна система”, які можна використовувати при вивченні даної теми. Вікно перегляду документа

вчитель біології та хіміївчитель біології та хімії Півторак Лілія МирославівнаПівторак Лілія Мирославівна

Матеріал цікавий, легкий у використанні та корисний для самопізнання. Вікно перегляду документа

вчитель біології Можега Валентина Володимирівна

Публікація містить цікаві завдання для проведення позакласної роботи з предмету, її можна використи при проведення тижня біології, природознавства. Вікно перегляду документа

вчитель біології Дмитрук Любов Володимирівна

Це нестандартний урок. Така форма уроку спонукає учнів до безперервної самоосвіти, інтелектуального й творчого розвитку. Конспект уроку Вікно перегляду документа

учитель біології та хімії Картун Микола Васильович

Урок формує в учнів знання про особливості тварин та процеси їх життєдіяльності, ознайомлює з диханням і газообміном, значенням дихання, органами дихання та їх різноманітністю і Читати далі ..

учитель біології та хімії Картун Микола Васильович

Конспект уроку містить методичні прийоми технології критично мислення, що сприяє більш ефективному засвоєнню матеріалу учнями з біології, а також дає можливість застосовувати знання на практиці. Читати далі ..

вчитель біології Валєєва Анна Сергіївна

Усний журнал знайомить учнів з історією захворювання та відкриття збудника туберкульозу, розглядаються причини розвитку туберкульозу, симптоматика захворювання, досліджуються шляхи передачі хвороби , школярі вчаться дотримуватися Читати далі ..

вчитель біології та географії Харченко Інна Олексіївна

Матеріал містить інформацію, яку можна використати для проведення тижня біології та географії, природознавства. Вікно перегляду документа

вчитель біології Сафронова Тетяна Миколаївна

Презентація до педради. Іллюструє головні інноваційні технології, що часто використуються мною на уроках біології. Вікно перегляду презентації

вчитель біології Сафронова Тетяна Миколаївна

Завдання для закріплення або перевірки знань з тем ” Вступ” та “Біорізноманіття”. Деякі таблиці можна використати як опорні конспекти, якщо підручників ще не має. Вікно Читати далі ..

Учитель біологіїучитель біології Чурута Любов ВасилівнаЧурута Любов Василівна

ІНТЕГРОВАНЕ ЗАНЯТТЯ НА ТЕМУ:«ЧАРЛЗ ДАРВІН ТА ЙОГО ПРАЦІ” –учительський проект з використанням методу аналогій в біології, історії, українській літературі. Покликаний допомогти учням підготуватися до ЗНО,розвивати Читати далі ..

1 2 3 10