Конспект уроку з біології для 7 класу. Фрагмент уроку з Захисту Вітчизни 10 клас

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з біології для 7 класу. Фрагмент уроку з Захисту Вітчизни 10 клас
Посада: вчитель біології
Місце роботи: Тернівська ЗОШ №5

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Розробки даних уроків спрямовані на співпрацю вчителя та учнів. Заняття бажано проводити в груповій формі. Різноманіття інтерактивних технологій, що використовуються на уроках є результативними.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. На мою думку, інтерактивні методи є працюючими методами, як в середині групи, так і за її межами. Хоча роль вчителя в ході інтерактивних занять є другорядною, проте завданням вчителя є: створити сприятливі умови в групі для висловлювання власної думки кожного з учасників, ознайомити їх з чітко сформованими правилами інтерактивної гри та направити учнів у правильну сторону розвитку подій. А взагалі, урок мені дуже сподобався, люблю уроки з практичним застосуванням у подальшому житті учня.

  2. Інтерактивні технології навчання розкривають зміст представленого уроку. Усі етапи чітко структуровані та об’єднані єдиною метою. Робота в групах сприяє підвищенню якості рівня засвоєння нових знань учнів.

  3. Ви учитель-новатор, який досягне значно вищих результатів у своїй роботі. Використані Вами інтерактивні вправи – тільки цьому підтвердження. Учні ведуть себе на таких уроках активно, творчо, старанно. І все це допоможе краще оволодіти предметом вивчення.